Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Linie lotńicze TACV
#1 PostWysłany: 27 Cze 2015 20:59 

Rejestracja: 16 Maj 2015
Posty: 1
Witam,Czy ktos mial jakieś doświadczenia z liniami TACV?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 03 Sie 2015 12:13 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Zainspirowany tematem z Fly4free http://www.fly4free.pl/wyspy-kanaryjski ... od-938pln/ postanowiłem złożyć coś sensownego dla siebie,tym bardziej,że Gran Canaria i tak była wcześniej w planie.Ponieważ jednak bezpieczeństwo lotów jest dla mnie rzeczą najważniejszą postanowiłem poszukać w necie jakichś opinii na temat linii TACV.
To co znalazłem trochę mnie przeraziło,nie od strony bezpiecznego lotu ale punktualności tego przewoźnika i sposobu traktowania pasażerów.
Prawdą jest ,że większość z tych opinii to głosy dość stare ale jest też kilka nowszych.
Co Wy o tym sądzicie?Jakie macie doświadczenia lub też może znaleźliście gdzieś jakieś inne opinie.
http://www.airlineratings.com/passenger ... e-airlines
http://www.airlinequality.com/airline-r ... bo/page/1/
Lecieć czy nie?
Czytając relację Niwy boa-vista-cape-verde-no-stress-man,213,61604&p=495413&hilit=TACV#p495413 chce mi się lecieć aczkolwiek to nie Boa Vista lecz wyspa Santiago.
Czy jest sens lecieć tam tylko na pełne 3 dni,po tygodniu pobytu na Gran Canarii?


Ostatnio edytowany przez krasnal, 28 Lip 2016 16:50, edytowano w sumie 1 raz
kod IATA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Sie 2015 17:15 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
Lot ma taką samą ocenę (3/10) . Pamiętaj , że recenzje częściej piszą osoby niezadowolone niż zadowolone. Ja bym leciał, ale to Twoja decyzja ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Sie 2015 17:58 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 280
Loty: 399
Kilometry: 1 050 859
Osobiście też bym leciał. Praktycznie o każdej linii lotniczej przeczytasz kiepskie opinie, spóźnialstwo, gubienie bagażu, etc.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Sie 2015 22:14 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Wielkie dzięki za słowa otuchy! Czy jeszcze ktoś coś wie na temat TACV,przede wszystkim z autopsji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 13 Gru 2015 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 513
Kilometry: 604 782
niebieski
Kupiłeś te bilety z LPA do Praia? Parę dni temu TACV anulowana połączenia z LPA i przełożyła z Lizbony.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Benias 13 Gru 2015 19:30, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
Rysiek uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 13 Gru 2015 23:51 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Tak,bilety kupiłem już dawno.Jak dotąd nie dostałem żadnego maila o ich anulowaniu czy zmianie trasy,muszę to sprawdzić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Gru 2015 00:03 

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 13
Leciałem TACV blisko 2 lata temu na krajowej trasie z Prai na Sao Vicente. Lot bez żadnych problemów - punktualnie, wygodnie, przyjemnie.

Co do Wysp Zielonego Przylądka i Santiago w szczególności... Warto się ruszyć poza Praię - np. do Assomady, skąd można sobie przyjemny trekking zrobić, zahaczywszy o destylarnię grogu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Gru 2015 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 513
Kilometry: 604 782
niebieski
Rysiek napisał(a):
Tak,bilety kupiłem już dawno.Jak dotąd nie dostałem żadnego maila o ich anulowaniu czy zmianie trasy,muszę to sprawdzić.


Dostałem info od pośrednika i teraz mam kłopot jak się znaleźć w Lizbonie z Las Palmas.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Gru 2015 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2014
Posty: 213
Loty: 1
Kilometry: 2 169
Ja się szczęśliwie załapałem na ostatni możliwy roundtrip z Gran Canarii (11-15.01).
Jakbym miał teraz się bawić w przebookowywanie noclegów i dokupowanie dolotów, to z pewnością bym odpuścił i został na Kanarach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Gru 2015 22:32 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
@ Benias-co to właściwie znaczy "Parę dni temu TACV anulowana połączenia z LPA i przełożyła z Lizbony."Pisałem dziś do BudgetAir u którego kupowałem bilety,poczekam na odpowiedź.Jaki masz plan zastępczy? Mam loty na 8-12 lutego 2016r.,rzeczywiście w rozkładach ich brak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 15 Gru 2015 09:52 

