Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Szczecin parkowanie
#1 PostWysłany: 16 Lip 2018 22:07 

Rejestracja: 14 Lip 2018
Posty: 4
Cześć, wiecie czy można gdzieś zaparkować bezpłatnie w pobliżu głównego dworca w szczecinie za darmo przez kilka dni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 16 Paź 2018 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
@Mostra
Przed modernizacją dworca zawsze parkowałem tutaj https://www.google.pl/maps/@53.4176084, ... 312!8i6656. Nie wiem jak to wygląda teraz.
Tuż za płatną strefą parkowania, auto bez uszkodzeń. Cała ulica Kolumba od kładki nad torami była wyłączona z płatnej strefy, musisz podejrzeć czy to nie uległo zmianie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Mar 2019 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
halo halo szczecinianie i nie tylko, możecie polecić jakiś parking na weekend (przyjazd w piątek rano, wyjazd w niedzielę w nocy) w okolicy dworca PKP/PKS.
Wolałbym jakiś darmowy, od biedy płatny.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Mar 2019 14:31 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
-- 27 Mar 2019 15:29 --

Halo , halo...tutaj Szczecin :lol: Jak wybierasz się z dworca PKP to w odległości 50m w kierunku przystanku FlixBusa lub Follow Me stworzono celowo parking dla podróżujących jak Ty ale oczywiście...płatny :mrgreen: Możesz postawić samochodzik przy samym dworcu ale także...płatny jako , że to teren podlegający opłatom. Ogólnie miejsca sporo znajdziesz wokół tych terenów ale wszędzie płatne.Dalsze uliczki w kierunku ul Dworcowej bezpłatne ale tam bym nie ryzykował pozostawiać samotnie samochodziku bo jak wrócisz może okazac się , że samochodzik się gdzieś zapodział :mrgreen: But..Your choice :P

-- 27 Mar 2019 15:31 --

aaaaa...nie spojrzałem , ze to weekend. Tak więc spokojnie pozostaw naprzeciwko wejścia na dworzec PKP. Opłac do godz 17.00 postój i zostawiasz do poniedziałku do 8.00 bezpłatnie :P
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel lubi ten post.
cypel uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 27 Mar 2019 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Dzięki @HandSome
jako były szczecinianin dobrze znam okolice dworcowej, narutowicza bo często z kapcia chodziłem z dworca na Turzyn, ech kiedy to było ;)
serio dworcowa taka nie fajna, tam zawsze było ok, no może poza okolicą tej budy z piwkiem gdzie żulki się zbierały, o tu była ta meta https://goo.gl/maps/6Evb74qtbb42 :mrgreen:
ten płatny koło follow me, czyli to ten na kolumba, który podlinkował @07_Zgłoś.Się ? czy tam już na dziko nie da rady zaparkować?
tak se patrzę na Waszą stronę SPP i jest mega stara, aktualizacja 2012, czy ona się pokrywa z rzeczywistością, tj. strefy i opłaty? W sumie to mógłbym gdzies postawić na Placu Tobruckim i zapłacić kilkanaście złociszy za piątkowe parkowanie bo sobota i niedziela za darmo, ale czy to bezpieczne?

edit
a no właśnie, czyli najlepiej zapłacić za kilka godzin parkowania piątkowego i zostawić pod dworcem.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Mar 2019 15:14 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Ten na Kolumba to właśnie nowo utworzony o którym wspomniałem. Spokojnie bym zostawił w piątek po opłaceniu SPP przy Dworcu PKP ale w dobrze widocznym miejscu. Tam sporo TAXI zawsze stoi plus posterunek Policji. Możesz ewentualnie przy pl.Tobruckim ale w pobliżu Poczty. Także płatne SPP do 17.00 w piątek(ok 2.5pln/h)Masz free do 8.00 poniedziałek. Sporo naprawiają teraz w pobliżu Dworców więc raczej większe bezpieczeństwo gdyż pracują 24h i jak robotnicy to raczej dewastacji czy też kradzieży nie bedzie :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
cypel uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Szczecin
#7 PostWysłany: 10 Lip 2023 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Witam z Czech,
w drodze nad Bałtyk chcę zatrzymać się na kilka godzin w Szczecinie i chciałbym wiedzieć,
czy jest możliwość zaparkowania gdzieś za darmo w sobotę jak najbliżej centrum.

Dzięki za wskazówki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szczecin
#8 PostWysłany: 10 Lip 2023 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4089
HON fly4free
@tramin parking4free
https://en.parkopedia.pl/parking/locati ... 2307151400
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szczecin
#9 PostWysłany: 10 Lip 2023 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Dzięki, jeszcze znalazłem tę stronę, ale nie wiem, czy jest nadal aktualna informacja o darmowym parkingu.
https://visitszczecin.eu/pl/szczecin-za-darmo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szczecin
#10 PostWysłany: 10 Lip 2023 13:45 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
W soboty i niedziele parkingi w Szczecinie są darmowe. Wyjątkiem może być parking w okolicy katedry, ale i tam coś się ostatnio zmieniło, więc nie mam pewności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szczecin
#11 PostWysłany: 11 Lip 2023 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
Dzięki, to dla mnie lepsza informacja .
Nie mam dobrych doświadczeń z Parkopedią...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Szczecin
#12 PostWysłany: 11 Lip 2023 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 145
niebieski
W Szczecinie z tym parkowaniem to trochę jest zamętu :)
Zgodnie z informacją z oficjalnej strony miejskiej spółki - w zakresie parkowania w okolicach katedry (a właściwie to bazyliki) - to parkowanie wygląda teraz tak:
https://spp.szczecin.pl/aktualnosci/kon ... ego-miasta
A skoro jest to obszar SPP (Strefy Płatnego Parkowania), to w soboty i niedziele parkowanie gratis.
Ale żeby za łatwo nie było :) , to od 1 września są dodatkowe zmiany:
https://spp.szczecin.pl/aktualnosci/dwa ... are-miasto
i w przypadku parkingu przy placu Orła Białego będzie tam PPN (Parking Płatny Niestrzeżony) - i płatne we wszystkie dni tygodnia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group