Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 30 Sty 2018 22:24 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
obecnie Oclean SE z kodem XMOCLSE na gearbest za zł136.61 https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_1309085.html

odebralem dzis z poczty, wyglada solidnie. w podroz do podrecznego raczej srednio, bo troche wazy i zajmuje miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#22 PostWysłany: 25 Paź 2019 18:23 

Rejestracja: 25 Paź 2019
Posty: 1
Jeśli komuś zależy na długim użytkowaniu szczoteczki bez jej ładowania. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie szczoteczka soniczna. Często posiadaja one pojemne akumulatory, które potrafią wytrzymać nawet 3 tygodnie. Dodatkowo dużym udogodnieniem może być dołączona w zestawie nie tylko ładowarka, ale również etui (przydatne w podróży), z wejściem USB, dzięki któremu szczoteczkę można naładować np. powerbankiem lub komputerem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 02 Kwi 2023 06:41 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 928
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
Odkopuje temat. Szukam małej i lekkiej, do bagażu podręcznego
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Kwi 2023 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1477
złoty
Ja używam takiego czegoś - małe lekkie i na baterie. A i firma, choć niezbyt znana w Polsce, to dobra.https://allegro.pl/oferta/szczoteczka-soniczna-gum-sonic-daily-czarna-12945450840
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#25 PostWysłany: 02 Kwi 2023 13:59 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 928
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
Możesz sprawdzić ile waży i jaka jest długa?
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 02 Kwi 2023 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1477
złoty
@piotrkr 25g netto i 20,2cm.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 17 Cze 2023 11:28 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 928
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
@abelincoln Dzięki, 25g i 20 cm to rzeczywiście mało - to z końcówką (ze szczoteczką) czy bez?

Moja Braun 3766 waży 125g (główny moduł, bez szczoteczki). Długość to 20 cm sam główny moduł, 24 cm moduł ze szczoteczką.
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 17 Cze 2023 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 1477
złoty
@piotrkr Z końcówką, waga bez baterii. Używam na codzień od kilku lat, żadnych zastrzeżeń.
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrkr uważa post za pomocny.
 
      
#29 PostWysłany: 21 Lip 2023 22:01 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 928
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
abelincoln napisał(a):
Ja używam takiego czegoś - małe lekkie i na baterie. A i firma, choć niezbyt znana w Polsce, to dobra.https://allegro.pl/oferta/szczoteczka-soniczna-gum-sonic-daily-czarna-12945450840


Kupiłem ją, ale nie mogę polecić. Ona jest "soniczna" tylko z nazwy. Niby drga, ale bardzo słabo. Nie sądzę, żeby to cokolwiek dawało. To już chyba lepiej wziąć zwykłą szczoteczkę (nie elektryczną). Porównanie mam ze szczoteczkami Philips i Braun, tam drgania lub ruchy rzeczywiście dają radę.
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group