Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 01 Lip 2019 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
No nie do końca. Jeśli leci z dużym podręcznym to dodatkowo 38 USD (wg strony rejestrowany też podrożał do 33 USD).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 04 Gru 2019 04:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
ZDECYDOWANIE Southwest!

Nie wyświetlają się w porównywarkach, a czasami latają na mniej znane porty (np. zamiast na ORD to na Midway).

Warto wejść na stronę i sprawdzić. Najważniejsze to:
- 2 rejestrowane w cenie!
- darmowa zmiana terminu lotu, darmowa rezygnacja!
- nie czepiali się podręcznych, a naginałem trochę limit
- picie i krakersy w cenie! czasami więcej przekąsek
- ogólnie przyjemna obsługa, samoloty, zero zdrapek i innych pierdół jak w FR

To wszystko w cenach, gdzie w innych liniach może znajdziecie fare z jednym bagażem.

Dla mnie zdecydowany HIT.

Jedyny mankament to MAXy, które mają uziemione, ale które pewnie wrócą ;) i to, że przy tych cenach samolot jest zwykle w LF na poziomie 95-100%. Także z deczka przeszkadza system boardingowy i brak przypisanych miejsc, ale to drobnostka.
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
travellista uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 04 Gru 2019 08:20 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Ja uwazam ze ich system boardingowy jest swietny. Podzial na strefy jest genialny i boarding jest znacznie szybszy i sprawniejszy

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 30 Sty 2020 17:48 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 16
Jakieś opinie forumowicz nt. Frontiera i Sprita?
Lot krajowy MIA-NYC. Przewoźnicy mają ceny o połowe niższe niż np JetBlue i AA.
Zdaje sobie sprawę, że doliczają opłaty związane z bagażami i nawet wtedy te oferty są korzystne.

Opinie na różnych portalach i wyszukiwarkach lotów są katastrofalne. Więc zastanawiam się czy nie lepiej dopłacić do Delty lub JetBlue, czy AA.
Ktoś leciał w ostatnim czasie i może się podzielić opinią?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 30 Sty 2020 18:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 191
niebieski
Leciałem Frontierem kilka razy. To taki odpowiednik Wizz-Air (zresztą właściciel jest wspólny). Zdecydowanie ULCC, za wszystko trzeba dopłacić, co nie znaczy że nie można polecieć w cenie która jest reklamowana. :-) Osobiście polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kamdlu uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 11 Lut 2020 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
Kiedy najlepiej szukać połączenia po USA w jedną stronę? Ile dni, tygodni, miesięcy przed podróżą? Jest jakaś różnica? Z tego co widzę, te tanie linie nie mają jeszcze siatki połączeń na wrzesień. Interesuje mnie lot z Nowego Yorku do Las Vegas. Polecacie jakąś konkretną linię na podróż bez przesiadek? Na razie sam znalazłem Delta - 300USD za dwie osoby z bagażem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Lut 2020 15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Kupowałem ostatnio JFK - MCO w JetBlue na miesiąc przed wylotem 200 PLN z dużym podręcznym. Podobnie wychodziło w Delta, Frontier czy Spirit doliczając bagaż nawet nieco drożej. JetBlue czytam większość dobrych opinii, ciekawe jak to wyjdzie w praktyce.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kontrol lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 11 Lut 2020 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2017
Posty: 387
Loty: 22
Kilometry: 57 620
To ja nie wiem jak ty to wyszukujesz. Musisz być chyba mega elastyczny w datach, ale takich cen to ja jeszcze nigdy nie widziałem. Najniżej zazwyczaj był jakiś jeden lot w dziwnych godzinach za 49USD + bagaż 30USD. :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 23 Lip 2022 13:31 

Rejestracja: 23 Lip 2022
Posty: 66
Cześć!

To ja zapytam się o tanie loty na Hawaje najlepiej z San Francisco? Ktoś już tak leciał? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 23 Lip 2022 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1476
złoty
Nikt, będziesz pierwszy panie Cook :D

A tak poważnie, zerknij na ostatni wpis tutaj:
https://www.fly4free.pl/forum/tls-sfo-tls-1330-zl,232,165733
Góra
 Profil Relacje PM off
jaco027 lubi ten post.
 
