Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Cze 2017 13:37 

Rejestracja: 17 Sie 2016
Posty: 3
Witam,

W październiku wybieram się do Azji, najprawdopodobniej do Tajlandii, chociaż na Filipiny też jestem otwarty. Dokładny termin też jest do dogrania .Poszukuję jakiegoś współtowarzysza płci męskiej w wieku 25-35 lat. W planach zwiedzanie, oraz korzystanie z uroków życia nocnego. Jeżeli jesteś chętny daj znać.

Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 18 Cze 2017 16:01 

Rejestracja: 15 Sie 2016
Posty: 11
Loty: 34
Kilometry: 51 850
hej,

od jakiegoś czasu Azja też chodzi mi po głowie.
Masz jakieś konkretne ustalenia, może data - bilety?
kontakt pitpol@os.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Lip 2017 18:21 

Cześć. Ja szukam kogoś do wyjazdu w sierpniu. Dokładny termin do ustalenia. Gdyby któryś z was był zainteresowany czekam na kontakt
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Lip 2017 12:41 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
ja szukam kogoś na styczeń/luty ale bardziej wylot koniec grudnia + powrót połowa stycznia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group