Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Mar 2018 13:33 

Rejestracja: 12 Mar 2018
Posty: 2
Cześć :) razem z narzeczonym wybieramy się do Włoch. 26 kwietnia lądujemy w Lazmezi jednak nocować chcemy w miasteczku Tropea. Największy problem stanowi powrót 29 kwietnia ponieważ samolot mamy o 8:15. Niestety nie ma możliwości dostać się z Tropei na lotnisko w Lamezi tak wcześnie. Czy ktoś z Was nie wybiera się może w tym samym terminie? Chętnie dołożymy się do paliwa i wynajętego samochodu, aby dostać się jakoś na lotnisko 29 kwietnia.

Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 25 Mar 2018 22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Jak nie macie jeszcze noclegu to może zerknijcie na takie z opcją transferu na lotnisko (na Bookingu jest taka opcja do zaznaczenia, a na Airbnb można po prostu pozagadywać w wiadomościach).
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off
Klaudia94abcd lubi ten post.
Klaudia94abcd uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 28 Mar 2018 06:48 

Rejestracja: 28 Mar 2018
Posty: 2
Witam. Czy macie już może jakiś pomysł na ten transfer z Tropea na lotnisko? Ja będę w podobnej sytuacji 20 maja kiedy będę wracał do Polski i zastanawiam sie jak to rozegrać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Mar 2018 08:02 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 195
niebieski
Byłem w Kalabrii w lipcu zeszłego roku. Mimo że to sezon, to nie widziałem przez tydzień żadnego autobusu komunikacji międzymiastowej. Były jakieś przystanki, nawet rozkłady znalazłem ale autobusów ani widu ani słychu.
Jeździłem za to pociagami. Jeżdzą one stosunkowo rzadko, ale w miarę punktualnie.
Pamiętajcie, że to południowe Włochy tam czas płynie trochę inaczej niż się turystom wydaje ;)
Miałem ten sam problem, miałem samolot coś koło 8 rano i opcje tak naprawdę były dwie. Dojazd do Lamezii dzień wcześniej i nocleg blisko lotniska i opcja 2 transfer rano na lotnisko.
Wybrałem opcję numer 2. Byliśmy w 6 osób i busik z Ricadi kosztował nas 80 EUR.
Jak popytasz lokalnie, np. u osób u których masz nocleg, dostaniesz namiary na transfery na lotnisko. Ja tak załatwiłem swój transfer na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Mar 2018 08:19 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 53
@sapos Na długo byłeś w Kalabrii? Gdzie udało Ci się dotrzeć podróżując pociągiem? Lecę tam za miesiąc na prawie 3 dni, wstępnie w planach jest opcja wypożyczenia auta, ale możliwe też że będzie podróż pociągiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Mar 2018 08:24 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 195
niebieski
Bylem tydzień. Pociągiem jechałem do Lamezii, Tropei, Ricadi, Rosarno. Pojechałem tez pociągiem do Villa San Giovanni i stamtąd promem na 1 dzień na Sycylię do Taorminy (z Mesyny bezpśredni pociąg). Po drodze do Villa San Giovanni warto zatrzymac się w Scilli (mi niestety brakło już czasu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Mar 2018 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Scilla zdecydowanie warta wizyty - bardzo klimatyczne miasteczko/wieś. Taormina to wiadomo - klasyka, ale to już dłuższa wycieczka.
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Kwi 2018 12:08 

Rejestracja: 30 Lis 2017
Posty: 1
Nie lepiej wynająć auto na lotnisku.Koszt na te 3 dni,niecałe 50 euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Kwi 2018 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Przydałoby się jeszcze pełne ubezpieczenie, a wtedy koszt dodatkowo rośnie. Poza tym w niedzielę punkty zwrotu czynne są od 8.00, trzeba sprawdzić czy wypożyczalnie nie kasują dodatkowo za oddanie auta poza godzinami pracy.
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group