Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lis 2017 14:19 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 48
Loty: 15
Kilometry: 57 194
Skąd
  • POLSKA/BERLIN

Dokąd
  • Tajlandia/Wietnam

Data wylotu
  • 06.08.2018

Data powrotu
  • 25.08.2018

Długość pobytu
  • 2-3 tygodnie

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 4

Sam znalazłem
  • 2200 aeroflot

Dodatkowe informacje
  • Witam
    Czy lecial ktos w te rejony w wakacje i moglby sie wypowiedziec na temat ceny czy jest szansa na jakies promo qataru w podanym terminie czy raczej nie ma na co liczyc? Rok temu bylismy w Tajlandii za 1600 w styczniu, myslalem ze na sierpien nie bedzie problemu z biletami, ale ponizej 2500 praktycznie tylko aeroflot i wyczytalem w internecie ze na promocje raczej nie ma co liczyc poniewaz to wakacje...
    I teraz nie wiem, czekac, czy nie czekac i brac to co jest?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute Floryda w sezonie: bezpośrednie loty do Miami z Berlina za 1603 PLN. Wiele terminów first minute
#2 PostWysłany: 11 Lis 2017 19:02 

Rejestracja: 21 Gru 2015
Posty: 19
Loty: 33
Kilometry: 101 969
Ja leciałam w tym roku pod koniec lipca i ceny były bardzo słabe. Sama kupiłam bilety w kwietniu za 2700 (aczkolwiek to przez to, że miałam sztywny termin - ślub bliskiej osoby). Ceny biletów obserwowałam od stycznia, najtaniej było w maju (2250-Qatar ) na loty druga połowa lipca /sierpień. Taniej raczej na pewno nie znajdziesz niestety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lis 2017 12:26 

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 1
Poczekaj jeszcze. Ja kupiłam bilety na lipiec 2017 w promocji Qatar-u, która była w lutym tego roku.
Lecieliśmy grupą z Berlina, za bilet zapłaciłam 1700 złoty. Było wiele terminów na całe wakacje. My byliśmy w Tajlandii i Kambodży 3 tygodnie. Masz jeszcze dużo czasu.
Pozdrawiam!
Bożena
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Lis 2017 18:00 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 48
Loty: 15
Kilometry: 57 194
Ile osob tyle opini. Poczekam jeszcze, czasu jest bardzo duzo wiec moze cos wpadnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Lis 2017 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4095
HON fly4free
Zwroc tylko uwage ze w sierpniu w Tajlandii jest pora deszczowa. Nie mozna tego poeowna do wczeaniejszych doswiadczen ze stycznia. W Wietnamie o ile aie nie myle na w miare laskawa pogode mozezz liczyc tylko w centralnej czesci. Polnoc i poludnie to tez chyba takie same deszcze jak w Tajlandii.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Lis 2017 22:13 

Rejestracja: 21 Gru 2015
Posty: 19
Loty: 33
Kilometry: 101 969
Byłam w lipcu i sierpniu w Tajlandii - w Bangkoku z 5 na 6 dni pełna lampa, raz lało po południu około godziny. Na Koh Tao pełna lampa przez 6dnk,zero deszczu. Na Koh Phangan to samo, raz lało wieczorem około pół godziny. W Chiang Mai więcej chmur, ale też do przeżycia. Generalnie nie taka pora deszczowa straszna jak ja malują :) w porze suchej też może lać, w tej szerokości geograficznej pogody do końca nie przewidzisz ::)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 14 Lis 2017 11:43 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Ja bylem w lipcu 3 dni w BKK I tylko 2 ulewy poznym wieczorem.
Ale niesamowicie duszno bylo.

No i w porze suchej szansa na deszcz bardzo mala. A w deszczowej jak ma sie pecha to sie trafia na zalane ulice w Bangkoku i chaos komunikacyjny.
I to trzeba tez miec na uwadze.

Taka prawda, ze pogoda w lipcu-sierpniu duzo ciekawsza w Europie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Lis 2017 19:41 

Rejestracja: 24 Mar 2015
Posty: 48
Loty: 15
Kilometry: 57 194
Na poczatku roku byla pora sucha, a byly powodzie, wiec reguly nie ma, generalnie pogoda sie nie martwimy zbytnio.
Zazwyczaj kazdy uwaza, ze pora deszczowa to ciagle opady, a w praktyce wychodzi, ze nie jest tak zle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Lis 2017 21:45 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Pora sucha była ale w Bangkoku. Powódź była w zupełnie innym rejonie - wschodnie wybrzeże. I tam jest inna pogoda niż w BKK czy na Phuket.
Polecam dokładniej przeanalizować temat pogody w Tajlandii. Bo tam dużo zależy od regionu. Ale prawda jest taka,że w lipcu/sierpniu w zdecydowanej większości kraju pogoda nie rozpieszcza ... odwrotnie do stycznia/lutego ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Lis 2017 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4095
HON fly4free
Wiadomo, ze sie trafjaja lepsze dni i zamisat calego dnia deszczu, to 'pokropi' godzine lub dwie. Ale ogolnie w calej Tajlandi juz od polowy czerwca zaczyna sie robic pochmurno i deszczowo, czym pozniej ty mocniej. Sam doswiadczylem w miare sensownej pogody jednego roku na poczatku lipca, ale juz drugiego, kilka razy w podobnym okresie mnie powaznie zmoczylo. I w centrum i na poludniu. Na szczescie nie leje caly dzien.
Tutaj mozna w miare szybki sposob sprawdzic poszczegolne kraje w Azji w kazdym z miesiecy:
https://www.selectiveasia.com/thailand- ... her/august
https://www.selectiveasia.com/vietnam-h ... her/august
Powodzenia w szukaniu slonca! :-)
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group