Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
#541 PostWysłany: 26 Lip 2016 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Przy 9 dniach pobytu odpuść opcję nr 1. Jeśli to pierwsza wizyta w Tajlandii to lepiej skupić sie na Bangkoku i wyspach.
Według mnie opcja nr 2 najlepsza, 4 też wygląda nieźle choć nie znam tamtych okolic. Pamiętaj, też że dostanie się tego samego dnia na Krabi nie oznacza dotarcią na wyspę. Zapewne wylądujesz w Krabi nie wcześniej niż o 21, więc tam musisz zaplanować pierwszy nocleg.
Tak jak mówię, opcja nr 2 - Wybrzeże Andamańskie oferuje w lutym pewną pogodę i szeroki wybór destynacji.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
#542 PostWysłany: 26 Lip 2016 14:26 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 210
Loty: 89
Kilometry: 252 650
przerabiałam 2 i 3 bez spania w BKK- obydwie opcje o późnej godzinie wykluczały się wtedy z przedostaniem się od razu na wyspę. Ale uważam, że nocleg na lądzie i rano pierwszy prom na wyspę to super opcja.

Khao Sok wczesnym marcem mnie rozczarował, Phi Phi i okolice podobaly mi się też dużo mniej niż wyspy zatoki, ale to tylko prwatna opinia, nie mniej bez zastanawiania się brałabym opcję 3 ;) Krabi i okolice miasteczka są za to świetne, ale nie na plażowanie i nie na intensywne zwiedzanie. tam jest chillout, objezdzanie okolicy i przyglądanie się rzeczom których u nas nie ma :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#543 PostWysłany: 26 Lip 2016 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Mar 2013
Posty: 91
Loty: 77
Kilometry: 250 316
Ja bym zrobiła na Twoim miejscu opcję nr 3. Nie musisz pierwszej nocy spędzać w Bangkoku, coś OK.19 z dworca kolejowego Hualampong wyjeżdża pociąg na południe, możecie zarezerwować sobie wcześniej kuszetki, o 5 rano jesteście w Chumphon. Pierwszy prom na Koh Tao wyrusza o 7:00 a już ok. 9 będziecie na wyspie. Nie tracicie czasu i kasy na nocleg w Bangkoku i od samego rana rozpoczynacie plażowanie. Na Koh Tao 2-3 dni, potem Phangan. Na powrót do Bangkoku jest wiele opcji, zależy czy chcecie szybciej czy taniej. I dopiero 2 ostatnie noce w Bkk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#544 PostWysłany: 27 Lip 2016 14:08 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi:)
Posłuchamy się Waszych rad i wybieramy pomiędzy opcją 2, a 3 (bardzo przekonuje nas pomysł Zuzy, mianowicie nocny pociąg, dzięki któremu nie marnujemy dnia i pieniędzy na nocleg).
Jedyne czym się martwimy, to że Koh tao najlepiej zwiedzać na skuterze, a niestety u nas tylko faceci podejmą się jazdy na skuterze (jest nas piątka, z czego 3 dziewczyny) w tajlandzkich warunkach;)
Czy da się całą wyspę "schodzić na nogach" czy tak na prawdę jednym sensownym rozwiązaniem jest wypożyczenie skutera? Czy po pobycie na Koh kierowalibyście się na Ko Phangan, czy może Ko Samui? Czy polecie znajdujący się obok Ko Samui Angthong National Marine Park?
I ostatnie pytanie, przeoczyłam wcześniej wyspy po wschodniej stronie Bangkoku: Ko Chang, Ko Mak i Ko Kut. Czy są one porównywalne do wysp Ko Tao, Phangan, Ko Samui?
Dzięki za pomoc!


