Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Paź 2019 13:59 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1106
platynowy
Na Gwadelupie oraz Martynice działa coś takiego jak Carfully - wypożycza się używane auta od osób fizycznych, po sporo niższych cenach niż w klasycznych wypożyczalniach i podobno mają pełne ubezpieczenia z Generali. Czy ktoś z tego korzystał i może polecić lub przestrzec?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów Urlop na Seszelach za 3938 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) + 8 noclegów
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
#2 PostWysłany: 05 Paź 2019 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2017
Posty: 153
Loty: 37
Kilometry: 59 474
Czy rzeczywiście po sporo niższych cenach?
Ja np, potrzebuję najmniejszego samochodu na 7 dni. Jak tam szukam to mam za 100euro ale z 800E franszyzy,
i jak dodam ubezpieczenie generali 40E (pytanie co ono daje i co robi?) i redukcję franszyzy to wychodzi 200E.

Jak sprawdzałem w zasadzie w 5-6 wypożyczalniach tam działających to wszędzie mi wychodziło za 7 dni z pełnym ubezpieczeniem i redukcją franszyzy do zera około 200euro ()różnice były 10 lub max 20 euro jak ubezpieczenie było przez sieciówkę robione więc i tak z blokadą 800euro na karcie i w razie uszkodzeń bujanie się z ubezpieczycielem przez 2-3 miesiące o zwrot pieniędzy)

Więc też bym chętnie poczytał czy ktoś tam brał i ile płacił z brakiem blokady na karcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Paź 2019 16:37 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 353
niebieski
Ja brałem w prorent za 94.5 euro za tydzień + ubezpieczenie zewnętrzne za 20 GBP.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Paź 2019 03:47 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1106
platynowy
@MeHow też się zastanawiałem nad Prorent. Co za ubezpieczenie zewnętrzne miałeś? Pierwszy raz w życiu będę wypożyczał auto i jestem kompletnie zielony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Paź 2019 11:05 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 353
niebieski
Klasyczne ("forumowe") - Car Hire Excess Insurance w Worldwide Wide Insurance
Prorent spoko, uczciwe zasady (the car is full, you return the car full, the car is clean, you return the car clean... ;)

Trzeba zadzwonić po przylocie, najlepiej z courtesy phone w informacji lotniska, powiedzą, że 10 minut, będzie z 20 ale przyjedzie piękny shuttle, cały w reklamach, polecam!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Bajerglowa94 lubi ten post.
Bajerglowa94 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group