Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Maj 2020 14:14 

niebieski
UIA przedłuża statusy o rok.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 22 Maj 2020 14:26 

niebieski
hmmm czyli nie planują bankructwa.... :P

czyli może oddadzą mi kasę za bilety... ;) kiedyś tam... :lol:
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 23 Maj 2020 12:49 

M&M- milusio bo ja i tak w ciąży i na macierzyńskim w tym roku także bym nie wylatala :-)

We will extend your status by one year to February 2022, if you do not renew your status in 2019 or 2020. If you renew your status by the end of 2020, you will naturally get your usual renewal until February 2023.
▪ All eVouchers with expiry dates in 2020 and 2021 will be extended or re-credited and can be used until 31.12.2021
 Relacje PM off  

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości