Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 205 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 08 Maj 2014 12:56 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Saul napisał(a):
To macie szczęście, rewelacyjne promo!
6. kat. to są bardzo luksusowe obiekty!


Mah, nie doczytałem poprawnie. Kacper451 jest w ich systemie od dłuższego czasu i ma do wyboru hotele 1-6. Ja tylko z kategorii 1. i dlatego się zdziwiłem, że Saul zachwala tę ofertę :mrgreen:

Raczej z niej nie skorzystam, a Kacprowi451 zazdroszczę :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 08 Maj 2014 13:13 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Uzupełniając i odnosząc się do ostatnich komentarzy.
Zgodnie z mailem jest to jednak oferta dla ostatnio wstępujących do SPG.
Tu chyba nie ma znaczenia kto ile spędził czy nie spędził nocy w SPG
ale fakt niedawnego przystąpienia do programu (ja przystąpiłem w zeszłym miesiącu, odbyłem jeden nocleg).

Załącznik:
spg.png
spg.png [ 39.17 KiB | Obejrzany 1805 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 08 Maj 2014 13:18 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Ja otrzymałem coś takiego:

Success! You're registered. Get ready to earn your new-member exclusive bonus. Stay between May 1 and August 31, 2014, to earn:

• Five elite-qualifying nights when your first stay is complete.
• Five more elite-qualifying nights when your second stay is complete.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 08 Maj 2014 13:28 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Warto Ci będzie odbyć te 2 noce żeby przespać się gdzieś tu:

https://www.starwoodhotels.com/preferre ... e=6#europe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 08 Maj 2014 13:30 

Rejestracja: 24 Kwi 2014
Posty: 309
Czyli jeszcze inaczej? Dla tych, co się niedawno zapisali do programu, a nagrody system przydziela uznaniowo/losowo??? :roll: :roll: :roll: To szkoda, że mi dają tylko nocleg/-i w Kat. I :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 08 Maj 2014 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Ja też mam kategorie 1-6 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 08 Maj 2014 15:35 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 65
Też mam 1-6. Rejestracja jakieś dwa tygodnie temu. Zero nocek na koncie. Myślicie że to będzie działało? Tzn jak spędzę jedną nockę w Westinie w Wawie za 250 zł, dostanę do wyboru nockę w którymś z hoteli SPG z kat. 1-6? czyli np. mógłbym wziąć nockę w Paryżu wartą 400 Euro?? jakoś nie chce mi się w tą dobroć wierzyć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 08 Maj 2014 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 286
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
a gdzie i kiedy najtańsza opcja zaliczenia tych dwóch nocek? szukał ktoś może?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 09 Maj 2014 07:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Wiem, że większość z Was to wie, ale pomyślałam, że napiszę to dla tych, którzy mogli to przeoczyć: te dwie noce nie mogą być podczas jednego pobytu, tylko dwa odrębne pobyty.

Ja się niestety nie kwalifikuję, ale gratuluję wszystkim którym promocja przechodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 09 Maj 2014 09:20 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Ponieważ Ty, masz chyba tutaj największą wiedzę o SPG (z tego co piszesz korzystasz z ich usług regularnie)
Mam pytanie odnośnie tej promocji, wiadomo że do promocji nie wliczają się pobyty za punkty, pobyty za punkty i pieniądze
ale jak to się ma do ich cyklicznej środowej promocji:

http://www.spghotescapes.com/search/poland

Zazwyczaj są tam parę groszy tańsze oferty niż normalnie (niby w TC jest napisane, że promocje można łączyć ale wolę sie upewnić żeby jakiegoś babola nie strzelić:) Zaliczą to do pobytu??
Już o zakupie przez innego pośrednika nie wspomnę (przyp. AFT:) bo to już byłby szczyt bezczelności:>
Chociaż i to nie jest chyba do końca jasne:

See Section 1.4 for the complete definition of eligible rates, but note that certain prepaid rooms where the booking is made through a third party (including but not limited to travelocity.com, expedia.com and booking.com) are not eligible rates and do not earn Starpoints or qualify toward promotional earnings.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 09 Maj 2014 09:34 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
Cenne uwaga wyżej, że muszą to być dwa pobyty, a nie dwie noce. Pytanie co w przypadku gdy bookujemy dwie następujące po sobie nocki na osobnych rezerwacjach :D

Też mam wątpliwość, czy w promocję wlicza się każda stawka, która można zabookować przez stronę SPG?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 09 Maj 2014 09:49 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
W SPG każda rezerwacja zakupiona (również te z promocji) przez stronę (www.spg.com) kwalifikuje się jako pobyt. W przypadku tej promocji nie mogą to być tylko pobyty opłacone w calości lub cześci przez punkty (cash+points).
Zrobienie dwóch osobnych rezerwacji na kolejne noce z reguły nic nie daje - ponieważ hotel połączy je w jedną zgodnie z regulaminem SPG (co prawda nieraz zdarzają się sytuację że hotel zgłosi dwie osobne rezerwacje - 2 osobne pobyty - ale nie liczyłbym na to).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 09 Maj 2014 09:52 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Mam pytanie do osób, które spędziły już noc w którymś z polskich hoteli SPG na rezerwacji dokonanej przez pośrednika (np. AFT).
Czy dostały kredyt za pobyt i noce liczący się do statusu (nie chodzi mi o nawet o punkty).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 09 Maj 2014 10:35 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Kacper451 - a czy nie ma czasem jakiejś specjalnej apki na Android, iPhone ? Bo na Twoim screenie jest napisane ,żebyś zrobił rezerwację jedną z tych metod. Wątpię ,żeby chodziło o to ,że wystarczy zrobić przez przeglądarkę na telefonie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 09 Maj 2014 10:50 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Tak jest aplikacja dedykowana np na androida:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.starwood.spg&hl=pl
No własnie teraz to doczytalem, i teraz nie wiem czy mozna tylko przez aplikację bookować do tej promocji
czy normalnie przez przegladarkę również.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 09 Maj 2014 11:02 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 429
niebieski
Dzięki za rozwianie wątpliwości. W takim razie zrobię dwa osobne pobyty. Jeszcze kwestia gratisowych pobytów mnie interesuje - czy jakiś hotelach SPG śniadanie jest standardowo w cenie pokoju (coś jak Holiday Inn Express)? Bo domyślam się, że bonusowe noce tyczą się gołych pokoi bez śniadania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 09 Maj 2014 11:15 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
darekd napisał(a):
Mam pytanie do osób, które spędziły już noc w którymś z polskich hoteli SPG na rezerwacji dokonanej przez pośrednika (np. AFT).
Czy dostały kredyt za pobyt i noce liczący się do statusu (nie chodzi mi o nawet o punkty).


