Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lis 2014 11:03 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Tradycyjnie powraca rabat 30 procentowy na orange przy zakupie nowego numeru, przeniesieniu, przedłużeniu umowy.

http://gruper.pl/x.php/1,73537/Produkty ... owek-.html


Regulamin dodatkowo mówi o maks. abonamencie w kwocie 89.98 wiec jeśli ktoś planował wyższy to może być problem, aczkolwiek różnie to już bywało z tymi kuponami. Kupon ważny od dziś do 11.12.2014

Zmiana warunków w trakcie trwania promocji to i zmiana postu:)


Ostatnio edytowany przez zbyhu 13 Wrz 2017 13:15, edytowano w sumie 2 razy
zmiana tytulu tematu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
#2 PostWysłany: 14 Lis 2014 22:12 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
20. Promocja nie łączy się z ofertą mBanku, prezentowaną na platformie mOkazje-

Regulamin
Promocji „Rabat 30% przez 24 miesiące
dla Klientów, którzy zakupili kupon rabatowy
za pośrednictwem serwisu Gruper.pl - trzecia edycja”
Obowiązuje od 14.11.2014 r. do 18.11.2014 r.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Lis 2014 23:14 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1287
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
A jak jestem na wypowiedzeniu to tez.moge skorzystac z kuponu czy najpierw musze wycofac rezygnacje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Lis 2014 23:23 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
sliwa122 napisał(a):
A jak jestem na wypowiedzeniu to tez.moge skorzystac z kuponu czy najpierw musze wycofac rezygnacje?


Możesz. Wniosek o przeniesienie numeru zastąpi rezygnację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Lis 2014 00:01 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 82
Jeśli komuś rabat byłby jeszcze potrzebny - pojawił się tym razem na grouponie.
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polsk ... 9-50303362
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Lis 2014 07:58 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 15
Kolejny raz na gruponie kod znizkowy na -30% na abonament, z racji ze szukam nowego dobrego telefonu przegladnąłem inne konkurencje ale nic nie wychodz najlepiej jak Orange na chwile obecna, zdecydowalem sie na przeniesienie numeru z Nju mobile do Orange na abonament plan multi II za 89.99zł -30% wychodzi 62zł przez caly okres 24miesiecy, w tym nielimitowane wszystkie rozmowy, smsy, internet 2gb a po jego wykorzystaniu korzystamy z darmowego LTE do konca marca 2015. Wybralem Galaxy S4 ze smartwachem za 439zł, smartwacha wystawiamy na allegro ( obecnie kosztuja 450-499zł) za za ile sprzedamy to zwraca sie za telefon. Dodatkowo w mokazjach 200zł na konto za przeniesienie numeru lub nowej umowy a za przedłuzenie 50zł. Jak ktos nie posiada konta zakładmy online tez z polecenie gdzie mozna dodatkowo zarobic jak sie z kims dogada. Z pkt Pejbek :) wyciągamy kolejne 5000tys za przeniesienie numeru, kod aktywuje sie dopiero po wyslaniu smsa z nowej karty sim która aktywujemy po otrzymianu telefonu. Niewielkim nakladem pracy, mamy calkiem niezlą oferte i telefon i dodatkowe profity za przedluzenie lub nowa umowe w Orange.
Jeśli jest ktos zainteresowany proszę o zakup z mojego polecenia na groupon:
https://www.groupon.pl/visitor_referral ... 82bc719928
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Lis 2014 08:56 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 20
witam,
jestem zainteresowany, mój stary i5700 odmawia posłuszeństwa,
mnie akurat interesuje Galaxy S3 ze smartwachem za 69zł.

na pewno groupon łączy się z mokazjami?
abonament niższy o 26,99zł (Smart Plan Multi II 89,99 zł na 62,99 zł z efakturą) + 200zł zwrotu :shock: coś za kolorowo.
w jakiej kolejności to wszystko aktywować.