Ostatnio edytowany przez totti 27 Lip 2016 14:30, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#545 PostWysłany: 27 Lip 2016 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Będąc w tamtych okolicach Angthong National Marine Park to obowiązek:)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#546 PostWysłany: 28 Lip 2016 08:06 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 288
Loty: 77
Kilometry: 194 843
totti napisał(a):
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi:)
Posłuchamy się Waszych rad i wybieramy pomiędzy opcją 2, a 3 (bardzo przekonuje nas pomysł Zuzy, mianowicie nocny pociąg, dzięki któremu nie marnujemy dnia i pieniędzy na nocleg).
Jedyne czym się martwimy, to że Koh tao najlepiej zwiedzać na skuterze, a niestety u nas tylko faceci podejmą się jazdy na skuterze (jest nas piątka, z czego 3 dziewczyny) w tajlandzkich warunkach;)
Czy da się całą wyspę "schodzić na nogach" czy tak na prawdę jednym sensownym rozwiązaniem jest wypożyczenie skutera? Czy po pobycie na Koh kierowalibyście się na Ko Phangan, czy może Ko Samui? Czy polecie znajdujący się obok Ko Samui Angthong National Marine Park?
I ostatnie pytanie, przeoczyłam wcześniej wyspy po wschodniej stronie Bangkoku: Ko Chang, Ko Mak i Ko Kut. Czy są one porównywalne do wysp Ko Tao, Phangan, Ko Samui?
Dzięki za pomoc!


jesli wahasz się między opcją 2 i 3, jak dla mnie zdecydowanie opcja 3. Jest bardziej przyjazna i mniej turystyczna (jesli w ogóle można powiedzieć tak o Tajlandii). Ko Tao (tam chociaz na chwile podpłynąć na Nang Yuan Island) i Ko Phangan wydaje się dobrym połączeniem.
W opcji 1 wspominałaś o Siem Riep - my właśnie udaliśmy się na Koa Tao, a nastepnie samolotem przez BKK do Siem Riep. Opcja na pewno nie jest najtańszą możliwą, ale nie traciliśmy 2 dni na dojazd tam i spowrotem.
_________________
AJki w podróży :)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#547 PostWysłany: 30 Lip 2016 19:49 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 1
Witam! W tym roku jadę z koleżanką do Tajlandii. Jest to nasz pierwszy wyjazd tak daleko i to samodzielnie organizowany, więc postanowiłam poradzić się wszystkich bardziej doświadczonych :)
Jesteśmy w Bangkoku 20.09 koło 13 i chcemy pojechać do centrum a następnie od razu autobusem do Kanchanaburi (znalazłam info że kursują co 20 min i kosztują 100THB). Tam nocleg, zwiedzanie, nocleg, trochę zwiedzania i 22.09 wieczorem chcemy ruszyć nocnym pociągiem do Chiang mai. Jesteśmy tam rano 23.09 i chcemy zostać do 27.09. W międzyczasie chcemy pójść na dwudniowy trekking, zobaczyć wodospady w doi suthep national park, elephant nature park i jakby starczyło czasu (a pewnie nie:D) to coś jeszcze pozwiedzać w mieście.
27.09 chcemy lecieć do Surat Thani i z lotniska od razu do Khao Sok (chociaż tu też pojawia mi się mały praktyczny problem. Podróżujemy z plecakami i nie bardzo wiem co z nim w takiej sytuacji zrobić. Są jakieś przechowalnie?). Ile najlepiej przeznaczyć na ten park? Kolejnym naszym punktem docelowym jest ko samui i tutaj raczej chcemy wszystko ogarnąć na miejscu w zależności od sił. Ze dwa dni czystego lenistwa i plażowania by się przydało :). Chciałyśmy też trochę popływać, ponurkować i pozwiedzać. 04.10 chcemy lecieć do Bangkoku z Surat thani (chyba że ktoś zna nocne promy, mi nie udało się znaleźć). I w Bangkoku pozwiedzać pewnie niecałe dwa dni bo 6.10 rano już lecimy do Polski.
Transport (oprócz lotów) i hotele chcemy ogarniać na miejscu.
Mam jeszcze kilka pytań praktycznych:
Słyszałam, że w Tajlandii podróżując np. airasia trzeba mieć przy sobie kartę płatniczą którą się robiło przelew za bilety. Czy to prawda i czy przy Qatar Airways to też obowiązuje? I co do qatar aiways – czy odprawa faktycznie jest 24 h przed? Jeśli tak to jak mam to zrobić w Tajlandii jeżeli nie biorę komputera? Jak jest z bezpieczeństwem w nocnych pociągach? Czy chodząc na zwiedzanie/wycieczki lepiej jest mieć wszystkie dokumenty przy sobie czy lepiej zostawiać w hostelach? I czy 1500 zł na osobe wystarczy jeżeli za hotele i transport, oprócz lotów, chcemy płacić na miejscu? Czy lepiej brać euro czy dolary czy to jednak nie ma znaczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#548 PostWysłany: 30 Lip 2016 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
1) Nie trzeba mieć karty w AirAsia. Co do Qatar nie mam pewności.

2) Odprawa online w Qatar nie jest obligatoryjna. Odprawisz się na lotnisku.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#549 PostWysłany: 30 Lip 2016 21:34 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 283
niebieski
totti napisał(a):
Jedyne czym się martwimy, to że Koh tao najlepiej zwiedzać na skuterze, a niestety u nas tylko faceci podejmą się jazdy na skuterze (jest nas piątka, z czego 3 dziewczyny) w tajlandzkich warunkach;)
!


Prawde mowiac nie za bardzo rozumiem rozterki. Jesi jest Was 5 to w tajskich warunkach potrzebujecie 2-3 skutery. DZiewczyny zatem prowadzic nie beda.
Na wyspie ruch jest zaden, jedyne o czym nalezy pamietac, to ze poruszamy sie lewa strona jezdni, a porondach krecimy siezgodnie z zegarem.

Pol Tajlandii zjezdzilam na skuterkach w 3 letnim dzieckiem z przodu, w tym roku z tym samym dzieckiem byla Birma. Tak _ jestem dziewczynka. To jest Azja - przestancie marudzic i tylki z troki :)
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#550 PostWysłany: 01 Sie 2016 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
totti napisał(a):
Cześć,

W lutym jedziemy do Tajlandii 5osobową grupą i na miejscu będziemy mieli 9 noclegów. Ze względu na fakt, iż wylot mamy z Bangkoku o 1 w nocy zdecydowaliśmy już, że 2 ostatnie noce spędzimy właśnie tam. Pozostaje nam do rozplanowania pierwszych 7 noclegów. Dodam, że przylatujemy do Bangkoku ok godziny 15. I tutaj pojawia się paraliż decyzyjny, ponieważ pomysłów mamy dużo i nie wiem którą opcję wybrać. Może będziecie nam w stanie doradzić

Opcja 1 – najbardziej egzotyczna jak dla mnie, ale też najtrudniejsza do rozplanowania logistycznie – Przylot Bangkok – lot do Siem Reap, tam nocleg 1 dzień i zwiedzanie Angkor, a następnego dnia przemieszczenie się na jedną z wysp Ko Chang/ Ko Mak/ Koh Rong (tutaj dużo czytałam o transporcie, ale niestety innej opcji niż autobusy+prom, które zajmuje cały dzień, nie znalazłam, przewinęło mi się coś o nocnym autobusie, ale nie mogę znaleźć dokładniejszych informacji). Tutaj mam również problem z rozplanowaniem przelotu do Siem Reap, czy od razu po wylądowaniu w Bangkoku przesiąść się do samolotu do Siem Reap, który startuje o 21 i wtedy dolatujemy na sam nocleg, czy przenocować pierwszą noc w Bangkoku i następnego dnia rano polecieć do Siem Reap. W tej opcji spędzilibyśmy jedną noc przed wylotem z Bangkoku, zamiast 2.

Opcja 2 – najpopularniejszy plan podróżowania, czyli Krabi, Phi Phi, Maya Bay, Railey Beach, Phrangan beach, Hong Island, ewentualnie - park Khao Sok (tutaj kusi nas nocleg w domkach na drzewach) i wyspy similiany (wycieczka 1 dzień)

Opcja 3 – Zatoka Tajlandzka, czyli Ko Tao, Ko Samui, przy tej opcji musielibyśmy zmienić noclegi w Bangkoku z 2 ostatnich nocy na nocleg 1 dnia po przylocie i ostatniego dnia przed wylotem, ponieważ chyba nie damy rady przedostać się z Bangkoku na te wyspy po przylocie o godzinie 15

Opcja 4 – Ko Ngai, Ko Muk, Chao Mai National Park, w tej wersji również musielibyśmy zostać na pierwszą noc w Bangkoku.

Opcji dużo, czasu mało, a chcielibyśmy zobaczyć jak najwięcej, ale też poleżeć na plażach, niekoniecznie w tłumie turystów. I wydaje mi się, że tylko przy opcji 2 jesteśmy w stanie tego samego dnia kiedy lądowanie w Bangkoku przedostać się na Krabi. Pozostałe opcje wymuszają pierwszy nocleg w Bangkoku.

