Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Paź 2019 21:13 

Rejestracja: 14 Lut 2014
Posty: 29
Zdziwiłem się, że nie ma tutaj żadnych informacji czy relacji z rezerwacji poczynionych za pośrednictwem tego pośrednika. Może "stare" wygi podzielą się swoimi doświadczeniami i opiniami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#2 PostWysłany: 05 Paź 2019 03:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
3 razy u nich rezerwowalem i 3 razy mi anulowali rezerwację Więcej u nich nie rezerwuje bo zwrot kasy trwa ok 5 dni. Cena byla nizsza niz u innych pośredników.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Paź 2019 15:02 

Rejestracja: 14 Lut 2014
Posty: 29
Dzięki, ja w takim razie również o nich zapominam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Paź 2019 11:42 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
https://pl.trustpilot.com/review/stayforlong.com
zastanawia mnie tylko skad tak dobre ma opinie? hmm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Lis 2019 17:58 

Rejestracja: 02 Lis 2019
Posty: 3
nie polecam tego :) lepiej idz na booking
albo coś podobnego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Lis 2019 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
Dario Klaudio P napisał(a):
https://pl.trustpilot.com/review/stayforlong.com
zastanawia mnie tylko skad tak dobre ma opinie? hmm



Nie wiem czy zauwazyles ale 90% tych opinii dotyczy miejsca pobytu, a nie OTA.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Lis 2019 11:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Z tego co widzę to wyniki szarpie z GDS, więc obniżają swoją prowizję która dostają z GDS żeby mieć większy obrót. Stąd niższa cena
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Sty 2020 21:00 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
joael
Czyli jak kiedyś Amoma?

Na 3+ noce mają fajne ceny z przekierowania. Szukając noclegów w Nicei wyświetlają hotele w mieście Ładna.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 24 Sty 2020 21:09, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 24 Sty 2020 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Korzystałem 2 razy rezerwując hotel w Hiszpanii.
O ile pamiętam z poszukiwań opinii na guglu to oni własnie są stamtąd.
Było taniej niż na moim wcześniejszym ulubieńcu sunshine.co.uk, który był z kolei tańszy, niż inni.
Robiłem rezerwacje z dużym wyprzedzeniem (7 miesięcy), bez kaucji.
Kasę pobrało, kiedy powinno, na miejscu zero problemu.
Ostatnio po pobycie w lipcu, dostałem informacje o przyznaniu ekstra 35 euro na ich "wallet".
Trochę szukałem tego portfela i w necie znalazłem info, że inni też szukali bez skutku.
Obecnie dają 20 funtów/euro na start: https://www.stayforlong.co.uk/staywallet.
Jednak nie wiem, czy nie zawyżają ceny, bo jakoś u mnie ostatnie wyszukiwanie hotelu wyszło £420 a po zapisaniu się na zniżke kosztuje £532.
To może być przypadek, ale bądzcie czujni.
W międzyczasie znalazłem coś innego i w tej chwili nie śledzę ich cen.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 25 Sty 2020 01:50 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
jobi napisał(a):
Obecnie dają 20 funtów/euro na start: https://www.stayforlong.co.uk/staywallet.


Podobnie jak nazwy miast tłumaczą automatycznie tę stronę i jest również 20 PLN, ale również skandynawskich koron czy nawet rubli (warte 80x mniej niż dla GBP).
Góra
 Profil Relacje PM off
arturro lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 02 Mar 2020 22:21 

Rejestracja: 02 Mar 2020
Posty: 11
Nie polecam. Raz chciałem skorzystać i anulowali mi rezerwację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 19 Kwi 2021 15:46 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
witam. dwa dni temu wchodzilem przez jakas wtyczke na stayforlong co dawalo mi znizke dodatkowo 13%

niestety nie pamietam,ani nie moge wyciagnac z historii.

kojarzy ktos?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 16 Cze 2021 05:33 

Rejestracja: 16 Cze 2021
Posty: 2
Stanowczo odradzam!!
Hotel anulował rezerwacje - stay for long nie chce dokonać zwrotu gotówki. Takie zachowanie jest niedopuszczalne. Nie polecam!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 29 Cze 2021 10:26 

Rejestracja: 16 Cze 2021
Posty: 2
Stanowczo odradzam - rezerwacja w kwietniu = anulowanie rezerwacji przez hotel i dostałem info że w lipcu zwrot nie nastąpi - tragedia
Cancellation done by hotel in April - most probably till July money refund will not be done - completely disaster in customer experience - do not make any booking though this operator.


Hello,
Thank you for your email.
Unfortunately, we are still unable to provide you with an exact date. Rest assured that once the refund has been processed, you will receive the confirmation via email.
We are available in case you have any questions or concerns.

Kind regards,
--

Giulia
Customer Service
complaints@cx.stayforlong.com | www.stayforlong.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 29 Cze 2021 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 482
niebieski
Składaj chargeback i nie będziesz czekał na ich łaskę.

Kilka miesięcy temu jak anulowałem rezerwację u nich to zwrócili pieniądze w ok 3 dni.
Ale miałem podobną do Twojej sytuajcę z innym pośrednikiem który opóźniał mi zwrot pieniędzy. Złozyłem chargeback w banku i w ciągu miesiąca sprawa była rozwiązana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 10 Wrz 2021 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2021
Posty: 4
Wczoraj zarezerwowałam przez nich hotel na Dominikanie, trochę z duszą na ramieniu. Wysłałam zrzut z ekranu do hotelu z prośba o potwierdzenie rezerwacji u nich i dziś potwierdzili, że rezerwacja jest u nich "The reservation is confirm by a supplir" :-) czyli zadziałało :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 22 Lut 2022 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 41
UWAGA! PROSZĘ UNIKAĆ !!