kartę PB też mam.
będę popołudniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Lis 2014 09:11 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 139
MałyTrzmiel napisał(a):
Kolejny raz na gruponie kod znizkowy na -30% na abonament, z racji ze szukam nowego dobrego telefonu przegladnąłem inne konkurencje ale nic nie wychodz najlepiej jak Orange na chwile obecna, zdecydowalem sie na przeniesienie numeru z Nju mobile do Orange na abonament plan multi II za 89.99zł -30% wychodzi 62zł przez caly okres 24miesiecy, w tym nielimitowane wszystkie rozmowy, smsy, internet 2gb a po jego wykorzystaniu korzystamy z darmowego LTE do konca marca 2015. Wybralem Galaxy S4 ze smartwachem za 439zł, smartwacha wystawiamy na allegro ( obecnie kosztuja 450-499zł) za za ile sprzedamy to zwraca sie za telefon. Dodatkowo w mokazjach 200zł na konto za przeniesienie numeru lub nowej umowy a za przedłuzenie 50zł. Jak ktos nie posiada konta zakładmy online tez z polecenie gdzie mozna dodatkowo zarobic jak sie z kims dogada. Z pkt Pejbek :) wyciągamy kolejne 5000tys za przeniesienie numeru, kod aktywuje sie dopiero po wyslaniu smsa z nowej karty sim która aktywujemy po otrzymianu telefonu. Niewielkim nakladem pracy, mamy calkiem niezlą oferte i telefon i dodatkowe profity za przedluzenie lub nowa umowe w Orange.
Jeśli jest ktos zainteresowany proszę o zakup z mojego polecenia na groupon:
https://www.groupon.pl/visitor_referral ... 82bc719928


Zapominasz, że promocje nie sumują się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Lis 2014 09:17 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 15
nigdzie w regulaminie nie znalazłem ze nie można połączyć promocji, jak narazie wpisałem kod zamowienia w mokazjach i czekam na kuriera, ja przyjdzie karta sprobuje wywalczyc 5tys pkt od pejbeka za przeniesienie numeru, po otrzymaniu przesyłki odrazu pozbywam sie smartwacha w okazyjnenj cenie nepwno niższej niz cena na allegro (450-499zł), jakby ktoś był zainteresowany smartwatch Samsung Gear Fit to prosze o info (mozliwość wystawienia na aukcji w "ratach" 4-5 aukcji w celu skorzystania z obecnych 20zł za zakup za min 50zł :), ja go napewno nie bede uzytkować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 28 Lis 2014 10:27 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 82
MałyTrzmiel napisał(a):
nigdzie w regulaminie nie znalazłem ze nie można połączyć promocji, jak narazie wpisałem kod zamowienia w mokazjach i czekam na kuriera



Specjalnie dla Ciebie punkt 16. regulaminu z grouponu :D

16. Promocja nie łączy się z innymi promocjami opartymi o funkcjonalność kodów zniżkowych, prowadzonych w tym samym czasie przez Orange, promocją mBanku oraz innymi promocjami które oferują uzyskanie kuponu/prezentu/vouchera nie wchodzącego w podstawowy zakres Umowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Lip 2015 08:55 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Za 4 miesiące kończy mi się umowa którą zawarłem przy użyciu kuponu. Czy ktoś ma doświadczenia z Orange, będę w stanie wywalczyć rabat większy niż 30% przy przedłużeniu umowy plus telefon w promocyjnej cenie czy raczej bez szans?
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 16 Lip 2015 10:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Nie wiem czy wywalczysz zniżkę. Trzeba DŁUGO piłować konsultanta. Jeśli masz Konto w mBanku to mrabatów jest do wyciągnięcia 100pln za podpisanie umowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Lip 2015 10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Na telepolis jest temat o przedłużaniu umów w Orange, ja jestem w podobnej sytuacji jak mucha.

Generalnie trzeba napisać wypowiedzenie i czekać na kontakt z Działu Utrzymania Klienta. Z tego co czytałem to udaje się ludziom, choć nie wszystkim, wywalczyć rabat 30% na abo i 400zł zniżki na telefon od cen ze strony i to jest chyba max co można uzyskać.

Jeśli trafi się telefon, który można sprzedać za dobre pieniądze, to miesięczny abonament realnie będzie nas kosztował kilka złoty na miesiąc lub przy dobrych wiatrach nawet nic.

