Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 03 Mar 2016 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1589
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Czy "szczytowanie" NATO w Warszawie to również żniwa dla sprzedawców "kondonów"? ;) (właśc. kondomów)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#42 PostWysłany: 03 Mar 2016 22:59 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6223
HON fly4free
Cytuj:
takiego lipca nie było od dziesięcioleci
Polska przywróci kontrole graniczne - na cały lipiec
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 03 Maj 2016 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Niefajna sytuacja mnie spotkała z bookingiem i ŚDM. Noclegi bookowałem w różnych hotelach. Wczoraj jeden z nich anulował mi rezerwację na 2 noce. Powód - brak możliwości obciążenia karty. Powód nierealny - po pierwsze środki na karcie mam, limity ustawione poprawnie, zawsze nią płacę w Internecie. Druga sprawa - żadnego kontaktu ze strony hotelu, telefonu, czy maila, że jest jakiś kłopot. Trzecia rzecz - szukam teraz hotelu na te 2 noce, patrzę najniższa cena - 600 pln! Kolejne primo, informacja w potwierdzeniu - Rezerwacja została potwierdzona i zagwarantowana kartą kredytową. Wszelkie opłaty pobierane są bezpośrednio w obiekcie podczas pobytu, chyba że w zasadach działalności obiektu lub w warunkach rezerwacji znajdują się inne informacje.

Jak dla mnie hotel po prostu anulował mój nocleg, podając byle jaki powód, ponieważ ceny obecnie są 4 razy wyższe (W chwili rezerwacji, pod koniec października zarezerwowałem pokój za 162 pln/2 doby).

Napisałem maila wczoraj do hotelu, że jeśli nawet byłby jakiś kłopot, zawsze mogę zrobić im przelew. Podać dane innej karty. Na razie nie odpisali. Pytanie - booking się wypnie, jak to ma bardzo często w zwyczaju, czy w takiej sytuacji może pomóc? Teraz to zaczynam się też obawiać o pozostałem rezerwacje, kiedy ceny podskoczyły razy kilka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 03 Maj 2016 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2012
Posty: 280
Loty: 112
Kilometry: 142 458
niebieski
@piotrek_ napisz może co to za hotel, żeby ostrzec innych. Wydaje mi się, że spokojnie możesz składać reklamację do booking.com. Sam miałem dwa razy problemy z obciążeniem karty i za każdym razem hotel kontaktował się mailowo w takiej sytuacji. Wydaje mi się, że to standard cywilizowanego świata ;)
_________________
Image
http://www.blizejdalej.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 03 Maj 2016 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Chodzi o hotel Cracow bb:
http://cracowbb.com/
Ciekawe, jak to się zakończy. Kiedyś miałem sytuację, że w Holidayu w Warszawie nie mogli dokonać obciążenia, to od razu z hotelu ktoś do mnie przedzwonił. Sprawę załatwiliśmy w kilka minut. Tutaj zero jakiegokolwiek kontaktu, tylko anulowanie pobytu. Przypuszczam, że jest to specjalne działanie hotelu. Sprzedali pokoje 2-os. wtedy za 80 zł, a teraz najtańsze latają po blisko 300 zł, więc zaczyna się cebularstwo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 20 Maj 2016 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Sytuacja z hotelem wydaje się być beznadziejna. Potwierdziły się też moje obawy o cwaniactwo właściciela obiektu.

W rozmowie telefonicznej z hotelem jego pracownik (a być może i właściciel, kiedy 3 razy tam telefonowałem, zawsze on odbierał) potwierdził, że prawdziwym powodem anulowania pobytu nie był brak możliwości obciążenia karty, a stawki za pobyt. Gość krzyczał na mnie, że to wina bookingu, nie dał mi dojść do słowa. Powiedział też, że hotel mnie nie przyjmie, chyba że booking go do tego zmusi, dodatkowo że są w bookingiem w konflikcie i mają zamiar podać ich do sądu. Jak wcześniej mieli pokoje po 80 kilka złotych, tak teraz po anulowaniu rezerwacji (nie tylko mojej) wystawili je na booking.com po 750 zł. Chłopak tłumaczył się dodatkowo, że oni nie udostępniali kalendarza na 2016 rok, booking sam pokoje sprzedał bez ich wiedzy. Kłamstwo szyte grubymi nićmi. Oczywistym przecież jest, że kiedy dokonałem rezerwacji w październiku, na maila hotelu również przyszło im potwierdzenie o wpłynięciu rezerwacji. Zapytałem, dlaczego anulowali ją teraz na początku maja, a nie od razu, jeśli nie udostępniali takich dat? To gość powiedział, że nie będzie ze mną rozmawiał.

