Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 17 Lis 2016 23:23 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Musi być Mastercard World? Zwykła Mastercard nie przejdzie? Weryfikują to?

Rzeczywiście wpisujecie nr swojej karty podczas zapisywania się do tej promocji? Patrzę, że strona nawet nie jest szyfrowana...
Przynajmniej u mnie tak jest jak nie chcę założyć nowego konta tylko chcę podpiąć już istniejące - pojawia się strona, gdzie muszę podać pełne dane mojej karty kredytowej i to nie jest https...
Góra
 Profil Relacje PM off
SJK uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 17 Lis 2016 23:24 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
W Marriottach w weekend to sobie co najwyzej posiedzisz * w lounge w weekendy, nic nie jest serwowane (czytaj jest nieczynne).
Dwa ' jesli jest lounge w hotelu to chyba sniadanie wynikajace z statusu jest obowiazkowe w lounge.

Wiem ze to tylko Gold, ale SPG Gold czy tez Marriott Gold lub Platinium to nie sa zadne realne upgrady ' to jakbym dostawal w Avis upgrade z Volvo S40 do Forda Focus.
Oni nawet do niedawna mieli problem z uzyskaniem pozniego wymeldowania.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Lis 2016 23:40, edytowano w sumie 1 raz
Interpunkcja, itd
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 17 Lis 2016 23:32 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Ale w gardło chociaż można dać?? czy zestaw małego barmana również zamknięty ;)??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 17 Lis 2016 23:44 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
@‌Gadu-777‌
To chyba jeździmy do różnych Marriottow serio.
Z goldem w Warszawie np spałem juz w każdym z apartamentów oprocz prezydenckiego.
Jesli trafiłem gdzieś na zamknięty lounge (Hiszpania) to dostawałem bon na kolacje.
Nie wiem w czym tkwi twój problem. Wydaje mi sie ze nadal wylewasz swoją frustracje w
Związku z połączeniem SPG i Marriott. Jesli miałeś gdzieś jakieś złe przygody w Marriottaxh opisz je w odpowiednim wątku żebym czasem tam nie trafił.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 18 Lis 2016 00:45 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Ustalmy jedno * nie nocuje w Marriotach od dluzszego czasu * jak oferowany przez nich program nie spelnial moich oczekiwan, mam top statusy w SPG, Hilton i Hyatt to mi wystarcza dla naszych wakacji.
Widze na zagranicznych angielskich i niemieckich forach co ludzie pisza na temat obecnego stanu faktycznego * jak sa traktowani lojalni czlonkowie tego programu, widze tez duze obawy ludzi majce topowe statusy w obu progrmach Marriott/SPG co do tego polaczenia (wiec nie wciskaj mi mojej frustracji).

Umiem czytac i widze ze lounge w Marriotach ludzie lepiej oceniaja niz w SPG ale nie sa one otwarte w weekendy czy np. swieta lub zamykane jak jest male oblozenie hotelu (nie ma zapisu w T&C gwarantujacego to).

Ja sie nawet bym cieszyl ze w weekend jest zamkniete bo wtedy mam sniadanie w restauracji przy normalnym bufecie.
link co do otwartych/zamknietch lounge w Marriottach : http://www.flyertalk.com/forum/marriott-ritz-carlton-rewards/1078647-master-thread-domestic-international-executive-lounges-open-closed-weekends.html
i
Kopia T&C dotyczaca lounge :
Guaranteed Concierge/Executive/Club/Signature Club Lounge Access* for Platinum and Gold Elite members plus one guest at JW Marriott®, Autograph Collection®, Renaissance®, Marriott® Hotels and Delta Hotels® during normal hours of operations. Lounge offers light snacks and daily continental breakfast. Resorts are excluded.

