Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Kwi 2014 20:19 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 2
Cześć, planuje podróż do Japonii na jesień w przedziale wrzesień - listopad. Znajomi nie są zainteresowani takim wyjazdem dlatego piszę tutaj może akurat ktoś sympatyczny się traf; oby bo ciulowo było by samemu lecieć:) Szukam dokładnie jednej osoby gdyż akurat mam darmowy nocleg dla 2 osób w Yokohamie. Czas jeszcze dużo także czekam na jakieś odpowiedzi :)
_________________
Projekty na Tatuaże Polinezyjskie http://projektypolinezyjskie.com.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
kobieta eM lubi ten post.
 
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
#2 PostWysłany: 09 Kwi 2014 20:38 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 93
Zbanowany
Jedź sama, zobaczysz i zapamiętasz dużo więcej. Jadąc sama wzrok skierowany będziesz miała na to, co wokół ciebie, jadąc w grupie patrzeć będziecie do wewnątrz. Jadąc sama natrafisz na przychylność i sympatię miejscowych, jadąc w grupie odczujesz ich niechęć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Kwi 2014 20:42 

Rejestracja: 29 Lis 2012
Posty: 34
Loty: 20
Kilometry: 38 364
Również polecam lecieć samemu ;) Ciekawe doświadczenie, na miejscu na pewno spotkasz wiele osób, które przemierzają świat samemu :). Jest to dobra okazja do nawiązania nowych znajomości. Dodatkowo nie jest się ograniczonym, nie trzeba patrzeć na kaprysy towarzysza/y.
_________________
http://podrozysmak.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Kwi 2014 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
ja bylem w Japonii samemu i nie bylo "ciulowo" ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Kwi 2014 08:20 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 2
Może i macie racje ale ja wolałbym jednak z kimś, dla mnie byłoby raźniej i dodatkowo dla mniej lepiej jest dzielić z kimś wrażenia itp. Mam jeszcze taki pytanie, można zabrać ze sobą wodke do bagażu ? :)
_________________
Projekty na Tatuaże Polinezyjskie http://projektypolinezyjskie.com.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Kwi 2014 21:53 

Rejestracja: 02 Wrz 2013
Posty: 27
Można, a nawet trzeba wziąć na prezent...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Kwi 2014 19:48 

Rejestracja: 25 Kwi 2014
Posty: 5
Hej, z chęcią bym się pisał na taki wypad. Jeśli nie przeszkadza Ci to że byłby to mój pierwszy tak daleki wyjazd po za granice, to daj mi znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Maj 2014 17:12 

Rejestracja: 23 Kwi 2014
Posty: 25
Ja też chętnie bym poleciał.Zatem zgłaszam się jako drugi/Zapasowy/.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Maj 2014 11:17 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 5
fajne ceny sa na przelomie pazdziernika/listopada z wawy katarem za 380ponds w dwie strony ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group