Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Cze 2015 20:56 

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 25
Loty: 5
Kilometry: 7 434
Witam.

Za tydzień w sobotę lecimy z 2 dzieci na Majorkę. Co mogłam to ściągnęłam z netu, trasy i ceny autobusów z TIB, miejsca warte zobaczenia itd. Bardzo pomocne było mi tez to forum :)
Jedno, co mnie martwi: lądujemy w sobotę planowo o 23, nocleg mamy w Santa Ponsa, jak mamy się tam dostać w miarę szybko i niedrogo?? Autobusy w weekend o tej porze już nie kursują, zostaje nam tylko taxi (orientujecie się ile może kosztować taki kurs??), ew. http://pl.resorthoppa.com/ ten transfer. Czy jest on wiarygodny?? Czy kursuje on z lotniska, czy ze stolicy-z Palmy??
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

P.S. I jeszcze mam pytanie o bilet 10 viajes, czy 20 viajes. Gdzie go można kupić i ile można na nim zjeździć wyspy?? Jedziemy bez biura podrózy, sami sobie organizujemy cały wyjazd, ale nigdzie nie trafiłam w necie na informacje o zniżkowych biletach. Tzn były, ale tylko dla mieszkańców wyspy.... Czy ktos ma jakieś świeże informacje na ten temat??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 06 Cze 2015 23:06 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 118
Resorthoppa jak najbardziej pewne - korzystałam dwukrotnie w ostatnim tygodniu, polecam. Odbiera Cię z lotniska, jesteś na liście u kierowcy, wysadza przed drzwiami hotelu.
Bilety na wielokrotne przejazdy z tego co wiem tylko z kartą dostępną dla mieszkańców Balearów.
W komunikacji podmiejskiej nie ma zniżek dla turystów, zniżki na komunikację na terenie Palmy znajdziesz na stronie EMT Palma (są jakieś dla dzieci).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Cze 2015 23:16 

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 25
Loty: 5
Kilometry: 7 434
Dziękuję Emirka :)
A co w sytuacji, gdy samolot ma opóźnienie?? Czy kierowca czeka??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Cze 2015 23:40 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Tak, albo czekają albo jedziesz kolejnym autobusem jeżeli opóźnienie jest duże. Natomiast, gdy byłem na Majorce(2 lata temu) to nikt nie czekał tylko przy wyjściu ze strefy przylotów jest stanowisko transfers i tam należy się zgłosić. Wtedy podają nr stanowiska gdzie stoi właściwy autokar. Potem już normalnie rozwożenie turystów po hotelach. Powrót również bezproblemowy. O umówionej godzinie autokar podjechał pod hotel.

-- 06 Cze 2015 23:40 --

Tak, albo czekają albo jedziesz kolejnym autobusem jeżeli opóźnienie jest duże. Natomiast, gdy byłem na Majorce(2 lata temu) to nikt nie czekał tylko przy wyjściu ze strefy przylotów jest stanowisko transfers i tam należy się zgłosić. Wtedy podają nr stanowiska gdzie stoi właściwy autokar. Potem już normalnie rozwożenie turystów po hotelach. Powrót również bezproblemowy. O umówionej godzinie autokar podjechał pod hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Cze 2015 10:03 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 118
Gdy dokonasz rezerwacji na maila dostaniesz szczegółowe wskazówki którymi drzwiami wyjść, do którego okienka dojść, tam dostaniesz numer autobusu który stoi przed terminalem. Spokojnie sobie poradzisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Cze 2015 16:23 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
Resorthoppa - zgłaszamy rezerwacje w kiosku z napisem Shuttle przy wyjściu nr 7 z lotniska na parking.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Cze 2015 17:04 

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 25
Loty: 5
Kilometry: 7 434
A płaci się na miejscu, czy online przy zamawianiu transferu??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Cze 2015 17:41 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Płaci się on line przy rezerwacji. Warto zastosować kody rabatowe i sprawdzić cenę na wersji hiszpańskiej, gdyż często jest dużo taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Cze 2015 17:59 

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 25
Loty: 5
Kilometry: 7 434
Nie mam kodów niestety....można je gdzieś nabyć??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Cze 2015 20:20 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 118
Zrób niedokonczoną rezerwację tzn. podaj email i wszystkie dane do etapu karty i się wycofaj. Wkrótce na maila dostaniesz kod. Jak nie teraz to przyda się na powrót. Z tego co pamiętam to chyba co jakiś czas ponawiają ofertę z coraz wyższą zniżką.
Kodów szukaj na tym forum w temacie Resorthoppa - temat zbiorczy o promocjach.

Podpowiem też że warto wejść na stronę groupon.es gdzie można znaleźć bilety wstępu do wielu atrakcji nawet za połowę ceny (np. wszystkie parki wodne, rejsy statkiem, Marineland był do 31.05, może pojawi się nowy. Uwaga - kupon na jaskinie to nie te najlepiej oceniane na tym forum tylko "podróbki" na które niektórzy się nabrali ;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Cze 2015 10:16 

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 25
Loty: 5
Kilometry: 7 434
A powiedzcie mi jeszcze, czy lotnisko w Palmie respektuje karty pokładowe w telefonie, czy muszą być na papierze??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 09 Cze 2015 10:20 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
Telefon jest ok
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 09 Cze 2015 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1432
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Danas napisał(a):
A powiedzcie mi jeszcze, czy lotnisko w Palmie respektuje karty pokładowe w telefonie, czy muszą być na papierze??


To raczej zależy od linii lotniczej a nie od lotniska. - tu bym szukał potwierdzenia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 09 Cze 2015 13:43 

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 25
Loty: 5
Kilometry: 7 434
znalazłam takie info:

https://www.ryanair.com/pl/pytania/czy- ... okladowych

może się komuś przyda na przyszłość :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Cze 2015 21:19 

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 25
Loty: 5
Kilometry: 7 434
Jeśli rezerwuję transfer w resorthoppa tylko na lotnisko i samolot odlatuje o 16.30, to na która mam zamówić transfer??
Tzn tam się wpisuje tylko godzinę odlotu samolotu, to skąd mam wiedziec, o której oni po nas przyjadą??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Cze 2015 22:00 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Podajesz godzinę odlotu samolotu, a oni sami podadzą Ci godzinę o której przyjadą po Ciebie. Czasem można sprawdzić on line. Czasem jest informacja w hotelu, a czasem wreszcie trzeba do nich zadzwonić. Wszystkie pytania jakie zadajesz mają swe odpowiedzi na forum wystarczy poszukać. Nie ty pierwszy jedziesz z Resorthoppa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 12 Cze 2015 22:23 

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 25
Loty: 5
Kilometry: 7 434
Masz rację, powinnam poszukać. Ok, dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 15 Cze 2015 20:28 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Hej przeczytanie tego wątku, przynajmniej z 2 strony wcześniej pozwoliłoby uzyskać odpowiedź na zadane pytanie. Słowo klucz - Resorthoppa.
Góra
 Profil Relacje PM off
OniO17 lubi ten post.
Roku uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group