Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Sty 2018 13:25 

Rejestracja: 15 Cze 2012
Posty: 27
Skąd
  • Tajpej

Dokąd
  • Warszawa

Data wylotu
  • 08.03.2018

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 1500+3xbagaż ow, obecnie oferta KLM rt za okolo 1450

Dodatkowe informacje
  • Hey,

    poszukuję połączenia w jedną stronę z Tajwanu, najlepiej z przystankiem do 72/144 godzin w Chinach. Pojawiła się promocja KLM ostatnio, ale jak sprawdzam nawet rt w drugą stronę (azja-europa) to ceny około 3000 zł. To co udało mi się znaleźć to lowbudget przewoźnicy przez singapur i ateny, mało ciekawe połączenie :(.

    Docelowo Warszawa lub Gdańsk, ale w sumie jeżeli byłoby coś sensownego to każde większe miasto w Europie z tanim przewoźnikiem.

    Data wylotu dość mobilna koniec lutego - połowa marca

    Na dłuższej trasie preferowałbym jakieś sensowniejsze linie.

    Dzięki


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Sty 2018 17:47, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 15 Sty 2018 14:38 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
a coś takiego?
1755 zł do Warszawy, z dwu/trzydniowym postojem w Pekinie
Załącznik:
tpe-pek.png
tpe-pek.png [ 6.31 KiB | Obejrzany 2092 razy ]
Załącznik:
pek-waw.png
pek-waw.png [ 7.18 KiB | Obejrzany 2092 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Sty 2018 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
A może z Makau po drodze?
Pokombinuj z innymi datami, bo w tej przykładowej nie da się dolecieć tanio z Tajpej bez noclegu, a te w Makau są horrendalnie drogie.
W tej samej cenie można wylecieć o 11:45 z Makau, i wówczas jest 12h w Pekinie na przesiadkę.

Załączniki:
rmq_waw.png
rmq_waw.png [ 48.41 KiB | Obejrzany 2017 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Sty 2018 08:42 

Rejestracja: 15 Cze 2012
Posty: 27
@pemat rozważałem aeroflot, w większości wychodzi najtaniej, a jak z wizą rosyjską ? czy potrzeba jakąś trasytową ?

@krasnal data jest jak wspomniałem chwiejna, o końca lutego do połowy marca, w Macau byliśmy już, sprawdzałem jeszcze Japonię, może tam się coś uda.

Ogólnie lekko na żywioł ten Tajwan wybrany był, myślałem że połączenia do Chin będą zdecydowanie tańsze :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Sty 2018 08:48 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
W Rosji na przesiadce na SVO nie potrzebujesz wizy (jak nie wychodzisz z lotniska)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Sty 2018 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Rozumiem, że 3 sztuki bagażu nie są tu jakimś wyznacznikiem. Bo jeśli chcesz wziąć więcej niż jedną walizkę to komplikuje sprawę.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Sty 2018 11:02 

Rejestracja: 15 Cze 2012
Posty: 27
Z tym bagażem to mój skrót myślowy , chodziło o to, że znalazłem 3 loty 3 różnych przewoźników i cena ogólna to 1500 zł + bagaż rejestrowany na każdy z 3 lotów.

Ogólnie udaje się nam spakować do 1 rejestrowanego, ale dla wygody lepiej liczyć jednak 2 na 2 osoby:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group