Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Kwi 2015 19:14 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Będę w maju w Sankt Petersburgu, muszę się stamtąd dostać do Moskwy, najchętniej pociągiem. Najtańsza opcja jaką znalazłem via waytorussia.net, to 25 USD. Czy ma ktoś z was może doświadczenie w podróży na tej trasie? Korzystniej kupić bilet teraz online, czy lepiej kupić bezpośrednio na dworcu w Petersburgu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 12 Kwi 2015 19:51 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 104
Loty: 48
Kilometry: 101 952
Około 100-140 zł można wykupić lot samolotem np. aerofolot dużo terminów po 137 zł.

Sam leciałem w marcu za podobną kwotę z LED do VKO.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Kwi 2015 20:16 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
od 54 pln: http://pass.rzd.ru/timetable/public/en? ... 13.04.2015
jakby ci to powiedziec... u ruskich jest jeszcze za wczesnie na kupno biletow, tam z zalozenia bilet kupuje sie przed odjazdem w kasie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 12 Kwi 2015 21:33 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Jak chcesz jechać sypialnym lub szybkim (Sapsan) pociągiem, to pewnie lepiej szybciej zamawiać. Samoloty mogą wychodzić nawet taniej (ale dolicz koszt podróży lotnisko - Moskwa).

Tutaj powinny być wszelkie sensowne informacje: http://www.seat61.com/Russia-trains.htm#Moscow to St Petersburg by train
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Kwi 2015 00:23 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 43
Na tej trasie rosyjskie koleje mają dynamiczny system sprzedaży biletów - co do zasady im szybciej zamówisz, tym taniej pojedziesz. Pamiętaj tylko, że na oficjalnej stronie rosyjskich kolei rzd.ru przechodzą tylko płatności kartami obsługującymi 3-d secure.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 28 Maj 2015 01:21 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Poleciałem ostatecznie Aeroflotem za 120 pln z LED na DME.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 28 Paź 2015 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2011
Posty: 152
wlasnie jestem na etapie planowania trasy i kilkudnowego wypadu do Moskwy i Sankt Petersburg lub odwrotnie, maj czerwiec
na chwile obecna to co udalo mi sie poszukac bardziej wygodniejsze dla mnie jest polaczenie pociagiem, w tej wersji nie trace czasu na dojazd z / na lotnisko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 16 Sie 2017 13:11 

Rejestracja: 15 Maj 2017
Posty: 83
Loty: 43
Kilometry: 64 694
W miarę rozsądne jest wykorzystanie Nevskiego Ekspresu. Bilety kupowane kilka dni po otwarciu sprzedaży na stronie internetowej rosyjskich koleji kosztowały ok. 130 pln. Pociąg jedzie 4 h - o ok. 10-15 min dłużej od Sapsana, który był wtedy jak kupowałem bilet dwa razy droższy.
Na pokładzie dostaniemy wodę, czekoladkę i kanapkę. Można za grosze kupić herbatę. Dodatkowo każdy pasażer dostaje kapcie, opaskę na oczy, czyścik do butów, łyżkę do butów i chusteczki antybakteryjne :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 10 Paź 2017 10:44 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Widzę jakieś nocne za lekko ponad 800 rubli, czyli ok. 50 zł. Czy w kasach na dworcu ceny i miejsca są dostępne na np. godzinę przed odjazdem?

https://pass.rzd.ru/tickets/public/en?l ... eckSeats=1

Jaki jest najtańszy środek tranportu? Busy czy pociągi?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group