Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 331 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 24 Lis 2015 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
ktoś może miał okazję nocować w tych lokalizacjach ?
jakieś opinie ? ;)

- Hyde Park Suites (55 Inverness Terrace);
- Central Park Hotel (49-67 Queensborough Terrace, Off Bayswater Road);
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#202 PostWysłany: 02 Gru 2015 01:57 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Ze swoich doświadczeń: mogę polecić Ibis Styles London Excel. Dzięki promocjom Ibisa byliśmy tam już dwa razy i płaciliśmy w zeszłym roku 50 funtów, a w tym roku 48 funtów za dwójkę ze śniadaniem. 3 strefa, hotel tuż przy kolejce DLR (stacja Custom House). Najtańsze pokoje maluchne, ale własna schludna łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, klimatyzacja i co ważne wygodne łóżko. Dla posiadaczy co najmniej srebrnej karty Accorhotels - voucher od hotelu na drinka/piwo w pubie mieszczącym się w tym samym budynku. Sam pub d..y nie urywa, ale na wieczór po powrocie z miasta jak znalazł. Śniadania całkiem w porządku, można się porządnie posilić - in minus angielskie kiełbaski (całkowicie niejadalne) i słaba kawa. Trzeba przyznać, że dojazd do centrum trochę zajmuje ale mimo wszystko uważam, że w promocyjnych cenach opcja warta rozważenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#203 PostWysłany: 08 Gru 2015 12:06 

Rejestracja: 29 Lis 2015
Posty: 8
Właśnie wróciłam, mogę polecić Travelodge Vauxhall. Za cztery osoby (dzieci 12 i 14 lat) ze śniadaniem płaciliśmy 53 funty za noc (normalna cena ze strony WWW to 52 funty noc + śniadanie dla 2 osób po 8 funtów, dzieci jedzą za darmo), ale skorzystałam z kodu zniżkowego 15 funtów (trzeba szukać na stronie albo pytać).
Świetna lokalizacja, I strefa, tuż pod oknami dworzec autobusowy i stacja metra, można szybko dojechać do wszystkich najważniejszych atrakcji. Pokoje z łazienką, telewizorem, czajnikiem, kawą, herbatą i wygodnymi łóżkami:) czyste, skromne, ale naprawdę OK, trzeba koniecznie poprosić o wyższe piętra. Śniadanie szwedzki stół bez limitów, spory wybór, myślę, że warto wziąć, szczególnie jeżeli jest się z dziećmi do 16 lat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 21 Sty 2016 02:26 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Wybieram sie ponownie do Londynu z synem i z żona, rozważamy Travelodge London Hackney Hotel czy ktoś korzystał ? Chodzi mi głownie o bezpieczeństwo tej dzielnicy. Nie zamierzam sie włóczyć o 2 w nocy ale chciałbym sie czuc bezpiecznie z 10 letnim dzieckiem a różności sie juz naczytałem o tej dzielnicy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#205 PostWysłany: 21 Sty 2016 02:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Hackney się zmienia na plus pod kątem bezpieczeństwa, ale idealne i piękne nie jest. Poza tym dochodzą: czas i pieniądze na dojazdy.

Jeśli nie przeszkadza Ci koncepcja schroniska młodzieżowego, przyjeżdżasz na Liverpool Street Station albo Stratford i chciałbyś znaleźć nocleg w sercu City za rozsądną (jak na Londyn) cenę w dobrze skomunikowanym miejscu, to w cichej uliczce tuż obok katedry św. Pawła (St Pauls) jest:

http://www.yha.org.uk/hostel/london-st- ... ty-wrapper

Minusy:
- schronisko nie ma kuchni dla gości, ale jest stołówka; ewentualnie Café Rouge "za rogiem" albo duży Marks & Spencer w centrum handlowym One New Change (z możliwością zakupu gorących napojów i kanapek),
- "budzik" w postaci dzwonu w St Pauls.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#206 PostWysłany: 22 Sty 2016 13:28 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Zarezerwowalem wkoncu na sierpniowy długi weekend Travelodge London Central Euston Hotel - całkiem przyjemna cena biorąc pod uwagę lokalizacje. Po powrocie zapewne ocenie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 26 Sty 2016 11:02 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Ze swej strony polecam sieciówke Travelodge Wembley przy North Circular Road. Hotel położony o ok. 10 min pieszo do stacji metra Hanger Lane (3 strefa), do centrum na Oxford St. czy Piccadily Cirus jechałem ok. 20-25 min.
Hotel rezerwowałem z ok. miesięcznym wyprzedzeniem, uważam że w relacji standard/cena/miejsce wypada bardzo dobrze. Za 2 osoby 3 noce ze śniadaniami zapłaciłem 115 funtów, uważam że to bardzo dobra cena.
Hotel czysty, mnie tylko trochę "pociło" sie okno, nie wiem z jakiego powodu, ale były widoczne krople wody pod oknem, ale nie było to żadnym problemem. Duże łożko king size, jak dla mnie bardzo wygodne, pościel/ręczniki wymieniane codziennie, kawki/herbatki/napoje uzupełnianie też na bieżąco, ogólnie pokój dosyć duży, aż byłem zaskoczony. Łazienka czysta, dużo miejsca pod prysznicem. W pokoju był tv ze sporą ilością brytyjskich programów.
Okolica - przy głównej drodze, trochę się obawiałem że będzie głośno, zwłaszcza w nocy - zupełnie niepotrzebnie, było słychać pojedyńcze szmery (ale mój pokój był po drugiej stronie).
Miałem wykupioną opcję śniadań - typowo brytyjskie - grzybki, pomidory, kiełbaski 2 rodzaje, fasolka, smażony bekon, jajecznica. Było też kilka rodzajów płatków, jogurt, sałatka owocowa. Bardzo dobra lavazza z ekspresu, soki pomarańczowy/jabłokowy. 3 dni były ok, ale na dłużej to robiłyby się te śniadania trochę monotonne. Ale sama opcja świetna, ja doceniam te tłuste, konkretne brytyjskie śniadania bo przy całodziennym zwiedzaniu i dużej ilości przebytych kilometrów dobrze "trzymają" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#208 PostWysłany: 12 Lut 2016 10:05 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Dla mniej wymagających hostelo-hotel w centrum.