Tu jeszcze odnośnie pobytu rezerwowanego przez pośrednika AFT.
Skan konta po pobycie w warszawskim Shertonie
Punkty dodali, noc się nie kwalifikuje, a z kredytem to nie wiem o co chodzi.

Załącznik:
Screenshot_2014-05-09-10-54-24.png
Screenshot_2014-05-09-10-54-24.png [ 102.59 KiB | Obejrzany 1460 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 09 Maj 2014 11:24 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 430
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Chodziło mi właśnie czy zwiększa się ilośc pobytów i nocy liczonych do statusu. Z odpowiedzi wynika że nie. Dzieki


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 09 Maj 2014 11:30 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
kacper451 napisał(a):
Tak jest aplikacja dedykowana np na androida:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.starwood.spg&hl=pl
No własnie teraz to doczytalem, i teraz nie wiem czy mozna tylko przez aplikację bookować do tej promocji
czy normalnie przez przegladarkę również.



Na dole jest napisane How: więc wydaje mi się ,że musisz przez tą Apkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 09 Maj 2014 13:42 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Czy ktos czyta regulaminy tego do czego sie zapisuje, czasami to moze bolec ze podpiszecie jakas abonamentowa oferte na 3 lata. Ale wracajac do SPG wg. T/C :

Nie przysluguja pobyty, punkty za rezerwacje dokonane poza oficjalnym systemem SPG czyli strona, telefonem czy chatem ktorej wlasnoscia/wspolwlascicielem jest Starwoods, osoba z statusem musi byc w hotelu aby zaplacic za pobyt. Jesli komus zalezy na utrzymaniu statusu wyzej niz ten podstawowy plus to moze sie okazac ze pod koniec roku przy weryfikacji pobytow skasuja wam jakies uznane przez hotel pobyty rezerwowane poprzez trzecie strony i akurat ten jeden czy dwa pobyty braknie Wam do utrzymania statusu, czy to warto sami sobie zadajcie pytane. W SPG jesli jakies trzecie portale maja dobra oferte to tez jest ona na ich oficjalnej stronie, to dzieki dobrze dzialajacemu systemowi BRG. Co do bledow cenowych to nie liczcie ze SPG wezmie na klate obce bledy.

Hotescapes jest oferta tylko za gotowke, nie da sie tego zamienic platnosci na punkty czy punkty/gotowka. Oczywiscie pobyt jest normalnie naliczany i wszystkie punkty z nim zwiazane wejda na konto.

Z screena od kacper451 wynika ze musi dokonac co najmniej dwoch roznych rezerwacji aby otrzymac dwa pobyty jednodniowe w sieci SPG i rezerwacje musza byc dokonane poprzez aplikacje mobilna SPG. Trzeba by bardiej dokladniej przeczytac T/C tej promocji bo moga byc jakies wyjatki ale do mnie nie przysla takiej oferty wiec nie mam wgladu w nia.

********************
i. An "Eligible Stay" is a stay of one or more consecutive nights at the same SPG Participating Hotel by an SPG Member who: (A) provides his/her SPG Member number at the time of reservation or at check-in; and (B) pays an Eligible Rate or, for stays on or after October 1, 2011, redeems an SPG Award or an SPG Promotion Reward for the stay; and (C) stays in one of the reserved guest rooms. If an SPG Member checks-out and then checks-back in to the same SPG Participating Hotel on the same day, it will count as a single stay for purposes of calculating Eligible Stays.

ii. An "Eligible Night" is a night during an Eligible Stay.
iii. An "Eligible Rate" is the rate an SPG Member pays for a stay in a guest room at an SPG Participating Hotel unless:

A. the guest room was booked through a tour operator, online travel channel or other third party channel including, without limitation, expedia.com, hotwire.com, priceline.com, orbitz.com, booking.com, travelocity.com, ctrip.com, and elong.com.
B. the guest room was booked at a group rate as part of an event, meeting conference or organized tour, and the SPG Member does not directly pay the SPG Participating Hotel for such room;
C. the guest room was booked at a tour operator, wholesaler, or crew room rate including, without limitation, STARNet and STARPRO;
D. the guest room was booked at a business, employee or friends and family rate;
E. the guest room was provided complimentary; or
F. a voucher or third party award (e.g., Aeroplan room award, Air Miles room award) was redeemed for the guest room.
********************
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 205 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group