Sprawę zgłosiłem też do bookingu. Telefonowałem 2 tygodnie temu, w biurze obsługi zauważyli, że faktycznie jest problem, ale będą to wyjaśniać. Oddzwonią, być może jeszcze tego samego dnia. Po tygodniu i braku kontaktu z ich strony, przedzwoniłem jeszcze raz. Wtedy Pani poinformowała mnie, że hotel sprzedał więcej pokoi niż miał, szukają rozwiązania. Być może będzie to relokacja. Gdyby nikt z bookingu się ze mną nie skontaktował, poprosiła o telefon za tydzień. Tydzień minął dziś. Postanowiłem więc zadzwonić po raz kolejny. Sprawa przekazana dalej. Kiedy znajdą rozwiązanie, zadzwonią.

Obawiam się, że i hotel i booking zostawią mnie na lodzie. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że booking dopłaci mi powiedzmy 1000 pln do rezerwacji. Bo za miesiąc/półtora, to przypuszczam, że tylko w takiej już cenie będzie można znaleźć pokój 2-os. w Krakowie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 11 Cze 2016 22:08 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 158
Loty: 111
Kilometry: 170 321
daj znać jak booking się ostatecznie zachował
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 15 Cze 2016 08:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
http://www.gazetakrakowska.pl/swiatowe- ... ,10110140/

wkrotce hotelarze beda obnizac ceny ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 20 Cze 2016 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Sytuacja z bookingiem po blisko 2 miesiącach została rozwiązana. Telefony do centrum rezerwacji nic nie pomagały, wykonałem ich 5. Wtedy postanowiłem napisać maila. Maila w którym wyraziłem swoje oburzenie na booking, na to że nic z tą sytuacją nie robią, tygodnie lecą, a są tylko gołe słowa konsultantów, przerzucanie odpowiedzialności, zapewnianie o długim czasie, który pozostał. Do tego żadnego kontaktu z ich strony (tylko z mojej), brak odpowiedzi na wcześniejszą wiadomość, brak przeprosin, wskazania czasu, kiedy dojdzie do rozwiązania. Pojechanie po ich reputacji i prośba o wskazanie z imienia i nazwiska osoby/managera, która została przypisana do mojej sprawy, z racji że chcę złożyć na tę osobę skargę do centrali w Amsterdamie.

Minęły 2 tygodnie, żadnej odpowiedzi. Zdenerwowałem się i zadzwoniłem po raz kolejny. Los chciał, że trafiłem na mega rozgarniętą kobietę. Jak zobaczyła mojego maila, poprosiła o kilka minut na zapoznanie się ze sprawą i kredyt zaufania. Na moją uwagę, że udzieliłem go już 5 osobom i żadna z nich do dziś go nie spłaciła, odpowiedziała, że jak ona za coś się weźmie to nie odpuści. Oddzwoniła po godzinie. Powiedziała, że hotele na weekend kosztują teraz 1000 pln i więcej. Booking nie zaakceptuje jej takiej różnicy (ja miałem rezerwację za 162 pln), którą serwis dopłaciłby do mojej nowej rezerwacji. Rozmawiała jednak z właścicielem hotelu, gdzie ja mam pokój i doszła z nim do konsensusu, w ramach którego ja miałbym zapłacić 2 razy więcej, tj. 324 pln (po zakończonym pobycie i przesłaniu faktury booking odda mi 50%). Z racji, że właściciel obiektu jest totalnym chamem, co zaprezentował w trakcie 2 rozmów telefonicznych, na takie rozwiązanie przystałem niechętnie. Najbardziej, przeszkadzało mi to, że napcham mu kieszeń moją kapustą i dodatkowo tą z bookingu. Kobieta była jednak mistrzynią negocjacji, opowiadając mi o iskrze która potrafi rozpętać ogień, o jednym słowie, które użyte gdzieś rodzi konflikt, a przecież nie warto się gniewać. Same okoliczności, ŚDM, że ten pobyt może będzie miły. O wartości dodanej, jakiej są jej dobre myśli :) Podziękowałem jej bardzo za zainteresowanie, pomoc i doprowadzenie sprawy do końca. W ramach overbookingu dostałem relokację do tego samego hotelu w cenie 2 razy wyższej ;) Zawsze to jakieś rozwiązanie, zwrot połowy pieniędzy podobno ma przyjść ekspresowo.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 20 Cze 2016 13:37 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Nocowałem w tym miejscu @piotrek_ , więc jeśli tylko znajdziesz coś tańszego, to przebookuj, bo miejscówka dramat.
Płaciłem 70 pln a i tak czułem, że trochę przepłaciłem po obejrzeniu tej zniszczonej kamieniczki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 23 Cze 2016 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4160
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
:arrow: http://krakow.pl/mapa_utrudnien

Cytuj:
Mapa, którą można znaleźć na stronie http://krakow.pl/mapa_utrudnien jest interaktywna. Zawiera informacje dotyczące stref ograniczonego ruchu w czasie trwania Światowych Dni Młodzieży z podziałem na poszczególne dni, ulic wyłączonych z ruchu w konkretnych dniach, rozmieszczenia parkingów. Klikając w podświetlone rejony i ulice otrzymamy konkretne informacje, które fragmenty dróg będą przejezdne i w jakim zakresie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group