Wiem, że post bardzo długi, ale żyję nadzieją że pomożecie :)
Marta


Zamieszam troszkę, lecimy w styczniu i przy 13 dniach wybralismy opcję Bangkok i okolice 4 dni, reszta na Koh Samed(dwie godziny jazdy wynajętą taksówką za 2200THB za 4 osoby z odbiorem z lotniska )
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#551 PostWysłany: 08 Sie 2016 10:07 

Rejestracja: 19 Lip 2016
Posty: 5
Napiszcie proszę, gdzie najlepiej/w jakiej dzielnicy zatrzymać się w Bangkoku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#552 PostWysłany: 08 Sie 2016 10:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
noclegi-w-bangkoku,1049,4337
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#553 PostWysłany: 09 Sie 2016 10:56 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 26
Cześć.
W listopadzie jedziemy z żoną do Tajlandii, wszystko sami organizujemy i potrzebujemy opinii co do planu.

Do Bangkoku przylatujemy 7 listopada i po zakwaterowaniu chcemy "przejść" się po mieście.
8 Listopada- zwiedzanie Bangkoku
9 Listopada - Lopburi na powrocie miasto w Ayutthaya, i tu jest pierwszy problem, gdzie można kupić bilety na pociąg i czy w ogóle się da online kupić. Na 12go.asia/en nie mogę znaleźć w ogóle połączenia które mnie interesuje.
10 listopada- Przyjęliśmy zasadę że na plażing chcemy jechać wcześnie rano i wrócić wieczorem, znaleźliśmy blisko BKK wyspę Ko Sichang, nie ukrywam że szukam czegoś dalej. Może ktoś coś poleci.
11 listopada - Safari world
12 Listopada - z samego rana chcielibyśmy jechać na Wodny targ w Damnoen Saduak.
13- listopada Bangkok zakupu łażenie i 14 listopada powrót do Warszawy.
Będę wdzięczny za wszystkie praktyczne porady jak i uwagi.
Z góry dzięki!
Roman
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#554 PostWysłany: 09 Sie 2016 12:18 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 4
roman_wielki napisał(a):
Do Bangkoku przylatujemy 7 listopada i po zakwaterowaniu chcemy "przejść" się po mieście.
8 Listopada- zwiedzanie Bangkoku


Spacerowania po mieście w pierwszym dniu to za wielkiego nie przewidujcie, raczej rekonesans okolic hotelu uda się w tym dniu zrobić i to też w zależności od tego jak zmęczeni dotrzecie. 8 da radę już coś zobaczyć, może pałac królewski, wat pho i wat arun a potem china town?

roman_wielki napisał(a):
9 Listopada - Lopburi na powrocie miasto w Ayutthaya, i tu jest pierwszy problem, gdzie można kupić bilety na pociąg i czy w ogóle się da online kupić. Na 12go.asia/en nie mogę znaleźć w ogóle połączenia które mnie interesuje.

Ayutthaya i główne świątynie to pół dnia (tylko główne), jak by się jeszcze chciało obejrzeć jakieś mniejsze, równie interesujące to dzień (zakładam, że wynajmujecie transport lub rower i nie dreptacie pieszo), nie włączałbym tego dnia Lopburi. Bilety do kupienia w każdym momencie na Hualampong, po prostu idźcie i już, kupcie najtańsze, 1,5h podróży w 3 klasie za śmieszne pieniądze ma swój urok ;-)
roman_wielki napisał(a):
10 listopada- Przyjęliśmy zasadę że na plażing chcemy jechać wcześnie rano i wrócić wieczorem, znaleźliśmy blisko BKK wyspę Ko Sichang, nie ukrywam że szukam czegoś dalej. Może ktoś coś poleci.

