Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szwecja - Malmo
#1 PostWysłany: 04 Lut 2010 09:52 

Rejestracja: 31 Sty 2010
Posty: 8
http://www.hostels.com/hosteldetails.ph ... mber.34218
bardzo czysto, ładna wspólna kuchnia. 3 lodówki, każda sprzątana innego dnia (poniedziałek, środa, sobota - nie pamiętam dokładnie).
2h darmowej sauny dla Pań i 2h dla Panów oddzielnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 30 Gru 2010 19:37 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 2
Poszukuje noclegu w dniach 25.02.-02.03.11 w Malmo i w Kopenhadze. Ma ktoś coś do polecenia? Lecę w 3 osoby i nastawiamy się na bardzo tani pobyt w tym nawet "koczerkę" gdziekolwiek, ale że luty to może być to bardzo nie ciekawa opcja.
Mógłby ktoś coś poradzić. Zadowala nas dach nad głową i trochę ciepła i to wszystko!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#3 PostWysłany: 18 Lut 2011 00:21 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 364
Podbijam temat, może coś ktoś wyniuchał :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#4 PostWysłany: 19 Lut 2011 01:37 

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 362
niebieski
Han Solo napisał(a):
Podbijam temat, może coś ktoś wyniuchał
Ja w czerwcu zatrzymam się tutaj:
http://www.svenskaturistforeningen.se/en/Discover-Sweden/Facilities-and-activities/Skane/Vandrarhem/STF-Hostel-Malmo-City/ - strona hostelu
http://www.booking.com/hotel/se/vandrarhem-malmo-city.html?sid=24b3f1fad8db41d5a2511c29c74a03b0 - strona na booking.com
Na stronie hostelu rezerwacja wychodzi taniej. Mają duży wybór jeśli chodzi o typ pokoi (łazienka - bez łazienki, 2,3,4 - osobowe, itp). Duży plus to w miarę blisko centrum. W miarę wysoka ocena na booking.com - 8 punktów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#5 PostWysłany: 11 Kwi 2011 08:51 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 4
Witam - kontynuując temat noclegu w Malmo - czy oprócz propozycji wymienionych tutaj można jeszcze znaleźć coś tańszego na jedną noc w centrum miasta - najlepiej w pokoju 2-os. (jadę dzieckiem) ??? Oczywiście nie wchodzi w grę spanie na lotnisku itp. Może ktoś jeszcze coś ciekawego wynalazł :?: Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi gdzie najlepiej zatrzymać się w Malmo na jedną noc - bo nie ma doświadczenia w tej materii :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#6 PostWysłany: 31 Paź 2011 14:43 

Rejestracja: 19 Lut 2011
Posty: 210
niebieski
http://www.booking.com/hotel/se/vandrarhem-malmo-city.html?sid=24b3f1fad8db41d5a2511c29c74a03b0#availability_target W tym hostelu kiedyś byłem, jak pierwszy raz w życiu leciałem samolotem, właśnie do Szwecji. Hostel jak najbardziej mogę polecić. Ktoś wspominał, że na stronie hostelu jest taniej, ale z tego co pamiętam to my dopłacaliśmy chyba jakieś 50SEK, że nie byliśmy członkami jakiegoś tam szwedzkiego stowarzyszenia.. (to jest te STF przed nazwą hostelu chyba, mam od nich katalog z wszystkimi ich hostelami w Szwecji).

11 listopada znowu będę w Malmo, ale tym razem będę nocować w Formule 1. :)

======post połączony=======
Formule 1 na Ludndavagen, 400SEK za pokój, jak szliśmy tam wydawało się trochę daleko, ale potem znaleźliśmy inną drogę i w sumie na Centralstation i przystanek Flygbussarny szło się jakieś 20 minut, obok hotelu Mc Donald (hamburger 10SEK, duże frytki 20SEK) i Statoil (14SEK za puszkę Coli!!! w sklepach jakieś 6-7SEK)


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Lut 2015 21:51, edytowano w sumie 1 raz
łączenie postów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#7 PostWysłany: 04 Sty 2012 14:06 

Rejestracja: 09 Maj 2010
Posty: 193
Udało się coś komuś nowego znaleźć? Niestety spóźniłem się na Formule 1 i najtańszą dwójkę mam za 250 pln. Jadę na nast. weekend na noc 14-15.