Continental breakfast is available 7 days a week for Platinum and Gold Elite members plus one guest in the Concierge/Executive/Club Lounge at JW Marriott®, Autograph Collection®, Renaissance®, Marriott® Hotels and Delta Hotels®.*

In Europe, hotels without a Lounge offer a daily choice of breakfast for two in the restaurant or 750 points. This benefit is not applicable when breakfast is included in the rate. In the U.S. and Canada: any time the Lounge isn't open, Platinum and Gold Elite members are entitled to a daily choice of continental breakfast for two in the restaurant or 750 points. A limited number of hotels in the U.S. do not provide free continental breakfast in the hotel restaurant in the event the Lounge is closed, but do offer 1,000 points in lieu of breakfast. These hotels include:

Boston Marriott Copley Place
Boston Marriott Long Wharf
Chicago Marriott Downtown Magnificent Mile
JW Marriott Washington, DC
JW Marriott New Orleans
JW Marriott San Francisco Union Square
The Lexington New York City, Autograph Collection
JW Marriott Essex House, New York City
New York Marriott Marquis
Renaissance New York Hotel 57
Renaissance New York Times Square
San Diego Marriott Marquis and Marina
The Algonquin Hotel Times Square, Autograph Collection


If complimentary continental breakfast (or exceptions as outlined above) is not offered, Elite members will be compensated $100 USD for the inconvenience. Hotels outside the U.S. will pay the equivalent in local currency.


Ostatnio edytowany przez Abcn 18 Lis 2016 23:03, edytowano w sumie 4 razy
Styl, interpunkcja ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 18 Lis 2016 08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
pasta napisał(a):
Musi być Mastercard World? Zwykła Mastercard nie przejdzie? Weryfikują to?

Rzeczywiście wpisujecie nr swojej karty podczas zapisywania się do tej promocji? Patrzę, że strona nawet nie jest szyfrowana...
Przynajmniej u mnie tak jest jak nie chcę założyć nowego konta tylko chcę podpiąć już istniejące - pojawia się strona, gdzie muszę podać pełne dane mojej karty kredytowej i to nie jest https...


U mnie wyglądało to tak, że podałem nr mojej karty Mastercard mbanku (platynowa powiązana z Miles&More), a oni zrobili blokadę na tej karcie na coś ok. 1 USD, po czym otrzymałem maila, że zakwalifikowałem się. Nie wiem, jak by to wyglądało, gdybym podał inną kartę. Możesz spróbować. Jest i tak w porządku, bo zgodnie z zasadami promocji karty z Polski (jak i z wielu innych krajów) nie powinny się kwalifikować, a jednak...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 18 Lis 2016 15:13 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
tropikey napisał(a):
pasta napisał(a):
Musi być Mastercard World? Zwykła Mastercard nie przejdzie? Weryfikują to?

Rzeczywiście wpisujecie nr swojej karty podczas zapisywania się do tej promocji? Patrzę, że strona nawet nie jest szyfrowana...
Przynajmniej u mnie tak jest jak nie chcę założyć nowego konta tylko chcę podpiąć już istniejące - pojawia się strona, gdzie muszę podać pełne dane mojej karty kredytowej i to nie jest https...


U mnie wyglądało to tak, że podałem nr mojej karty Mastercard mbanku (platynowa powiązana z Miles&More), a oni zrobili blokadę na tej karcie na coś ok. 1 USD, po czym otrzymałem maila, że zakwalifikowałem się. Nie wiem, jak by to wyglądało, gdybym podał inną kartę. Możesz spróbować. Jest i tak w porządku, bo zgodnie z zasadami promocji karty z Polski (jak i z wielu innych krajów) nie powinny się kwalifikować, a jednak...


ale ta twoja karta z MBANKU to była World? Miles&More to nie jest zwykła Mastercard?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 18 Lis 2016 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Tak, World. Jest też zwykła, ale moja jest World.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 18 Lis 2016 16:11 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
tropikey napisał(a):
Tak, World. Jest też zwykła, ale moja jest World.


OK dzięki. Niestety nie mam Worlda :-(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group