Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Kwi 2013 13:10 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Wlasnie kupilismy bardzo tanie bilety do Oslo Sandfjord,dokad polecimy backpackerowo w czerwcu na 4 dni, . Niestety ceny towarow i uslug w Norwegii powalaja. Stad pomysl by baze do wypadow zrobic w Stromstad w Szwecji (po drugiej stronie zatoki, 2h promem), gdzie powinno byc taniej. W zwiazku z tym mam pytanie, czy ktos z Was tu spal i moglby udzielic porady, czy to jest dobry wybor:
http://www.booking.com/hotel/se/lagunen ... ity_target
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 06 Kwi 2013 13:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Szwecja jest tańsza od Norwegii, ale na jakieś powalające różnice bym nie liczył...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Kwi 2013 13:54 

Rejestracja: 01 Kwi 2013
Posty: 32
Wow, ten Economy Cottage ma 5m kw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Kwi 2013 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 449
A nie taniej byłoby wykupić jeden bagaż rejestrowany (nawet wpakować do wora dwa plecaki), zabrać namiot i konserwy na te 4 dni?
Jakoś taka oszczędność kasy na biletach przy stracie kupy czasu (2,5 h w jedną stronę) na pływanie promem w tę i wewtę jest chyba umowna.
Chyba, że chcecie zwiedzić Szwecję. Tyle że tamte okolice nie mają chyba zbyt wiele do zaoferowana...
_________________
www.wedrowki.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Kwi 2013 23:24 

Rejestracja: 20 Paź 2012
Posty: 289
Loty: 85
Kilometry: 236 428
niebieski
Lucass napisał(a):
A nie taniej byłoby wykupić jeden bagaż rejestrowany (nawet wpakować do wora dwa plecaki), zabrać namiot i konserwy na te 4 dni?
Jakoś taka oszczędność kasy na biletach przy stracie kupy czasu (2,5 h w jedną stronę) na pływanie promem w tę i wewtę jest chyba umowna.
Chyba, że chcecie zwiedzić Szwecję. Tyle że tamte okolice nie mają chyba zbyt wiele do zaoferowana...

Konserwy??? Ile można zaoszczędzić ? 10, 20 zł?
Co do namiotu to przeważnie jest dobra opcja, i to niekoniecznie że taniej.
_________________
Image
https://my.flightradar24.com/noyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Kwi 2013 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 449
Może dla Ciebie to nie jest różnica, ale może dla kogoś jest...
01ERES napisał(a):
Niestety ceny towarow i uslug w Norwegii powalaja.
_________________
www.wedrowki.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Maj 2013 17:49 

Rejestracja: 13 Maj 2013
Posty: 2
Hej, byłam w Lagunen Camping w ten łikend. Polecam, ja byłam w czteroosobowym pokoju ze znajomymi, płaciliśmy niecałe 70 złotych za noc za osobę. Mały, ładny, czyściutki pokój, przepiękna okolica (natura, mało 'miejsko', zależy czego szukasz). Przemiła obsługa, łazienkę mieliśmy na piętrze (a byliśmy chyba sami w domku), kuchnia kilkanaście metrów dalej, a w niej mikrofalówka, piec, wyposażenie. Za oknem morze. Przecudownie :) Stromstad tak na jeden dzień raczej, chyba, że chcecie pochodzić po skałkach lub po prostu odpocząć. Fajnie, polecam :) Też lądowałam w Oslo i traktowałam to jako tani nocleg, ale jak się okazuje, było o wiele lepiej, bo podróż promem też jest przygodą, a dodatkowo byliśmy na małej imprezie u osoby z coachsurfingu, więc w ogóle miałam świetny czas tam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Maj 2013 18:28 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 119
noyle napisał(a):
Konserwy??? Ile można zaoszczędzić ? 10, 20 zł?
Co do namiotu to przeważnie jest dobra opcja, i to niekoniecznie że taniej.


No nie wiem, policz sobie jedzenie na kilka dni i weź pod uwagę ceny w Norwegii. Wyjdzie niezła sumka jaka zostanie w kieszeni. Zwłaszcza, że w Wizzie w bagażu nadawanym masz 32 kg, więc spokojnie można zabrać sporo prowiantu z Polski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group