Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Maj 2017 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Pokój 3-osobowy z prywatną łazienką za 31,5zł/noc! Dużo dat! Schronisko u podnóża szczytów takich jak Śnieżka, Skalny Stół i Łysocina!

Link: https://www.booking.com/hotel/pl/schron ... D200558104

Załącznik:
potok.png
potok.png [ 129.4 KiB | Obejrzany 3038 razy ]


Załącznik:
karkonosze.png
karkonosze.png [ 62.18 KiB | Obejrzany 3105 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 26 Maj 2017 23:31 

Zdeptałem swymi czasy całe Karkonosze i dużo obok.Byłem tam na 100% ,nocować nie nocowałem.Jednak jest to super miejsce na lato. W zimie po opadach śniegu tam nawet nie dojedzie się. Wieś Jarkowice jest bardzo na uboczu ,nawet od szlaków pieszych po Karkonoszach i aby z tamtąd przejść trzeba wybrać drogę od Opawy do Horni Albertic/CZ/ Nic szczególnego tam nie ma ,tylko mozna pobłądzić po górskich ścieżkach.
Co dopiero w zimie tam robić? Owszem ludzie tam mieszkają i żyją, jednak na narty całkowicie odpada,chyba ,ze ma ktoś chęci dojazdu własnym autem do Horni Malej Upy.
Droga do tej pipidówki jest w zimie utrzymywana przez czeskie służby drogowe, wystarczy ,że popada nawet 10 cm a pług nie przejedzie ,to wtedy zostaje cieszenie się z taniego noclegu o ile zrobiło się zapasy w sklepie.
Góra
 PM off
codriver uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 27 Maj 2017 00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Sprawdziłem dojazd do Małej Upy i zastanawia mnie od kiedy Czechy są w innej strefie czasowej

Załącznik:
Łysocina3.png
Łysocina3.png [ 54.74 KiB | Obejrzany 2963 razy ]


Załącznik:
Łysocina2.png
Łysocina2.png [ 25.95 KiB | Obejrzany 2963 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Maj 2017 09:52 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@‌jacob94‌ - ostatnio Google coś pochrzaniło w mapach i pokazuje taki komunikat przy przekraczaniu jakiejkolwiek granicy państwowej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Maj 2017 10:12 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 453
Kilometry: 671 503
srebrny
takie ceny nie tylko w zimę. wchodzą też daty z końcówki kwietnia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group