Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 331 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 09 Sie 2019 10:34 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Dojazd do Mostu Wiezowego zajmie Ci +/- pol godziny wiec dramatu nie ma. Po drodze masz jeszcze Canary Wharf, ktore ma swoj urok. W okolicach LCY to nic szczegolnie godnego uwagi mi nie przychodzi do glowy. Jak chcesz np poczuc sie jak w Bangladeszu to mozesz wyskoczyc do East Ham.
Góra
 Profil Relacje PM off
neverstopexploring lubi ten post.
neverstopexploring uważa post za pomocny.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#242 PostWysłany: 10 Sie 2019 01:26 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Haha, takie takie atrakcje też lubię- dzięki:)
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#243 PostWysłany: 10 Sie 2019 09:08 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
o atrakcjach w Londku jest osobny wątek...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Nocleg w Londynie
#244 PostWysłany: 12 Sie 2019 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2015
Posty: 13
Loty: 21
Kilometry: 49 902
Dzień dobry,

czy ktoś ma jakieś doświadczenie związane z tanim noclegiem w Londynie, ale nie w pokoju wieloosobowym? Wybieram się tam 27-30.08 w 2 osoby (para), a ceny są strasznie wysokie... Może ktoś polecić coś budżetowego, czy raczej taniej niż 500zł za 3 doby nic nie znajdę?

Pozdrawiam,
P.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Londynie
#245 PostWysłany: 12 Sie 2019 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
A znajdujesz cos za 107 funtow na 3 dni dla dwoch osob? To i tak cud, za mniej, to juz chyba tylko na dworcu albo pod mostem. Sorry, ale takie sa tu ceny. Hostele chyba wiecej kosztuja.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Londynie
#246 PostWysłany: 12 Sie 2019 11:50 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Jest caly watek na ten temat: szukam-noclegu-w-londynie,1363,62845?start=240 to sie mozesz zorientowac co i jak.

500 PLN za 3 doby (czyli ok 36 GBP za noc) to raczej jakas nora bedzie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Londynie
#247 PostWysłany: 12 Sie 2019 12:24 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
500 za 3 doby za 2 osoby? Gdzie masz tak tanio?? Podaj namiary
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Londynie
#248 PostWysłany: 12 Sie 2019 12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
sporo takich jest:
https://www.trivago.co.uk/?aDateRange%5 ... fset=0&ra=

tylko nie oczekuj jakosci, bedzie pokój 2x2m, z dala od centrum badz hostel

chociaz warto poszukac na AirBnb tam mozna cos ciekawego zawsze wyhaczyc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w Londynie
#249 PostWysłany: 12 Sie 2019 13:59 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
Pomyśl czy rezerwują hotel hen daleko od centrum, nie wydasz różnicy lub więcej na dojazdy.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
pyra2 lubi ten post.
 
      
#250 PostWysłany: 12 Sie 2019 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Wiesz dzienny capping na strefe 1 to £7, 1-3 to £8.20 a na 1-6 (to co juz malo kto by nazwal Londynem - od Heathrow po Dartford) to £12.80 - wiec jak ktos zamierza chodzic wszedzie na pieszo to robi to roznice, ale jezeli uzyje metro z dwa 3 razy dziennie to ta roznica jest znikoma, a jakosc potrafi byc bardzo rozna.

Ale warto wziac to pod uwage.
Góra
 Profil Relacje PM off
pyra2 lubi ten post.
 
      
#251 PostWysłany: 29 Paź 2019 20:26 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 5
-- 29 Paź 2019 19:20 --

rupert84 napisał(a):
Wróciłem, śmiało mogę polecić http://www.londontravel.pl/
dzielnica klimatyczna :) ale wszystko ok, ok 10 minut piechotką od metra Victoria line.
3 strefa londynu, dojazd do centrum około 20 minut metrem.


Witam,
Czy mogłabym prosić o bliższe dane na temat tego miejsca noclegowego? Widzę, ze post był pisany kilka lat temu, ale może akurat:) W styczniu będę w Londynie i też mam na uwadze ten pensjonat, ale wciąż się waham ze względu na odległość.. ( chodzi o to, ze w dniu wyjazdu mamy zamówiony transport z Baker Street na godzine 7:00 rano i boje się, że nie zdążymy tam dotrzeć z tego miejsca)
Byłabym wdzięczna za wszelkie wskazówki. Podaję maila: moniakon@wp.pl

-- 29 Paź 2019 19:26 --

szyper napisał(a):
Ja nocowałem teraz u rodziny z Polski, która wynajmuje pokoje.
Dostępna oferta na stronie http://www.londontravel.pl.

Pokoje czyste, dostępne ręczniki, owoce oraz czajnik z herbatą/kawą. Łazienka czysta.
Obsługa bardzo miła.

Płaciliśmy 40 funtów za pokój 2 osobowy. Ulica nazywa sie Borwick Ave. nr 6. Do stacji metra jest 5 minut piechotą. W okolicy dużo sklepów, pub oraz nawet polski sklep.