Ja leciałam TACV w listopadzie i rzeczywiście standardy europejskie to to nie są. Ale szczęśliwie udało się dolecieć i wrócić więc chyba nie ma co narzekać ;-) Ale przyznam, że od tej pory inaczej patrzę nawet na najgorsze europejskie linie ;)
Góra
 PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Gru 2015 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 419
Kilometry: 793 822
srebrny
No i zepsuli mi całą podróż! Nie wiecie, czy jest możliwość lotu z Gran Canarii na inną Wyspę Zielonego Przylądka? Bo w rozkładach niby jest, ale wszystko niedostępne. A ja chętnie zamienię Praię na Sal czy Boa Vista;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 15 Gru 2015 10:22 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5152
srebrny
Benias napisał(a):
Dostałem info od pośrednika i teraz mam kłopot jak się znaleźć w Lizbonie z Las Palmas.

i znalazles cos sensownego ? czy trzeba sie cofnac do barcy/madrytu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 15 Gru 2015 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2014
Posty: 213
Loty: 1
Kilometry: 2 169
elwirka napisał(a):
Nie wiecie, czy jest możliwość lotu z Gran Canarii na inną Wyspę Zielonego Przylądka? Bo w rozkładach niby jest, ale wszystko niedostępne. A ja chętnie zamienię Praię na Sal czy Boa Vista;-)

Do tej pory loty z Gran Canarii na Sal czy Boa Vistę odbywały się z przesiadką w Praii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 15 Gru 2015 11:26 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Rysiek napisał(a):
@ Benias-co to właściwie znaczy "Parę dni temu TACV anulowana połączenia z LPA i przełożyła z Lizbony."Pisałem dziś do BudgetAir u którego kupowałem bilety,poczekam na odpowiedź.Jaki masz plan zastępczy? Mam loty na 8-12 lutego 2016r.,rzeczywiście w rozkładach ich brak.


Sprawdź na checkmytrip.com - moja rezerwacja jest tam już uaktualniona.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 15 Gru 2015 12:32 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
@Gleba3-masz rację .W CheckMyTrip jest zmiana,dość absurdalna dla mnie zresztą. Do tej pory mam zaplanowany pobyt dla 4 osób na GC od 1 do 8 lutego (wylot z Krakowa).Od 8 do 12 lutego miały być Wyspy Zielonego Przylądka a potem od 12 do 15 lutego dalszy 3-dniowy pobyt na GC. Teraz wygląda na to,że muszę wrócić z Gran Canarii 8 lutego do Lizbony po to aby polecieć do Praia a po 4 dniach znów powrót do Lizbony a stamtąd na GC :shock:
To zmiana nie do przyjęcia!Co mogę z tym fantem zrobić?Żadne odszkodowania raczej mi nie przysługują.A wy?Jakie macie pomysły?
Czasu zostało niewiele.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 15 Gru 2015 12:48 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
Chyba trudna sprawa, poproś o zwrot za bilet na Wyspy Zielonego Przylądka i w tym czasie popłyń promem na inne wyspy na Kanarach (np. na Fuertę płynie 2 godziny)... No chyba, że już byłeś. Ja jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że nie kupowałem jeszcze dolotu (termin: maj).
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 15 Gru 2015 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 419
Kilometry: 793 822
srebrny
Z Paryża też latają. I na Sal i na Santiago. Ale nie wiem, czy uda się przebukować na inny termin. Do Paryża z południa Polski łatwiejszy dolot niż do Lizbony. A Gran Canarię (też mam już bilety kupione) potraktować można jako osobny wyjazd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 15 Gru 2015 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 513
Kilometry: 604 782
niebieski
Na szczęście podróż na Gran Canarię i dalej do Praia miałem zaplanowaną z Madrytu, także chyba zostanę już w Madrycie i dokupię loty do Lizbony. Szkoda biletów do LPA i samych Wysp Kanaryjskich.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Lewy91 oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group