Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lis 2022 16:31 

Rejestracja: 14 Mar 2022
Posty: 17
Skąd
  • Polska/Europa

Dokąd
  • Auckland

Data wylotu
  • 13.10.2023

Długość pobytu
  • 5 tygodni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Z tego co widzę najbardziej sensowne to chyba jest emirates przez Dubaj ale dla dwóch osób to jest około 19k w ekonomi klasie, więc fajnie by było znaleźć coś tańszego nawet jeśli podróż zajęłaby trochę więcej czasu

Dodatkowe informacje
  • Najważniejsza dla mnie jest ceną. Oczywiście z rozsądnym czasem oczekiwania i trwania całego lotu. Obcja dodatkowa to jest lot do Auckland w jedną stronę a powrót z Melbourne. Natomiast biorę pod uwagę żeby wykupić bilet do Aucjland w dwie strony i wróci z Melbourne do Auckland
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#2 PostWysłany: 12 Lis 2022 19:13 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1856
HON fly4free
Jeśli cena jest ważnym kryterium, to trzeba monitorować Scoot, ale raczej do któregoś miasta w Australii, a potem jakiś lokalny przelot, może JQ. Są szanse upolować za 400-500 euro /rt. Scoot lata z BER i ATH do SIN, potem przesiadka i jazda dalej. Na konkrety jest dużo za wcześnie, nawet w przypadku regularnych linii (nawet jeśli już są taryfy obejmujące ten okres).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lis 2022 20:05 

Rejestracja: 14 Mar 2022
Posty: 17
@man4business dzięki będę monitorował. Ale to jak rozumiem wszystko na oddzielnym bilecie? I samemu ogarniamy przesiadki?

@Sudoku nie no tylko intensywny sposób na wydawanie nic nie wartych złotówek 😅😅
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Lis 2022 23:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1558
HON fly4free
@man4business 500 euro nie jest obecnie realne.
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 13 Lis 2022 03:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3413
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Tak sobie poklikałem i może przypadnie Ci do gustu RTW? Kilometrowo wcale nie jest dalej niż PL-NZ RT
WAW-LAX + NRT-WAW ok 3k
LAX-AKL ok 2k
AKL-NRT ok 1,5k
(to najniższe ceny jakie udało mi się znaleźć na szybko)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 13 Lis 2022 17:35 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1856
HON fly4free
MTalma napisał(a):
@man4business 500 euro nie jest obecnie realne.

Co to znaczy "obecnie"? Przecież dokładnie napisałem, że należy monitorować okazje, a kupowanie na prawie rok wcześniej jest wątpliwą strategią.
500 euro jest całkowicie realne. Wystarczy obejrzeć np. https://www.flightor.com/filter/ticket/ ... stralia/*/ i poszukać, że np. w lipcu był deal z Aten do Asutralii za około 475 euro. Dokładnie to mam na myśli - uważne monitorowanie momentu, gdy są wrzucane tanie bilety Scoota. Inne okazje też mogą się trafić.
Góra
 Profil Relacje PM off
etnomalczik uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 13 Lis 2022 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Hmm zakład że jest?
MTalma napisał(a):
@man4business 500 euro nie jest obecnie realne.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 14 Lis 2022 00:00 

Rejestracja: 05 Lip 2021
Posty: 50
Loty: 297
Kilometry: 316 942
Najtaniej wychodzi z Londynu, lecąc Malaysia Airlines jest tylko jedna przesiadka w Kuala Lumpur i bagaż rejestrowany powinien być w cenie, a dolot do Londka to za grosze można ogarnąć
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Lis 2022 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1558
HON fly4free
@nick poniżej 200€ do zakładu, ale nie ma co tutaj wyciągać asów z rękawa. ;)

@man4business nadal uważam, że wszystko poniżej 500 € będzie teraz super dealem. Może i jest możliwe, ale przyjmowałbym, że nie. Co więcej w tej dacie. ;)

EDIT: co więcej z rejestrowanym ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
jacek96 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group