========łączenie postów=========

No i ostatecznie padło na 4* Best Western ze śniadaniami w formie bufetu w samym centrum miasta. 530 SEK zł/ 2 os. Biorąc pod uwagę fakt, że Formule 1 kosztuje 400 SEK bez jedzenia i dobry kawałek spacerkiem od centrum, warto rozważyć Best Western. Kupione na booking.com


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Lut 2015 21:52, edytowano w sumie 1 raz
łączenie postów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#8 PostWysłany: 09 Sty 2012 14:15 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 364
Ja kiedyś miałem wychaczony hostel koło lotniska w kopenchadze za 15 E (najtańszy jaki tylko istniał w okolicy :)) ale ze zdziwieniem googlam i widzę, że ich witryna zniknęła, na booking ich już nie ma - chyba zlikwidowali...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#9 PostWysłany: 09 Sty 2012 14:44 

Rejestracja: 09 Maj 2010
Posty: 193
Za 15€ w Kopenhadze można szybko paść:) Niestety lub stety, tym razem zostaję tylko w Malmo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#10 PostWysłany: 10 Sty 2012 02:31 

Rejestracja: 19 Lut 2011
Posty: 210
niebieski
KubaaJ napisał(a):
No i ostatecznie padło na 4* Best Western ze śniadaniami w formie bufetu w samym centrum miasta. 530 SEK zł/ 2 os. Biorąc pod uwagę fakt, że Formule 1 kosztuje 400 SEK bez jedzenia i dobry kawałek spacerkiem od centrum, warto rozważyć Best Western. Kupione na booking.com


Jak na 2os. pokój ze śniadaniem to dobra cena :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#11 PostWysłany: 13 Sty 2012 23:21 

Rejestracja: 09 Maj 2010
Posty: 193
@SwedishBoy: Wiem. I choć nie jestem wymagający to wiem, że mogę spodziewać się dobrego biznesowego standardu. Best Western testowałem kilkukrotnie w Polsce. Skusiła cena. Jutro testuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#12 PostWysłany: 21 Kwi 2012 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 206
Loty: 30
Kilometry: 37 700
niebieski
SwedishBoy napisał(a):
11 listopada znowu będę w Malmo, ale tym razem będę nocować w Formule 1. :)

Ja lecę w czerwcu na długi weekend i też nocleg mam w tym hotelu.
Mam nadzieję że będzie ok.

==========łączenie postów==========

Ktoś wie jak ze śniadaniami w Formule 1? Warto wykupywać? 50 kr dorosły 25 kr dziecko.


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Lut 2015 21:53, edytowano w sumie 1 raz
łączenie postów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#13 PostWysłany: 27 Mar 2013 08:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Lecę z kolegą 3-5 kwietnia, ale ceny noclegów niestety nie rozpieszczają :) Chyba pozostanie lotnisko...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#14 PostWysłany: 04 Lut 2015 21:39 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 95
Loty: 36
Kilometry: 42 582
jak wygląda sprawa z tanimi noclegami w Malmo i okolicy (bliższej? dalszej?) bo ogólnie przeglądając strony hotelowe można się za głowę złapać, poniżej 200zł za 1 noc ciężko cokolwiek znaleźć.

macie może jakieś doświadczenia z tanim spaniem w tej okolicy?
niekoniecznie chodzi nawet o centrum, może być poza miastem, na wsi, cokolwiek, czy jest jakiś pomysł na tańsze spanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#15 PostWysłany: 04 Lut 2015 21:46 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Skandynawia i tanio, raczej nie powinny występować w jednym zdaniu, chyba że mowa o lotach tamże. Ogólnie tam wszystko jest drogie i z noclegami nie inaczej.

Poszukaj może na airbn czy hotel4free, może będzie jakaś okazja, ewentualnie couchsurfing.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szwecja - Malmo
#16 PostWysłany: 01 Mar 2015 18:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 139
Loty: 90
Kilometry: 124 914
Dla wytrwałych polecam spanie na dworcu, ochrona wyprasza z głównego budynku do takiego przedsionka ale fajnie ciepło, spaliśmy z kumplem w piątek i oprócz nas dużo innych ludzi, o 6 rano pobudka przez ochroniarza, bo otwierali główny budynek :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group