Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Paź 2014 12:52 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 55
Jestem na etapie planowania wyprawy w przyszłe wakacje. Czas planowany około 3 tygodni.
Spotkanie w ambasadzie mamy za tydzień - jestem optymistką i liczę, że cała nasza piatka dostanie wizę :)
Polecimy z trójką dzieci szkolnych, więc muszą to być wakacje niestety.
Bilety chciałabym kupić do Los Angeles , San Francisco.
Najlepiej aby nie było kilku przesiadek i w dobrej cenie - nie wiem czy to możliwe?
Myślę nad budżetem wyprawy - chcemy wynając samochód duży - aby w razie czego przenocować w nim, druga opcja to namiot i campingi (czy ktoś tak podróżował po USA?) ewentualnie jakieś niskokosztowe hotele.

Jakieś rady, porady - co trzeba zobaczyc, czego się wystrzegać?

Czy są bilety rodzinne do parków narodowych - jakiś voucher na kilka parków razem?

Czy ktoś z Was kupował bilety na lato? o ile wcześniej? z jakiej linii? ile przesiadek?
Przejrzałam oferty z ostatnich kilku lat i zdarzają się okazje :)

To wyprawa mojego życia zawsze chciałam tam pojechać - najpierw chcieliśmy tylko z mężem jednak po zastanowieniu jest decyzja iz jedziemy razem tylko musimy trochę nad kosztami popracować aby nie popłynąć :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 02 Paź 2014 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
a jakie masz ceny biletów lotniczych?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Paź 2014 14:31 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 55
na chwilę obecną wyszukuje za 2800 zł od osoby. To dla mnie za drogo. Optymalna kwota to 1500 zł najlepiej z Berlina, bo tam dojadę samochodem.Sa i tańsze ale to chyba błędy systemu jak sie pojawiają?
Czasu dużo więc może coś będzie sensownego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Paź 2014 12:26 

Rejestracja: 09 Wrz 2014
Posty: 82
Loty: 34
Kilometry: 92 923
Ja też planuje w przyszłym roku zwiedzić Zachodnie Wybrzeże. Dokładnie mówiąc lot do Chicago i tam wynająć samochód i fruu w kierunku LA po drodze zwiedzając parki i inne miejsce warte zobaczenia.

Co do ceny biletów to 2800 to faktycznie chyba drogo. Ja najtaniej tyle że do CHI znalazłem za 1900 ale być może do LAL bądź SF jest drozej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Paź 2014 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
Myslę że jest teraz nieco za wcześnie i trzeba chwilę odczekać. Z tego co widzę na http://flipo.pl/kalendarze loty do stanów są maksymalnie do maja.

-- 04 Paź 2014 11:47 --

Myslę że jest teraz nieco za wcześnie i trzeba chwilę odczekać. Z tego co widzę na http://flipo.pl/kalendarze loty do stanów są maksymalnie do maja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Paź 2014 14:50 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 55
No to wizę już mamy - dzisiaj byliśmy w ambasadzie w Krakowie - dla całej naszej piątki - rozmowa może trwała 2 minuty - teraz czekamy na kuriera tnt i planujemy wyprawę :)

Polujemy na bilety w dobrych cenach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Paź 2014 15:29 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 87
Cześć,

Spędziłem miesiąc na zachodzie USA, na przełomie sierpnia i września. Właśnie jesteśmy na etapie tworzenia bloga. Myślę, że za kilka dni wystartuje. Będzie tam dużo opisów, porad, zdjęć. Można też śmiało będzie pytać. Możliwe, że zamieszczę, też relację tutaj. :)

Nam udało się zamknąć koszt miesięcznego wyjazdu z lotami w 7 tyś. Najtrudniejszym tematem będą dla Was noclegi. Trudno jest z namiotem z wielu względów. Możecie sporo na jedzeniu zaoszczędzić, jeśli zdecydujecie się gotować.
Kierunek bardzo polecam. Wrażenia niesamowite z wyjazdu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Paź 2014 18:02 

Rejestracja: 08 Sie 2010
Posty: 55
Czekam z niecierpliwością na relację. Koszt to od jednej osoby?
My maxymalnie myślimy o miesiącu - a namiot w niektórych miejscach dlaczego zły pomysł?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Paź 2014 19:56 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 87
Tak, właściwie było bliżej 6,5 tys, bo Nowy York jeszcze robiliśmy.
Z namiotem jest o tyle ciężko, że w okolicy parków narodowych jest dość zimno. Prawo też z reguły zakazuje spania w namiocie czy w aucie. Na 30 noclegów w namiocie spałem tylko 2. 8 razy spałem w aucie. Będzie post o nocowaniu na zachodzie, wiec nie chcę się teraz rozpisywać.
W przyszły czwartek najpóźniej ruszymy z blogiem. Obiecuję. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 14 Paź 2014 18:25 

Rejestracja: 09 Wrz 2014
Posty: 82
Loty: 34
Kilometry: 92 923
Ja również czekam na relację :) My planujemy lecieć w kwietniu i na pewno wiele spostrzeżeń się przyda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Paź 2014 21:16 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 87
Jak obiecałem tak też czynię. :)
Zapraszam na stronę:
http://www.marstrip.pl/
Oraz do polubienia funpage:
https://www.facebook.com/marstrippl

Możecie śmiało pytać w komentarzach o co chcecie, ale możecie też tutaj pytać jeśli jest Wam wygodniej. Będzie też niedługo relacja na łamach fly4free, ale z mniejszą ilością zdjęć i opisów niż na blogu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group