Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Gru 2016 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2011
Posty: 405
niebieski
Zawsze bywam na Helu w sezonie albo tuż przed/po sezonem i nawet wtedy uważam że jest tam o wiele spokojniej niż np. w Trójmieście.A jak jest zimą?
Że ogólnie "martwo" to się domyślam, ale pytanie brzmi, jak może być podczas Sylwestra?
Czy jest to wymarła wioska, czy przyjeżdża dużo ludzi na Sylwestra?
Jak w tym okresie wygląda Jurata - pozamykane czy są ludzie?
Domyślam się, że imprezy publicznej i fajerwerków nie wiadomo jakich to się nie należy spodziewać. Ale czy warto?
Czy ktoś się orientuje, czy jak stanę na samym końcu półwyspu, czy widać i na ile dobrze, fajerwerki nad Gdańskiem? Czy to dobry pomysł na spędzenie północy?
Od razu dopiszę, że mam ulubione miejsce noclegowe, nie jest może jakieś super ale sentymentalnie do niego wracam, już w samym Helu czyli na końcu świata i myślę o 2 nocach 31.12-2.01. bo nie chce mi się siedzieć w sylwestra w domu.
Jedziemy w 2 osoby autem więc w trakcie pobytu zamierzamy zaglądać do Chałup, wracając - do Gdańska itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 30 Gru 2016 21:53 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 474
niebieski
Jeśli pogoda nie przeszkodzi - to będzie widać fajerwerki z Trójmiasta. Ale lepiej będzie widać te z Gdyni, bo bliżej z Helu do Gdyni i też w samej Gdyni sylwester miejski jest blisko morza. I żeby to widzieć nie trzeba iść na sam koniec cypla - można spokojnie oglądać z "małej" plaży przy helskim bulwarze.
Co się dzieje na bulwarze można podejrzeć na żywo w kamerkach:
http://kamery.hispeed.pl/?m=Kamery&f=pokaz&id=bulwar2&city=Hel
http://www.wirtualnyhel.pl/index.php/miasto/aktualnosci/56-kamera-1-ul-wiejska

Jurata jest bardziej towarzyska i imprezowa - nawet z racji tego, że więcej tam hoteli. I pewnie tam więcej się będzie działo. W samym Helu praktycznie nie ma ani jednego hotelu, tylko pensjonaty, apartamenty i kwatery. Więc jeśli oczekujesz atrakcji - to nie w Helu. Jeśli Sylwestra we własnym gronie i nocny spacer na plażę - to jak najbardziej :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Gru 2016 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1544
Loty: 193
Kilometry: 354 012
platynowy
byłem w Helu na sylwestra 3 lata temu i miasteczko jest wymarłe jak w każdym dniu w roku po sezonie. przyjezdza troche ludzi z Polski, którzy maja tam apartamenty, mieszkania itd. ale to sa pojedyncze osoby. czy widać fajerwerki - nie wiem, ale wydaje mi sie ze bedzie widać, jesli nie bedzie niskich chmur. przygotuj sie tez raczej na wiatr, ktory na pewno bedzie potegowal uczucie zimna, zwlaszcza nad wodą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Lut 2019 11:56 

Rejestracja: 18 Lut 2019
Posty: 5
Nigdy w życiu! W ogóle Hel zimą to jeden smutek. Jechać specjalnie na kilka dni na Hel to nieporozumienie. No chyba, że ktoś myśli o krótkiej wycieczce, by przejść się na spacer....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group