Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Lis 2013 17:45 

Rejestracja: 17 Cze 2013
Posty: 2
Witam,

Chcielibyśmy w tym roku ze znajomymi spędzić Sylwestra (okres między 27.12.2013 a 06.01.2014) w jakimś ciepłym miejscu. Wstępnie chętnych jest ok. 15-20 osób ale może być więcej lub mniej.
Ważne jest to aby wycieczka nie kosztowała jakoś dużo (w granicach ceny wyjazdy np. w alpy) i aby koszt jej obejmował przelot + zakwaterowanie i wyżywienie. Kraj do którego byśmy mieli lecieć nie jest zbytnio ważny, ważne jest aby było ciepło i można by było po wylegiwać się na plaży :)
W które regiony świata są atrakcyjne cenowo wycieczki w tym terminie??
Gdzie najlepiej szukać jakiejś wycieczki do ciepłych krajów?? Polskie biura podróży, portale? Czy może jakieś zagraniczne portale??
Może ma ktoś jakieś doświadczenie w organizacji tego typu wyjazdów i pomógł lub doradził by mi w jakiś sposób?
Wiem że jest już późno na załatwianie tego typu wyjazdu ale często czym bliżej wyjazdu tym można znaleźć lepszą okazję cenową.
Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Krzysiek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 11 Lis 2013 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Cytuj:
Chcielibyśmy w tym roku ze znajomymi spędzić Sylwestra


Spoko :) Ale nie szukając miesiąc przed.

Cytuj:
Wiem że jest już późno na załatwianie tego typu wyjazdu ale często czym bliżej wyjazdu tym można znaleźć lepszą okazję cenową.


Tak. Tzw Last minute . Ale dla 1-2 może czasem 3 osób.

A tak na poważnie - zadzwońcie sobie do http://www.travelplanet.pl/pok/ ale i tak większość miejsc w samolotach zajęta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 11 Lis 2013 23:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
Jaki budżet na osobę?
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Lis 2013 11:05 

Rejestracja: 17 Cze 2013
Posty: 2
Dzięki za odpowiedzi.

Wiem że jest późno ale może się uda coś znaleźć :)
Zadzwonię dziś do travelplanet, zobaczę co powiedzą.

Budżet myślałem coś w granicach 2tyś ale nie wiem czy to realne, oczywiście czym mniej tym lepiej :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lis 2013 12:21 

Rejestracja: 27 Mar 2012
Posty: 286
Zbanowany
multimatka napisał(a):
/EDYTOWANE/

chyba komus pomylily sie blogi, bilet 4000pln :lol: + dodatkowe 1500$. za te pieniadze mozna poleciec tam 3x. Gdzie moder?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lis 2013 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Wygląda na to że Alfa Star ma kilkanaście miejsc z Katowic 27.12 - 03.01 do Egiptu.

http://alfastar.com.pl/oferta,Last%20minute/id_wylotu,3112192/

Ceny umiarkowane ale z ALL Inclusive http://alfastar.pl/hotel/61/741538/egipt/hurghada/king_tut_aqua_park_beach_resort

Kontaktujcie się alfa star : http://alfastar.pl/d/kontakt/

Weźcie pod uwagę sytuację polityczną w Egipcie !
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Lis 2013 09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 18
Loty: 29
Kilometry: 55 539
zapraszam do mnie, prowadzę multiagencję turystyczną, mam to wszystko co napisaliście do porównania u siebie w jednym miejscu, szczegóły masz na priv 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Trendiction [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group