Ja podczas akcji -30% dwa lata temu wziąłem Xperie Z1 i Kindla z Grouponu, po sprzedaży fantów miesięczny abonament (no limit i 2 Giga neta) wychodzi mnie coś około 12 zł na miesiąc.

Mam nadzieję, że umowę uda się przedłużyć na podobnych warunkach, a jeśli nie to bez żalu przeniosę numer do konkurencji...

PS: co jakiś czas też się pojawiają na portalu aukcyjnym kody na -30%, działają na przedłużenie umowy przez neta i jak się dorwie kod to warto poczekać na szalone ceny i wziąć telefon w promocyjnej cenie.

Także kilka opcji jest, trzeba tylko trochę pokombinować :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 16 Lip 2015 10:46 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 694
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Też jestem zainteresowany tematem. Kody chyba przestały się ukazywać ostatnia akcja to -20% na abonament ale bez telefonu. Natomiast jak byłem w Saturnie w lutym tego roku to punkt Orange tam zlokalizowany wyliczył mi zniżkę na 700 zł przy zakupie towarów w sklepie przy przedłużeniu umowy. Może by coś z tym pokombinował. Zakup niekoniecznie telefonu a potem sprzedaż towaru na allegro lub innym miejscu. Co jest na topie żeby szybko upłynnić towar? I by był godziwy zarobek?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 21 Lip 2015 11:50 

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 173
mik111 napisał(a):
Też jestem zainteresowany tematem. Kody chyba przestały się ukazywać ostatnia akcja to -20% na abonament ale bez telefonu.

Na grouponie jest teraz na 30%, ale na internet.
Załącznik:
30%.JPG
30%.JPG [ 56.99 KiB | Obejrzany 14469 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 29 Lip 2015 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2013
Posty: 38
Początkiem lipca były rozdawane rabaty 30%, zgapiłem się jak zwykle o kilka dni i znów szansa przepadła...
Jedynie co to promocje przestały się łączyć, nie było darmowych miesięcy dla przenoszących itp. Rabat na telefon po staremu, jak przez neta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 29 Lip 2015 14:41 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 61
Czy na abonamenty firmowe też promocja obowiązywała ?

Lada moment kończy mi się umowa w Play i szukam czegoś fajnego z telefonem Samsung S5 lub S6, na razie oferty wydają mi się bez szału.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 29 Lip 2015 15:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2013
Posty: 38
Na to nie zwracałem uwagi akurat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 29 Lip 2015 15:59 

Rejestracja: 26 Cze 2015
Posty: 189
MałyTrzmiel napisał(a):
pozbywam sie smartwacha w okazyjnenj cenie nepwno niższej niz cena na allegro (450-499zł), jakby ktoś był zainteresowany smartwatch Samsung Gear Fit to prosze o info


Nie wiem czy to ten sam ale wg nazwy się zgadza i na agito jest razem z kartą 16GB i darmową przesyłką za 349zł


MałyTrzmiel napisał(a):

(mozliwość wystawienia na aukcji w "ratach" 4-5 aukcji w celu skorzystania z obecnych 20zł za zakup za min 50zł :)


O jakiej akcji konkretnie mowa ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 31 Lip 2015 09:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Ciekawostka - wczoraj dzownił do mnie gość z Orange z propozycją przedłużenia kończącej się w grudniu umowy.
1,5 roku temu skorzystałem z tych grouponów -30% - płacę ok. 48zł/msc.
Gość przedstawił ofertę gorszą od tego co mam w tej chwili (przede wszystkim niższy limit na net) z telefonem "bez szału" za bodaj 59zł/msc.
Jak mu powiedziałem, że płacę teraz mniej, to nie wiedział o co chodzi. Figuruję tam w systemie jako "69zł" - brak informacji o jakichś obniżkach.
Ale faktury przychodzą poprawne ;).

Koniec końców w ogóle nie podjął tematu zaproponowania czegoś lepszego.
Więc bez tych grouponów czy innej promocji - żegnaj Orendżu ;).

Dajcie znać jeśli coś ciekawego Wam zaproponują.
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 267 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group