Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Lut 2014 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
W grudniu tego roku wspólnie z narzeczoną lecimy do Bangkoku (bilety jeszcze nie kupione, wylot z PL najchętniej ostatni dzień listopada lub 1/2 grudzień). Na miejscu zwiedzamy co się da (brak jeszcze dokładnych planów) po czym 4 grudnia lecimy z AirAsia do Malezji/ Kuala Lumpur. Oczywiście zwiedzania miasta i okolicy. 7 grudnia przelot na Langkawi gdzie zostajemy do 11 grudnia. W tym czasie odpoczywamy i urządzamy sobie mały trekking, zaliczamy podniebny most. Następnie wracamy do Kuala Lumpur gdzie następnego dnia wylatujemy do Singapuru w którym to zostajemy na 2 noce. 14 grudnia powrót do Bangkoku i dalej mamy niewiadomą. Ja chciałbym zobaczyć Angkor Wat w Kambodży, ale mój współpodróżnik protestuje i chcę jeszcze kilka dni plażować. Tutaj wchodzi w grę wylot na Phuket lub inne podobne miejsce. Całość musi zamknąć się w 3 tygodniach. Tyle będziemy mieć urlopu.
Z rzeczy istotnych mogę powiedzieć, że to nasza pierwsza poważna wyprawa na własną rękę. Do tej pory odwiedziliśmy kilka europejskich krajów, po za tym wcześniej były jakieś ALLINC.
Chętnie spotkamy się z kimś "na trasie", ale nie mamy nic przeciwko aby całą podróż odbyć razem. Nastawienie raczej budżetowe, ale bez przesadyzmu. Nasze terminy lotów wewnątrz Azji są sztywne, ponieważ bilety już kupione.
Mamy po 27 i 25 lat, dopiero raczkujemy jeśli chodzi o podróżowanie.
Czasu jeszcze wiele więc może znajdzie się ktoś z kim uda się zgadać.

Pozdrawiam,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 19 Sie 2014 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Odświeżam temat! Aktualne!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Paź 2014 14:37 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 558
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Cześć.
Przeczytaj to co mi chłopaki dziś napisali:
azja-prosze-o-pomoc,1115,57360&start=0
Też się wybieram w te okolice ale w innym terminie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Paź 2014 15:15 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 74
Loty: 41
Kilometry: 92 000
Co do Langkawi i mostu. Miałem niestety pecha i na most nie wszedłem(jakiś remont), a nie informowali o tym "przy kasach". Nie zmienia to faktu, że warto wjechać na górę, tak czy siak. Pamiętajcie o wodospadach(NIESAMOWITE), farmie krokodyli. Spróbujcie się też dostać na plaże Four Seasons Resort(plaża i Resort robią mega wrażenie, podobnie jak cena za nocleg, ponad 2tys za dzień :)) Udanego wyjazdu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Lis 2014 01:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
Wciąż aktualne!
Może znajdą się chętni, którzy chcieliby "świadkować" podczas ślubu w Ambasadzie w BKK w dniu 2.12.2014?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Lis 2014 11:11 

Rejestracja: 17 Lip 2014
Posty: 3
Refiko: bierzecie slub w BKK???:)

GRATULACJE

Ja z narzeczonym tez jedziemy do Tajlandii
wyjazd 24.11
powrót 19.12

chetnie podłaczymy sie do wspólnego zwiedzania:)

podaje meila: aska1307@o2.pl

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group