https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review ... gland.html
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 18 Lut 2016 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
Pół żartem, pół serio: http://londonhiker.com/advice-and-tips/ ... ndon-parks.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 08 Kwi 2016 14:39 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
Moje znalezisko które zaklepałem na czerwcowy weekend,3 strefa West Ealing:
3 noce, 4 osoby=1239.12 PLN (bezzwrotne),bez żadnych zniżek!!
Mogłem jeszcze taniej,ale za nerwowy jestem kiedy kupuję (WIZZ rano, powrót w nocy za 88.20).

BEST WESTERN Maitrise Suites,
Apartment with double bed, , lounge with sofabed, kitchen, dining area
bed and breakfast

Continental breakfast is served to the room via tray service or Full English breakfast is provided in the Caf alongside the hotel (Al Panini Cafe)

Wygląda ciekawie,więc może ktoś skorzysta,zanim podam jak było.

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 26 Kwi 2016 22:03 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 31
Kiedy można liczyć na najniższe stawki za hotele w londynie ?
kiedy warto tam pojechać
Celuje raczej w ibisy itp bo punkty a zwykle na początek wakacji jest promocja .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 26 Kwi 2016 22:22 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Caly rok.
Caly rok.
Sa Ibisy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 28 Cze 2016 13:51 

Rejestracja: 10 Wrz 2015
Posty: 307
niebieski
Nasz pobyt w BEST WESTERN Maitrise Suites uważam za udany.
Jak za tą cenę to strzał w 10, choć w lepszym i trochę tańszym BW nocowaliśmy w Illford.

Otrzymaliśmy przestronny Apartament nr.205 z udogodnieniami jak w rezerwacji, czysto, cisza, dobre WIFI.
Tego oczekiwaliśmy.
Śniadanie obfite - talerz jak dla robotnika w Dokach.

Okolica bogata w tanie sklepy i knajpki. Oczywiście III strefa,ale dojazd do Centrum dobry (rano wyjazd-wieczorem powrót) polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 24 Lip 2016 11:27 

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 58
Polecamy dla osób niewymagających :)
hotel ze śniadaniem, dla dwóch osób około 60 funtów za noc. https://www.agoda.com/pl-pl/manor-hotel ... db349e62af
Druga strefa, sklepy nocne, bary.
_________________
weekendtrips.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 11 Sie 2016 22:51 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
poleci ktoś nocleg w centrum dla 2 osób bez śniadań w jakiejś możliwej cenie np do 200 zł ? czy to raczej mission impossible ? wiem są różne wyszukiwarki etc, ale zależałoby mi na opinii z forum gdzie ktoś spał, żeby było jeszcze do przystanku easy busa , chodzi konkretnie o nocleg z 30 na 1 października.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#216 PostWysłany: 01 Lut 2017 23:24 

Rejestracja: 01 Lut 2017
Posty: 6
Witam, lecę do Londynu na przełomie września i października. W jakich okolicach szukać hotelu aby wygodnie połączyć intensywne zwiedzanie i mecz na Wembley.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#217 PostWysłany: 02 Lut 2017 01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Tak blisko Westminister, jak pozwala budżet. :mrgreen:

A na serio, to o ile nie masz mega grubego portfela, to gdziekolwiek w I strefie, blisko metra. Budżetowo: dowolny easyhotel.

Na Wembley dojedziesz kolejką lub metrem.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 02 Lut 2017 11:12, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#218 PostWysłany: 02 Lut 2017 11:08 

Rejestracja: 01 Lut 2017
Posty: 6
@‌manyaky‌

czy Kensington and Chelsea to dobra lokalizacja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#219 PostWysłany: 02 Lut 2017 11:48 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Kensington i Chelsea to bardzo dobra lokalizacja ale tez bardzo droga i w sumie daleko od Wembley. Z tym, ze jak jedziesz tam tylko na mecz to jest i metro i pociagi.

Nie wiem jaki budzet, ale niektore travelodge maja niezle oferty a takze polecam sprawdzic Tune Hotels - lokalizacje maja przednie za dosc przystepne ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#220 PostWysłany: 02 Lut 2017 12:01 

Rejestracja: 01 Lut 2017
Posty: 6
Jadę piątek-poniedziałek, mecz jest w niedzielę reszta czasu na zwiedzanie a na booking.com są hotele poniżej 1000zł za trzy noclegi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 331 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group