Scam, OSZUSTWO, stracicie pieniądze!

Na własnym przykładzie: dokonałem rezerwacji hotelu na Cyprze 5 lutego (sobota) na marzec, skuszony atrakcyjną ceną, ale nie na tyle głupi, żeby płacić od razu. Bezpłatne anulowanie przed 21 lutego, jednak trzeba było podać dane karty. Poczytałem opinie na facebooku, pod każdym postem na ich fanpage'u są setki komentarzy od oszukanych osób! Naprawdę, przeczytajcie!
Zadzwoniłem do hotelu po weekendzie 7 lutego (poniedziałek), czy widzą tę rezerwację. Nie zdziwiłem się, gdy odpowiedzieli, że nie. Ale hotel poprosił, aby dać im dwie doby na przeprocesowanie rezerwacji z weekendu w ich systemie i aby wtedy się skontaktować. Skontaktowałem się zatem dwa tygodnie później (czyli dziś 22 lutego) i to nie dlatego, że sobie przypomniałem, lecz dlatego, że stayforlong zaczał od wczoraj usilnie próbować obciążać moją kartę podpiętą do konta z saldem 0,43 PLN. Hotel w rozmowie powiedział że nie ma śladu po takiej rezerwacji i w ogóle nigdy nie słyszał o takim pośredniku...

Naprawdę UNIKAJCIE JAK OGNIA!!!, odradzam odradzam odradzam, szkoda pieniędzy, szkoda czasu, szkoda nerwów.

Przy okazji jedna dodatkowa rada - podpiąłem do tej transakcji różową kartę zakupową revolut (tę taką - nazwijmy to - jednorazówkę). Karta została zablokowana automatycznie przez revolut po drugiej próbie obciążenia ze strony stayforlong (a tak naprawdę kontrahent nie nazywa się stayforlong, tylko Whads i ma jakąś dziwną miniaturkę w revolucie; nijak nazwa ani miniaturka nie mają związku ze stayforlong lub jakimkolwiek pośrednikiem świadczącym usługi spokrewnione z hotelarstwem...). Co się jednak okazuje, dziś była trzecia próba obciążenia i wcale nie uratowała mnie blokada karty, lecz zbyt niskie saldo. Wygląda to tak, jakby blokada karty nic nie dawała, bo otrzymuję każdorazowo z revoluta komunikat, że powodem niezrealizowania płatności był "brak wystarczającej ilości środków na koncie"...

PS: Przepraszam za capsa, ale jeśli kogoś ma to uchronić przed utopieniem forsy, to uważam, że warto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 22 Lut 2022 17:21 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22425
Bo blokada karty nie oznacza ze nie pobiorą kasy z konta bankowego. Nie raz było wałkowane.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 22 Lut 2022 17:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Poniósł_Mnie_Melanż napisał(a):
(1)Poczytałem opinie na facebooku, pod każdym postem na ich fanpage'u są setki komentarzy od oszukanych osób!
(2)Hotel w rozmowie powiedział że nie ma śladu po takiej rezerwacji i w ogóle nigdy nie słyszał o takim pośredniku...

(1) To spójrz sobie na najwieksza platforme do bookowania noclegów Booking_com:
https://uk.trustpilot.com/review/www.booking.com
Ocena 1.3 na 5, pelno negatywów, sami oszusci :lol:

(2) Bo oni bookuja przez inne platformy i w systemie hotelu widnieje to jako Expedia/Booking itd. Rezerwacja z mniejszych biur tak wlasnie wyglada. Z reszta, nigdy nie wiesz kiedy oni to wlasnie w hotelu zarezerwuja, dzien przed? Miesaic przed?

Zaloz sobie karte kredytowa i blokada cie nigdy nie bedzie dotyczyc, z chargebackiem tez latwiej jak nie beda chcieli kasy zwrócic... :idea:
Góra
 Profil Relacje PM off
krysteq lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 25 Maj 2022 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 41
Szanowna Pani/Szanowny Panie

Miesza Pan/Pani fakty lub pisze o rzeczach, o których nie ma pełnej wiedzy i przez to wprowadza w błąd pozostałe osoby:

(1) nie ma żadnego sensu porównanie opinii na trustpilocie, gdzie jest wylew wszelakiego niezadowolenia nawet na wygraną w totolotka, a dziesiątek lub setek zbulwersowanych osób per każdy post na oficjalnej stronie StayForLong na FB. Proszę wejść na oficjalny fanpage booking, agoda, expedia, cheaptickets lub kazdego innego pośrednika z grup booking/expedia, popatrzeć, czy tam też jest aż tak wielu niezadowolonych i porównać skalę. Widzisz Pan/Pani różnicę, widzisz już Pan/Pani jako to chłam?

(2) Nie bookują. Na żadnym etapie. Właśnie tu jest całe sedno oszustwa, szanowny Panie/ szanowna Pani.

Na koniec chargeback - jest to usługa wystawcy karty np. Visa lub Mastercard i przysługuje nie tylko w przypadku transakacji dokonanych kartą kredytową, ale również debetową, prepaid itp. Dotyczy to także kart Revolut, których wystawcą jest np. Visa.


Ostatnio edytowany przez Washington, 26 Maj 2022 09:06, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group