Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 13 Kwi 2018 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Chwalilem a2mobile, ale juz przestaje.

Siedze wlasnie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i mi nie dziala roaming.

Reklamacja wyslana, odpowiedz:
Cytuj:
Witam,

Informujemy, że a2mobile nie obsługuje sieci w ramach roamingu międzynarodowego na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich (https://a2mobile.pl/data/Dokumenty/87/p ... 3_2018.pdf ).

Pozdrawiam,


Nie sadzilem ze to moze byc mozliwe ze jakis badz co badz cywilizowany kraj nie bedzie objety roamingiem, oczywiscie nie czytalem listy krajow w roamingu przed przeniesieniem numeru. Krajow ktorych brakuje jest wiecej. Mam tu siedziec 2 tygodnie, chyba podjade do granicy z Omanem zeby zobaczyc czy nikt nie dzwonil/zaden wazny sms nie przyszedl...

Dokad mam sie przeniesc? Mysle nad przeskoczeniem tutaj z zona: https://www.njumobile.pl/oferta/19zl-na-glowe-w-parze
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#262 PostWysłany: 13 Kwi 2018 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4548
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Skorzystaj z wifi calling

A poza tym to kara za jeżdżenie na 2 tyg do Dubaju.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#263 PostWysłany: 14 Kwi 2018 07:44 

Rejestracja: 04 Lis 2015
Posty: 29
A WiFi calling nie działa tylko w Eu?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 14 Kwi 2018 07:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4548
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Nigdy o takim ograniczeniu nie pomyślałem, dlatego korzystałem w Turcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 16 Kwi 2018 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
pabien napisał(a):
Skorzystaj z wifi calling.

Nawet nie wiedzialem ze cos takiego jest, dzieki.

Sciagnalem aplikacje ale nie moge jej aktywowac. Albo musi przyjsc SMS (co by bylo kompletnym bezsensem - w koncu po to sciagam te aplikacje bo nie mam zasiegu), albo nie dziala na telefonach dual-sim (w internecie czytalem ze jest z tym problem)

Poza tym kolejna wada - nie dziala na iOS.

W ogole roaming w tej sieci to jakas tragedia jest. Zeby sie przelaczyc trzeba wejsc w ustawienia karty sim, poprzestawiac kilka rzeczy i zrestartowac telefon (w Orange laczylo mi plynnie bez takich bzdur) instrukcja: https://a2mobile.pl/konfiguracja. No i ta aplikacja do wifi calling tez bez sensu, z tego co widze to w innych sieciach potrafi laczyc natywnie z telefonu.
A w roamingu laczy max z 3G, chyba po to zeby za szybko nie zjadac gratisowego transferu w UE...
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 16 Kwi 2018 08:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4548
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Rzeczywiście czasami miałem problemy z łączeniem w Roamingu - we Włoszech. Później działało zarówno w UE jak poza. Działa na obu APN plus i a2 mobile. I o ile nigdy nie miałem LTE to jednak szybkosci HDSPA czy coś takiego się osiąga.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 16 Kwi 2018 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
I jest odpowiedz:

Cytuj:
Witam,

Informujemy, że z aplikacji Wifi Calling można korzystać na terenie Polski oraz wymienionych krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Holandia, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy (Regulamin Oferty promocyjnej „WiFi Calling” dostępny jest pod adresem: https://a2mobile.pl/data/Dokumenty/73/p ... 4_2017.pdf ).

Pozdrawiam


Czemu tak to nie rozumiem, co za roznica wifi w Gabonie czy Portugalii...
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group