Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Lis 2017 13:53 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 13
Cześć,

Szukam chętnych na wyjazd do Tajlandii + Kambodży w okolicach styczeń/luty (bardziej odpowiada mi luty ale ostateczny termin do ustalenia w zależności od cen biletów i możliwości kompanów).
Czas trwania wyjazdu: ok. 3 tygodnie
Loty: pewnie z Warszawy do Bangkoku

Wyjazd niskobudżetowy z plecakiem (w granicach rozsądku). Wypoczynek połączony z aktywnym zwiedzaniem miejsc. Plan jest zarysowany ale ważna jest spontaniczność w takiej przygodzie. Na ile się da chciałbym też unikać komerchy i poczuć prawdziwy klimat Tajlandii. Noclegi w hostelach lub tanich hotelach. Transport wewnątrz do ustalenia: loty lub busy/pociągi.

Wstępny szkic wyprawy (elastyczny do dyskusji):
Bangkok (ok. 3 dni) - Chaing Mai (ok. 3 dni) - Siem Reap (kompleks Angkor Wat w Kambodży) - relaksacyjne zwiedzanie wysepek (jeszcze nie zdefiniowane (Krabi, Ko lanta, może Ko Phangan, Ko Tao itp.)
Wszelkie sugestie mile widziane.
Szukam ludzi otwartych i spontanicznych niebojących się wyruszenia przed siebie bez codziennego konkretnego planu.

O mnie: Mam na imię Tomek, 29 lat, uwielbiam podróże, jestem otwarty, towarzyski i pełen pozytywnej energii :)
Zainteresowanych proszę o kontakt :)

Pozdrawiam,
Tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 16 Lis 2017 22:09 

Rejestracja: 05 Paź 2012
Posty: 15
Hej,

a nie chciałbyś odpuścić Tajlandii na rzecz Kambodży + Wietnamu?:) Przymierzam się do wyjazdu na koniec grudnia/początek stycznia (ale pewnie ciężko będzie o kompana) lub później mogę jechać na ok. 2 tygodnie pomiędzy 29.01 a 18.02.

Pozdrawiam,
Iga
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Gru 2017 05:25 

Rejestracja: 05 Paź 2012
Posty: 47
Loty: 31
Kilometry: 70 108
Hej,

Będę W KAmbodży of 08.01-26.01. Zaczynam od Siem Reap, dalej południe Kambodży do KOh Rong. Później już powrót do Tajlandi na Koh Chang.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Gru 2017 21:51 

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 68
A ja się nastawiam na Tunezję raczej. Wyjazd max dwutygodniowy, najchętniej w lutym (ew. I połowa marca). W planie zwiedzanie i wypoczynek. Loty w obie strony (jak się uda) w cenie ok. 1700 zł. Spanie w niedrogich hotelach/ hostelach. Chętnych proszę o info na PRIV
Ps. Jeśli nie Tunezja to inny, "gorący" kierunek - jeśli będą ciekawe, tj. niedrogie oferty :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Gru 2017 10:50 

Rejestracja: 22 Gru 2017
Posty: 3
Ja będę w Tajlandii od lutego do kwietnia, z Bangkoku na północ, potem wschód, Kambodża, na koniec wyspy i Malezja, zobacz mój post ;-) ja tak samo wyjazd niskobudżetowy (hostele)
Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Gru 2017 18:40 

Rejestracja: 24 Cze 2013
Posty: 68
O Tajlandię rzecz jasna chodziło ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Gru 2017 11:54 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 6
Jak coś ja bardzo chetnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Gru 2017 10:31 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 6
Mam za mało postów nie mogę wysyłać pw :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group