Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Maj 2016 12:20 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Cześć,

wybieram się na 3 dni (niecałe) na Sycylię. Będę tam od popołudnia 27.05 (lądowanie koło 15.00 lotnisko Trapani) do 30.05, odlot rano.
Proszę o sugestie co można zobaczyć w takim czasie. Będziemy ekipą, wynajmiemy auto, zakładamy, że 400-500 km możemy w tym czasie zrobić tak jak w ciągu 2 dni ma Majorce. Porywać się na Etnę czy to za mało czasu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 26 Maj 2016 23:57 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Noo, pany -jesteście the best.

Dzięki za sugestiones :-D :-P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Maj 2016 01:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Kto szuka, ten znajdzie, a kto pyta nie bladzi. ;)

Moze zerknij prosze:

http://www.jedziemynasycylie.pl/trapani ... apani.html
http://www.jedziemynasycylie.pl/sycylia-zachodnia.html
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Maj 2016 08:49 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
CCCC - dzięki, jakiś tam plan wycieczki skleciłem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Lis 2016 16:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2012
Posty: 771
Loty: 79
Kilometry: 82 424
niebieski
Co do tego planu podróży powyżej, zrealizowałem go w zasadzie całego, link do filmiku mogę wysłać na priv ponieważ skleiłem z tego co nie co. Przede wszystkim jak komuś zależy na ładnych plażach, to niech od razu jedzie na spiaggię di Margerita (piekna plaża przy samej drodze), zaraz za nią jest również niesamowita (z czystszą niż poprzednia wodą) plaża del Blue Marino, bez butów do wody się nie obejdzie. Potem oczywiście San Vito Lo Capello, tutaj najlepiej zrobić sobie nocleg i z samego rana wyruszyć do Riserva della Zingaro. Najpiękniejsze miejsce w jakim byłem póki co, krystalicznie czysta woda, piękne krajobrazy. Jakby ktoś miał pytania to zapraszam, byłem tam 6 dni sporo rzeczy udało się nam zobaczyć z żoną:) Polecam również zdecydowanie Favignanę i wypożyczanie rowerów za 5 euro na cały dzień.
_________________
You will never walk alone :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Maj 2017 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
na taki krótki wypad to
1 dzień Favignana
2 dzień San Vito lo Capo + park Zingaro

na Trapani szkoda czasu, Erice - jeśli ktoś lubi tego typu atrakcje. Jak dla mnie: OK, ale nie powala.
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
PawelGa lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 19 Cze 2017 14:26 

Rejestracja: 07 Lip 2012
Posty: 605
niebieski
Plan powyżej optymalny. Moim zdaniem szkoda sensu na Etne z Trapani gdy masz tylko 3 dni. Na Favignanie przydatne będą buty do wody.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group