Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tajlandia na tydzień
#1 PostWysłany: 04 Mar 2015 09:26 

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 4
Wiem, wiem, tydzień w Tajlandii to dużo za mało- jednak wybieram się z mamą, która nie może przeznaczyć więcej czasu na podróż.

Przylatujemy 15 marca do BKK o 7 rano, wylot jest 23 marca o 10.

Czy ktoś czuje się na siłach, żeby zaproponować nam szybki plan na wypoczynek? Mamie przede wszystkim zależy na plażowaniu.
Myślałam, żeby od razu z samolotu ruszyć w drogę i dostać się tego samego dnia w rajskie miejsce.
Tam spędzić parę dni i ruszyć do Bangkoku. Szybkie zwiedzanie i powrót.

Co sądzicie? Jakie miejsce polecacie? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN Wycieczka na Filipiny: Panglao, Bohol i Luzon w jednej podróży z Warszawy za 3064 PLN
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
#2 PostWysłany: 04 Mar 2015 09:46 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 301
niebieski
Ja tak bylem na początku lutego. Od razu kup bilety np.do Krabi tam jedziesz do Ao Nang i juz prawie jestes w rajskich miejscach. Kupujesz 3 wycieczki na trzy kolejne dni /np leszek kek, Polak , ktory tam mieszka/, u niego mozesz zarezerwować hotel swietnie położony za smieszne pieniądze. 5 dnia lecisz do Bangkoku i tam 2 dni chodzisz po mieście, i wylatujesz. Bylem i jestem zadowolony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Mar 2015 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Jeśli mamie zależy na plażowaniu, to Ao Nang nie jest złym wyjściem.
Polecam tam jednak nie Ao Nang Beach, ale Noppharathara Beach. Mniej ludzi, ładniejsze widoki itp.

Ale wg mnie najlepiej na Koh Lantę. Można dojechać busem, przystanek jest rzut beretem od lotniska.
Bilet możecie kupić od razu z samolotowym (+ inland transfer), a podejrzewam że na lotnisku w Krabi też nie będzie problemu.
Sam bus kosztuje 300 Baht od osoby i dowozi pod sam hotel.

A jeśli mama lubi plażowanie, to 2 dni w Bangkoku to będzie dla niej strata czasu.
Bangkok nie jest najpiękniejszym miejscem na świecie :mrgreen:

Pozdr.
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Mar 2015 01:39 

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 4
Dziękuję za wskazówki. Myślę, że Koh Lanta to strzał w 10!
Dwie godziny z lotniska w Krabi, a tak rajsko..

Powrót do Bangkoku przemyślimy już na miejscu, myślę, że warto jednak się wybrać na zwiedzanie miasta będąc pierwszy raz w Tajlandii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group