Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sie 2022 17:16 

Rejestracja: 23 Sty 2012
Posty: 34
Skąd
  • Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dokąd
  • Azja może coś dalej

Data wylotu
  • 06.09.2022

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • Indie ale czuje niedosyt

Dodatkowe informacje
  • Witam wszystkich trochę wpadłem bo kupiłem za małe pieniądze bilet z Abu Dhabi na Sri lanke do miejscowości hambantota niestety przewoźnik anulował tą trasę i tak oto zostałem z biletem Kraków-Abu Dhabi na 4 września on way...Macie jakiś fajny pomysł na trasę we wrześniu? Są tanie loty do Indii z Emiratów ale mam niedosyt i chciałbym jeszcze jakieś odcinki dorzucić . Z Indii mogę jeszcze tanio dostać się Scootem do Australii ale problem z powrotami w sensownej cenie.Podróżuje wyłącznie z podręcznym więc jak ktoś ma jakiś ciekawy pomysł na odcinki które mogę dorzucić to będę wdzięczny :) Powrót w końcówce września do Polski lub miasta w EU.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto Wycieczka na wybrzeże Cinque Terre za 1219 PLN. Loty do Włoch z Warszawy, noclegi i auto
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
#2 PostWysłany: 04 Sie 2022 18:14 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4787
platynowy
Wszystko wskazuje, że kupiony bilet przepadnie.
Nie da się kupić tanio biletów na miesiąc przed.
Ty do tego masz tylko lot OW.

Jest tu kilka podobnych tematów np.

alternatywa-do-sri-lanki-odwolywane-loty,1117,165444&p=1531664&hilit=Dubaju#p1531664
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 05 Sie 2022 07:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1558
HON fly4free
Oman -> BKK -> DPS ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group