Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Sie 2017 20:23 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
Witajcie z racji że wybieram sie do Wietnamu z koleżanka i chcemy od odbiedz uczęszczanych szlaków postanowiłem sie zaskrzepić pierwszy raz.

Moja koleżanka powiedział że ona się nie szczepi bo szkoda kasy

Różne firmy oglądałem które szczepią przed wyjazdem ale najtaniej i najbardziej wygodnie robi to sanepid http://www.wsse.katowice.pl/p,64,szczepienia-ochronne
Za Wzw-a polio, błonicy i tężec, dur brzuszny zapłaciłem 400zl z wszystkim
Kolejka dość spora wiele osób gdzieś wyjeżdża
Dodatkowo zaszczepiłem się na grype na sezon 2017 w promocyjnej cenie 19.74gr

Wygląda to w ten sposób pobiera się druk z sanepidu , drukuje się go i idzie z nim do lekarza z ranna , lekarz wypisuje zgodę na szczepienie i idzie się do sanepidu . Zaświadczenie jest ważne tylko tego samego dnia .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 21 Sie 2017 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
lukasz.zst napisał(a):
Moja koleżanka powiedział że ona się nie szczepi bo szkoda kasy


Dzis mam podobne zdanie na ten temat, ale nie chodzi tylko o kase.
Wziecie kilku szczepionek na raz spowodowalo u mnie, ze kilka dni nie moglem chodzic i dostalem alergie na kurczaka.
Kazdy ma prawo wyboru, ale warto skonsultowac wczesniej z lekarzem i zapoznac sie ze skutkami ubocznymi szczepien. ;)
Pozdrawiam i zycze udanego pobytu.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Sie 2017 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 248
Loty: 123
Kilometry: 225 678
niebieski
Temat szczepień to temat rzeka, w dodatku każdy ma swoje zdanie.
Nie zawsze w sanepidzie jest najtaniej, wydaje mi się że raczej poruszasz ogólny temat szczepień który jest tu:

szczepienia-jak-zaoszczedzic-kilka-groszy-200zl,135,8504

Co do Wietnamu
WHO zaleca szczepienia przeciw żółtaczce typu A i B, durowi brzusznemu, boreliozie (encefalitis) i tężcowi. - ze strony MSZ
_________________
http://www.wedrownywilk.pl/ .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Sie 2017 05:04 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
WZW - a i b zrobilem bo w Polsce sie przydaje
A resztę to co zalecenia do Wietnamu
Zaszczepilem sie tylko dlatego ze jestem podatny na infekcje rózne
- tak jest indywidalne podejście do szczepień


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Sie 2017 09:23, edytowano w sumie 1 raz
W, P ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group