Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Wrz 2018 16:35 

Rejestracja: 12 Wrz 2018
Posty: 1
Witam

Postanowiłem sobie zażyczyć na moje 30 urodziny wyjazdu zagranicznego :) mojego Pierwszego lotu Samolotem

Proszę o pomoc w wyborze kierunku, kiedy szukać Taniego Lotu, i Taniego Hotelu/Mieszkania i gdzie ich szukać :)

Na wyjazd i powrót chciałem wydać łącznie od 1500 złoty do 2200 złoty za dwie osoby dorosłe

Wylot z Lotnisk, najchętniej Poznań ale można dojechać PKP na Gdańsk, Wrocław, Katowice, Warszawa, Szczecin, Berlin

Nie zależy mi na żadnych super luksusach, I termin może być wczesny tak jak Kwiecień Maj Czerwiec 2019

Wyjazd powinien trwać, od minium 3 nocy do maks 7 nocy
Kierunek Ciepłe Kraje, takie jak Portugalia, Grecja, Bułgaria, Hiszpania, Malta, Cypr

W sumie to bardzo chętnie bym poczytał o czyjeś Relacji z Podróży z takimi warunkami
Proszę o pomoc was, bo bardzo bym chciał spełnić swoje postanowienie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN Wycieczka do Wietnamu: Ho Chi Minh, Phu Quoc, Nha Thrang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3505 PLN
#2 PostWysłany: 12 Wrz 2018 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Na forum masz mnóstwo informacji, począwszy od relacji z podróży, do tego jak szukać taniego przelotu, noclegów i atrakcji na miejscu. Włóż trochę wysiłku i poświęć czas na przeczytanie tematów i wróć z konkretnymi pytaniami.Z zasady nie podajemy nikomu gotowych planów podróży.

Na początek:

http://www.fly4free.pl/forum/jak-szukac ... -3,8,57900
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Wrz 2018 16:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
Relacji na Forum jest wiele i różnych pod względem czasu trwania, sposobu spędzania czasu oraz kosztów. Tu są:
europa-poludniowo-zachodnia,forum,1506
balkany,forum,1504
Miłego czytania i wyboru kierunku podróży :D
Góra
 Profil Relacje PM off
michzak lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 12 Wrz 2018 16:59 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22482
Już masz wyczerpane opcje. Polecam forum poszukać za porady @BooBooZB i @Cicha_Woda
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group