Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Sty 2023 23:41 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2054
złoty
A w apce / na stronie nie próbowałeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 03 Sty 2023 16:18 

Rejestracja: 21 Wrz 2020
Posty: 233
voy napisał(a):
Wybierając się do Taorminy warto sprawdzić kursy Interbusa na trasie Taormina - Castelmola. Dzięki temu możemy zacząć zwiedzanie od tego pięknego miasteczka bez konieczności wspinania się tam (autobus kursuje również w niedziele). Interbusem dojechałem do Taorminy, skąd 10 minut później odjeżdżał autobusik do Castelmoli. Dworzec autobusowy w Taorminie leży ok. 230 mnpm, podczas gdy przystanek w Castelmoli to już ponad 500 mnpm.

ja jednak proponuję przejść się na górę z Taorminy do Castelmoli malowniczą Ścieżką Saracenów (Sentiero dei Saraceni), a zejść na dół tą mniej ciekawą drogą (chodnikami i asfaltem), dużo pięknych widoków po drodze ominęliście.. a ścieżka jest bardzo mało wymagająca, każdy da radę nią przejść, w odróżnieniu od stromego podejścia "miejskiego"... i to jest szlak turystyczny, nie wiem jak można sobie odpuścić taką atrakcję...

tutaj jest opisana dokładniej : https://italia-by-natalia.pl/sciezka-sa ... -taormina/
a tutaj fragment z mapy.cz , ścieżka jest podpisana i zaznaczona na czerwono..
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group