Stacja metra: Blackhorse (Victoria Line) (3 strefa)


Witam,
Czy mogłabym prosić o bliższe dane na temat tego miejsca noclegowego? Widzę, ze post był pisany kilka lat temu, ale może akurat:) W styczniu będę w Londynie i też mam na uwadze ten pensjonat, ale wciąż się waham ze względu na odległość.. ( chodzi o to, ze w dniu wyjazdu mamy zamówiony transport z Baker Street na godzine 7:00 rano i boje się, że nie zdążymy tam dotrzeć z tego miejsca)
Byłabym wdzięczna za wszelkie wskazówki. Podaję maila: moniakon@wp.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 30 Paź 2019 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
mk123 napisał(a):
mamy zamówiony transport z Baker Street na godzine 7:00 rano i boje się, że nie zdążymy tam dotrzeć z tego miejsca

Czas przejazdu metrem z Walthamstow Central do Baker Street Underground Station około godziny 5-6 rano wynosi jakieś pół godziny razem z przesiadką. Zatem jak odpowiednio wcześnie wstaniecie to bez większych problemów dojedziecie na Baker Street ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
mk123 lubi ten post.
mk123 uważa post za pomocny.
 
      
#253 PostWysłany: 30 Paź 2019 15:06 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 5
Cicha_Woda napisał(a):
mk123 napisał(a):
mamy zamówiony transport z Baker Street na godzine 7:00 rano i boje się, że nie zdążymy tam dotrzeć z tego miejsca

Czas przejazdu metrem z Walthamstow Central do Baker Street Underground Station około godziny 5-6 rano wynosi jakieś pół godziny razem z przesiadką. Zatem jak odpowiednio wcześnie wstaniecie to bez większych problemów dojedziecie na Baker Street ;)


Bardzo dziękuję za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#254 PostWysłany: 11 Gru 2019 20:07 

Rejestracja: 30 Lis 2011
Posty: 97
Czy mógłby ktoś poradzić w jakiej okolicy szukać noclegu, by w obrębie max 1 przesiadki był:
* stadion Tottenhamu,
* Big Ben / Chinatown / London Eye
* dojazd na Gatwick

Nie chodzi mi o konkretne namiary, ale okolice której stacji są optymalne na te miejsca wypadowe, biorąc pod uwagę, że będe w Londynie tylko 2 dni. Fajnie jakby w zasięgu spaceru były klimatyczne puby, jedzenie itp. Jak ktoś był na meczu Tottenhamu i ma sprawdzony dojazd z centrum, puby i miejsca z jedzeniem w północnym Londynie to zapraszam na pw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 12 Gru 2019 00:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Seven Sisters? Cokolwiek wzdłuż Victoria line.

Z SS masz blisko na stadion, można autobusem albo overgroundem. Jest przy Victoria line, która jedzie na Victoria Station skąd masz Gatwick Express i autobusy na Gatwick. Metro w weekend całą noc czynne. Do innych atrakcji można się łatwo przesiadać.

A jak masz budżet to przy Kings Cross albo Victoria.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 04 Maj 2022 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Uwaga na Orlando Hotel w Hammersmith.

Do 2018 roku hotel ma pozytywne oceny na Tripadvisorze i hotels.com. Potem najwyraźniej była przerwa i hotel wznowił działalność od lutego tego roku z nowymi właścicielami. Ceny są bardzo atrakcyjne, ale tegoroczna średnia ocen to tak mniej więcej 2/10. Musiałem anulować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#257 PostWysłany: 04 Lip 2022 19:10 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
W zeszłym tygodniu skusiłem się na Travelodge który jest powszechnie uznawany za bardzo tanią sieć hotelową w UK i często mają promki. W Londynie niestety nie są tacy tani, poniżej £50 raczej się nie zejdzie nawet z promocjami, ale wciąż jest to relatywnie tanio.

Standard powiedziałbym gdzieś pomiędzy Holiday Inn Express a Ibis Budget. Czyli nie najwyższy. Ale czysto jest.

Największy szok to płatny internet. Nie myślałem że coś takiego jeszcze istnieje w Europie w dzisiejszych czasach. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#258 PostWysłany: 04 Lip 2022 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Niestety to się zdarza, na 2 hotele w których byłem ostatnio jeden miał, a jeden nie, ale to nie problem bo koszty internetu w UK są niskie, przez 2 dni korzystania zapłaciłem kilka zł,
Ogólnie to ten hotel bez internetu mogę polecić, całkiem przyzwoity i ze śniadaniem, dobra lokalizacja na Paddingtonie, nazywa się hotel Aleksandra
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 24 Lip 2022 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2022
Posty: 83
Planuję weekendowy wypad do Londynu. Szukam więc niedrogiego noclegu ( z łazienką ) na 2 noce. Nie musi być w centrum, ale żeby był przy stacji metra by do tego centrum dojechać.

Coś polecacie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#260 PostWysłany: 24 Lip 2022 09:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
jak-szukac-tanich-noclegow-v-0-2,20,70308
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 331 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group