Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sie 2013 09:15 

Rejestracja: 29 Mar 2012
Posty: 61
hello!
razem z biletem Ryanaira zakupiliśmy transfer z lotniska do hotelu na Majorce,
niestety nie otrzymaliśmy żadnych innych informacji prócz wyszczególnienia w rezerwacji , że jest on opłacony

jak to będzie wyglądac dalej,
może ktos wie?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Lis 2019 14:32, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 25 Sie 2013 10:05 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Nie korzystałem z pośrednictwa Ryanaira natomiast wydaje mi się, ze na Majorce jedna firma ma monopol na transfery i ludzie z bardzo wielu stron kończą w jednej kolejce do 2 stanowisk przy wyjściu z lotniska "transfers" czy jakoś tak. Podajesz numer rezerwacji i czekasz, aż podstawią autobus
niestety nawet 1.30 godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lis 2019 14:23 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Witam wszystkich ! Planuję skorzystać z transferu Ryanair z lotniska w Alicante do Benidorm. Korzystał ktoś może z tych transferów Ryanair? Warto? działa to sprawnie i bez problemów? Usługodawca to firma Plusairportline - w Internecie widzę, że nie mają zbyt dobrych opinii...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Lip 2021 19:22 

Rejestracja: 28 Lip 2011
Posty: 34
Loty: 25
Kilometry: 36 774
Stary post, ale może komuś przydadzą się aktualne informacje.
W sobotę około 16 kupowałam lot do Alicante na 6 rano. Kupiłam też transfer - był dostępny. Po godzinie dostałam maila, że do lotu zostało za mało czasu i nie mogą go zrealizować. Szkoda, że takiej informacji nie było w trakcie kupowania. Obecne czekam na zwrot - do 30 dni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group