Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 04 Lut 2023 07:36 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Frontier oferuje flight pass na lato: https://www.wfsb.com/2023/02/01/frontie ... jxkdgtgpqc
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#42 PostWysłany: 04 Lut 2023 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Za 399 USD brzmi to bardzo fajnie, gdyby nie ta zasada (https://news.flyfrontier.com/frontier-a ... ce-of-399/) :

"With the GoWild! Pass, domestic travel can be booked and confirmed the day before flight departure. International travel can be booked and confirmed starting 10 days before flight departure" .

Zaplanować sobie cokolwiek z wyprzedzeniem byłoby trudne :)

Edit: no i jeszcze to...

"You must be 18 years or older and a resident of the United States to purchase the GoWild! Pass".
Góra
 Profil Relacje PM off
lataczuk lubi ten post.
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 06 Lis 2023 16:29 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
W zeszłym miesiącu leciałem kilkoma tanimi liniami i uwaga Frontier ostro sprawdza wymiar bagażu w sizerze - każdy lot większość pasażerów musiała udowodnić, że bagaż wejdzie do sizera.

Spirit - totalny luz - nikt nic nie sprawdzał na kilku lotach

Breeze - nikt nic nie sprawdzał

Volaris - totalny luz - nikt nic nie sprawdzał na kilku lotach, ale za to przy locie z Gwatemali do LA musiałem pokazać ESTA, co nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło. Gdybym jej nie miał przy sobie, to by mnie nie wpuszczono do samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off
mikuś lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 11 Lis 2023 16:48 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 573
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Mam problem z płatnością na stronie Frontiera. Na ostatnim etapie pojawia mi się komunikat, że nie można dokonać płatności:
Cytuj:
Error: Your payment has been declined. Please verify your payment information and then try again.


to samo dla kredytówki, dla debetówki wielowalutowej.

Mam ustawiony VPN, zezwalam na śledzenie więc widzi mnie gdzieś w Baltimore :) Jedyne co mogę zmienić to kraj rezydencji, ale nie wiem na ile to jest weryfikowane?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group