Ja byłem na koh samet, ok. 3 godziny jazdy od bkk, bardzo fajnie, bo mało turystów, głównie tajowie, ale to też trzeba mieć minimum 3 dni, żeby poplażować. Jak macie wyłącznie jeden dzień to chyba nie skorzystacie za bardzo (no chyba, że trzeba mieć foty na insta spod palmy ;-) ) więc ja bym raczej polecał poranny pociąg do kanchanaburi i wycieczkę koleją śmierci z popołudniowym powrotem do Bkk.

roman_wielki napisał(a):
11 listopada - Safari world
co kto lubi ;-)
roman_wielki napisał(a):
12 Listopada - z samego rana chcielibyśmy jechać na Wodny targ w Damnoen Saduak.
13- listopada Bangkok zakupu łażenie i 14 listopada powrót do Warszawy.
bez zastrzeżeń ;-)

Pozdrawiam,
Leszek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#555 PostWysłany: 09 Sie 2016 12:49 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 26
Dzięki Leszek.

Co do Ayutthaya to faktycznie rower chcemy brać.
Co do plażowania to raczej jedziemy sie właśnie przekąpać, nie potrafilibyśmy leżeć na plaży przez 3 dni:D
A na Ko Samet jakie sodki transportu polecasz?
Dzięki za info o kanchanaburi i kolei ciekawa sprawa.
Pozdr
Roman
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#556 PostWysłany: 09 Sie 2016 13:48 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 4
Podróż na koh samet - trasa z dworca Ekkamai w BKK zajmuje około 3,5h godziny do przystani promowej, tam trzeba się przesiąść na prom (nie znalazłem rozkładu, więc nie wiem ile się czeka) i płynie się 20-30 minut. Autobus kosztuje 200bht, nie dajcie sobie wmówić przed dworcem, że ostatni już odjechał, ale dobry taksiarz zawiezie Was za jedyne 2000THB ;-) Autobusy są często i są luźne, zwłaszcza w tygodniu. Pisałem jednak o trzech dniach, bo jeden to tylko mordęga - rano wyjazd, 4-5h podróży (autobus + prom), na miejscu chwila oddechu i powrót. W 2 dni już niby się da poplażować - optymalnie 3 (ja też nie lubię "tracić" czasu na plaży, no ale nie lubię też gnać wszędzie ;-) ).
Wskazówka co do Ayutthaya - jak będziecie jechać prosto z BKK to nie idźcie przed dworzec w poszukiwaniu taxi, lepiej przeprawić się przez rzekę promem z lokalsami (szalone 5thb za osobę) po lewej stronie dworca (mając bkk za plecami) i dopiero tutaj wynajmujcie rower. W innym wypadku trzeba sporo drogi nadłożyć, żeby dotrzeć do świątyń. Drugą opcją jest wyjście przed dworzec (w prawo, mając za plecami BKK) i wycieczka na pływający targ (najlepiej rano, targ to taka trochę cepelia dla turystów, ale ładnie, z fajerwerkami, przedstawieniem itp). Mapka poglądowa w załączeniu ;-)

Pozdrawiam,
Leszek

Załączniki:
2016-08-09 13_43_15-New notification.png
2016-08-09 13_43_15-New notification.png [ 970.52 KiB | Obejrzany 1250 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
roman_wielki uważa post za pomocny.
 
      
#557 PostWysłany: 09 Sie 2016 17:16 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 26
Super!
Podpowiedz mi jeszcze bo Bangkoku jechać z $ + BAHT?
Czy lepiej odrazu w Polsce wymienić wszystko na BAHT a dolary się nie przydadzą ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#558 PostWysłany: 09 Sie 2016 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Lepiej z dolarami o nominałach 50 i 100 - kurs jest najlepszy.
Wymienić można na miejscu dosłownie wszędzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#559 PostWysłany: 09 Sie 2016 18:44 

Rejestracja: 04 Sie 2016
Posty: 4
Ja nigdy nie polegałem na dolcach, zawsze biorę ze sobą z 500 USD ale trzymam, na wypadek, gdyby nie było bankomatów. To jeszcze się nigdy nie zdarzyło, wypłacam zawsze kasę na 2 tygodnie i staram się w ten sposób unikać prowizji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#560 PostWysłany: 09 Sie 2016 19:28 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
@leszek1881 prowizji nie unikasz, ograniczasz jedynie częstotliwość jej pobierania ;)

Poza tym po moim tegorocznym doświadczeniu, kiedy to bank zablokował mi czasowo kartę na Tajlandię (w Malezji czy Singapurze działała), to jednak wolę mieć USD w gotówce... na wszelki wypadek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 58  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group