Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:04 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Mam ogromny problem. Często kupuję służbowo bilety lotnicze. Latamy po całym świecie. Czasami muszę kupić coś z dnia na dzień.
Korzystam głównie z expedia, ale też z innych wyszukiwarek. Czasami kupują bilety u pośredników, a czasami bezpośrednio w liniach lotniczych.
Niestety zdarza się tak, że muszę dokonać zmian rezerwacji, przebukować bilety lub je zwrócić. Wielokrotnie mam z tym masę problemów: językowe, komunikacyjne, niezrozumienia taryf i inne bo np. wystawcą biletów jest jedna lina, obsługuje inna a do tego pośrednik. Sama zaczęłam się w tym już gubić. :(

Poszukuje sprawdzonej firmy, osoby, agencji, która zajmuje się zakupem biletów lotniczych. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, kogoś polecić, będę zobowiązana.
Chcę nawiązać współpracę na dłużej.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:09 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Obecnie sam zajmuję się zakupem biletów ale kiedyś korzystałem z usług biur sieci Travelplanet oraz Travelovo. Przy częstym korzystaniu możesz negocjować z nimi prowizje, o ile dobrze pamiętam wynosiły one 30 zł za bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:26 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Dzięki za odpowiedź.
Potrzebuje konkretnej firmy, która wyszukiwałaby dla mnie loty, ale takie, żeby mieściły się w moim budżecie, taryfy pozwalały na zmianę rezerwacji czy zwrot biletu. Moi współpracownicy mają określone preferencje i ja czasami naprawdę mam tego dość, bo to tylko malutka cześć mojej pracy, ale powoli zaczyna mnie przerastać. Oczywiście rozumiem, że usługa ta byłaby odpłatna. Przecież teraz też płacę rożnym agencjom, a do tego tracę mnóstwo własnego czasu.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Sie 2014 16:51 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Wątpię czy jakiś zwyczajny pracownik takiej agencji byłby zainteresowany osobistym zaangażowaniem się w specjalne wyszukiwanie. Oni maja dużą wprawę i doświadczenie ale robią to z automatu i nie będą wyszukiwać tanich lotów tak jak to jest robione np. na tym forum. Chyba że w takiej agencji trafi się ktoś kto prywatnie jest również fanem taniego latania. W biurze Travelovo była taka dziewczyna która świetnie potrafiła wyszukiwać różne hity cenowe ale jak odeszła to pozostali pracownicy robili to już standardowo czyli na odczepnego.
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 22 Sie 2014 17:19 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Ale ja szukam pomocy przy rezerwowaniu rejsowych lotów. Agencje mają swoje programy, sposoby, doświadczenie. Szukam właśnie takiej sprawdzonej agencji. Chce mieć jedną zaufaną, a nie że ciągle sama biegam po internecie i dzwonię po świecie.
Gdzie mam się spytać o to , jak nie na forum o lataniu?

Prywatnie jakoś obczajam swoje tanie loty, ale w tej dużej działce się gubię.

Propozycje na PW, jak nie chcecie robić reklamy.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Sie 2014 09:05 

Wszystkie zmiany biletów i ich zwroty nie są związane z pośrednikiem, a warunkami zakupu podanymi przez linie.
Jeśli masz trochę czasu radziłbym przygotować listę Twoich wymagań i preferencji i rozesłać do biur zajmujących się sprzedażą biletów (wujek Google mówi, że większość pośredników ma oferty dla firm) i zrobić coś w rodzaju konkursu ofert. Kto najtańszy, najszybszy, kto oferuje dedykowanego konsultanta itp.
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Sie 2014 22:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 265
Loty: 140
Kilometry: 285 616
niebieski
Firma w której pracuję korzysta z tej firmy i z tego co wiem nie mieliśmy do tej pory z nimi problemów:
http://www.nbt.pl/nasza-oferta/bilety-lotnicze/

Pamiętam, że gdy miałem problem z odprawą to im wyskoczył błąd i zanim zdążyłem nawet próbować dojść o co chodzi sami zadzwonili.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Sie 2014 22:32 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Ja mogę powiedzieć z usług jakich firm korzysta Uniwersytet Wrocławski (tzn. jakie firmy wygrywały przetargi). Otóż do tego roku było to biuro Transer, a od tego roku jest to biuro Bissole. Kasują xx.xx zł za wykupienie jednego biletu (mogę kwotę podać na PW). Nie wiem, czy dobrze szukają połączeń, bo zawsze wysyłałem do wykupienia własnoręcznie znalezione loty, ale obsługa jest bardzo miła, pomocna i w razie problemów dostępna. Ja większych problemów nie miałem, raz był tylko taki, że nie udawało się wykupić lotu Aeroflotem w taryfie młodzieżowej w takiej cenie po jakiej był zarezerwowany (tylko wyliczała się ok. 40 zł wyższa) z powodu buga chyba gdzieś w Amadeusie, i miła pani dzwoniła przez godzinę do Aeroflotu, Amadeusa itd., i w końcu kupiła w odpowiedniej cenie. Słyszałem też, jak dzwonili do klientów, których połączenia miały być dotknięte strajkiem w Lufthansie, i radzili co z tym zrobić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group