      
#31 PostWysłany: 23 Lip 2022 18:42 

Rejestracja: 23 Lip 2022
Posty: 66
Dzięki za podpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 08 Sie 2022 06:38 

Rejestracja: 07 Lip 2017
Posty: 31
Mam pytanie te linie lotnicze mają pakiet Blue Basic i wyżej, czy ktoś korzystał ostatnio na lotach w USA
Bo nie do końca rozumiem, czy w taryfie BLUE - nie można mieć bagażu podręcznego?
Góra
 Profil Relacje PM off
Robaku lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 18 Sie 2022 00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Podbijam, bo wlasnie myśle nad trasą NYC - Miami i jetblue wyrzuca jako najtansze, ale jesli są mega restrykcyjni to chyba nie ma co, tylko trzeba szukać czeogś lepszego. Czy ktoś może polecić najlepsze ( pod wzgledem cena/jakosc/uslugi) linie do latania po USA. ALe z bagazem rejestrowanym,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 18 Sie 2022 07:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Jak z rejestrowanym to Southwest. 2 bagaże nadawane w cenie biletu.
O ile nic się nie zmieniło, to SWA nie widać w wynikach kayaka, skyscannera, itp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 18 Sie 2022 07:36 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 317
Robaku napisał(a):
Podbijam, bo wlasnie myśle nad trasą NYC - Miami i jetblue wyrzuca jako najtansze, ale jesli są mega restrykcyjni to chyba nie ma co, tylko trzeba szukać czeogś lepszego. Czy ktoś może polecić najlepsze ( pod wzgledem cena/jakosc/uslugi) linie do latania po USA. ALe z bagazem rejestrowanym,

Ostatnio leciałem AA ale nie polecam (za wyjątkiem ceny) bo odwołali lot, upchnęli nas na następny dzień z lotem przesiadkowym, 16 h koczowania na lotnisku, dobrze że sklep spożywczy był niedaleko (LGA - tam nic na nim nie ma przed security). Ale hitem była grzałka, kubek i zupka chińska przygotowywana na ciągu komunikacyjnym lotniska :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 18 Sie 2022 08:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Porównanie taryf i przysługującego bagażu jest na stronie JetBlue

Załącznik:
sss.PNG
sss.PNG [ 21.69 KiB | Obejrzany 550 razy ]


Definicja personal item - 5. Personal items (like a purse, daypack or laptop bag) must fit under the seat in front of you and may not exceed 17" L (43.2 cm) x 13" W (33 cm) x 8" H (20.32 cm). An approved pet carrier counts toward your personal item allowance, however travelers who have added a pet to their Blue Basic booking may bring a personal item in addition to their pet carrier on board.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 18 Sie 2022 09:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
tanie-linie-lotnicze-po-usa,765,27077

:roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 13 Paź 2022 19:39 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
kamdlu napisał(a):
Jakieś opinie forumowicz nt. Frontiera i Sprita?
Lot krajowy MIA-NYC. Przewoźnicy mają ceny o połowe niższe niż np JetBlue i AA.
Zdaje sobie sprawę, że doliczają opłaty związane z bagażami i nawet wtedy te oferty są korzystne.

Opinie na różnych portalach i wyszukiwarkach lotów są katastrofalne. Więc zastanawiam się czy nie lepiej dopłacić do Delty lub JetBlue, czy AA.
Ktoś leciał w ostatnim czasie i może się podzielić opinią?


Frontier

Dla potomnych, na lotach SFO-LAS i LAS-SFO każdy pasażer proszony był o włożenie bagażu do sizera. Jeżeli ktoś miał dwie sztuki (np. saszetke i torebkę), musiał zredukować je do jednej sztuki. Miałem mały, niezbyt wypchany plecak, mimo tego też musiałem pokazać obsłudze że się zmieści.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 14 Paź 2022 16:25 

Rejestracja: 07 Lip 2017
Posty: 31
Ale ten bagaż w cenie biletu to i tak o wymiarach podręcznego z Ryan Air w miarę?


Ostatnio edytowany przez klapio, 16 Paź 2022 11:13, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 14 Paź 2022 17:03 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
14 x 18 x 8 (w calach), więc trochę większy niż u Francy.
Góra
 Profil Relacje PM off
matiwrona lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group