Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 205 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 21 Sie 2013 13:55 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3305
HON fly4free
Rejestracja do 31 października, podwójne punkty za noclegi pomiędzy 1 września a 15 grudnia + dodatkowe 2500 - 10000 punktów za 5 - do 20 nocy, jeśli dobrze to wszystko wytranslator-owałem:>

promocja:
https://www.spgpromos.com/taketwo/?language=en_us
warunki:
https://www.spgpromos.com/taketwo/?action=terms
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 24 Wrz 2013 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
SPG jest w zasadzie OK, ale niestety nie robią już status match do innych sieci. Posiadając platyny lub diament w innych sieciach trudno trochę sie przestawić na podstawowy status. Przy posiadaniu wysokiego statusu w innych sieciach SPG proponuje jedynie tzw. uproszczoną ściezkę czyli 9 pobytów dla statusu Gold i 18 pobytów dla Platinum, ale uwaga - w ciągu 90 dni ( w normalnej procedurze 25 nocy lub 10 pobytów dla Gold i 50 nocy lub 25 pobytów dla Platinum ). Po uzyskaniu Golda lub Platinum są ważne przez 1 rok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Mar 2014 21:51 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3305
HON fly4free
Cykliczna zniżka w SPG od 20%-40% na najbliższe 6 tygodni (nie tylko w Polsce), jeszcze przez 1 dzień.

http://www.spghotescapes.com/all

+ dodatkowa zniżka dla członków


Załącznik:
starwoodhotels.png
starwoodhotels.png [ 9.86 KiB | Obejrzany 10831 razy ]

Załącznik:
spg.jpg
spg.jpg [ 117.49 KiB | Obejrzany 10831 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Mar 2014 22:33 

Rejestracja: 11 Mar 2011
Posty: 160
czy ktos sie orientuje czy w tej cenie w KRAKOWIE jest sniadanie??????



kacper451 napisał(a):
Cykliczna zniżka w SPG od 20%-40% na najbliższe 6 tygodni (nie tylko w Polsce), jeszcze przez 1 dzień.

http://www.spghotescapes.com/all

+ dodatkowa zniżka dla członków


Załącznik:
starwoodhotels.png

Załącznik:
spg.jpg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Mar 2014 22:43 

Rejestracja: 11 Mar 2011
Posty: 160
ok... bez sniadania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Kwi 2014 18:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10962
HON fly4free
Właśnie zrobiłem sobie darmowy status Preferred Guest Plus, czyli taki "Gold Lite" - m.in. późny checkout i upgrade pokoju :)

http://loyaltylobby.com/2014/04/19/star ... check-out/
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 20 Kwi 2014 21:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
skrzat napisał(a):
Właśnie zrobiłem sobie darmowy status Preferred Guest Plus, czyli taki "Gold Lite" - m.in. późny checkout i upgrade pokoju :)

http://loyaltylobby.com/2014/04/19/star ... check-out/


Skarzat, dzięki za tips.
Też już PG Plus :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Kwi 2014 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Bardzo dziękuję za linka - czy korzyści wymienione z tytułu posiadania statusu obowiązują również w przypadku rezerwacji dokonanych przez pośredników?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 21 Kwi 2014 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2013
Posty: 576
niebieski
karder napisał(a):
Bardzo dziękuję za linka - czy korzyści wymienione z tytułu posiadania statusu obowiązują również w przypadku rezerwacji dokonanych przez pośredników?

mam nadzieje - jedno jajo mam w Westin Warszawa
Góra
 Profil Relacje PM off
karder lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 21 Kwi 2014 21:34 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3305
HON fly4free
karder napisał(a):
Bardzo dziękuję za linka - czy korzyści wymienione z tytułu posiadania statusu obowiązują również w przypadku rezerwacji dokonanych przez pośredników?



Może być chyba ciężko, np:


Upgrades to enhanced rooms at check-in, such as rooms on higher floors or corner rooms.3

3. Subject to availability at check-in for the length of the stay, provided the room was not booked through a prepaid third-party channel. Enhanced rooms do not include suites and include rooms on higher floors, rooms with better views, or corner rooms. This benefit is not offered at AloftSM and ElementSM properties.

W najbliższy piątek mam rezerwację w Sheraton Warszawa, dam znać czy coś ugrałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 21 Kwi 2014 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
Ja w najbliższy piątek mam Westin więc doniosę z drugiego frontu :) Napisałem maila do hotelu aby zaktualizowali rezerwację o numer karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 21 Kwi 2014 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Wszystkie 3 ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 22 Kwi 2014 10:22 

Rejestracja: 22 Kwi 2014
Posty: 49
Loty: 115
Kilometry: 113 271
Też mam rezerwację w Westinie na ten weekend i przed chwilą rozmawiałem telefonicznie na ten temat. Pan dodał numer do rezerwacji, poinformował, że wszystkie przywileje się należą mimo rezerwacji przez booking :) jednak, ponieważ miałem już zarezerwowany pokój Executive to powiedział, że upgrade'u nie może już zrobić ale bez problemu przyznał mi pokój na najwyższym piętrze i od strony jakiej chciałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 22 Kwi 2014 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
smuti99 napisał(a):
Też mam rezerwację w Westinie na ten weekend i przed chwilą rozmawiałem telefonicznie na ten temat. Pan dodał numer do rezerwacji, poinformował, że wszystkie przywileje się należą mimo rezerwacji przez booking :) jednak, ponieważ miałem już zarezerwowany pokój Executive to powiedział, że upgrade'u nie może już zrobić ale bez problemu przyznał mi pokój na najwyższym piętrze i od strony jakiej chciałem.


W Westinie byłem niedawno na 19stym, w narożnym - widoki super :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 23 Kwi 2014 18:57 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3305
HON fly4free
smuti99 napisał(a):
Też mam rezerwację w Westinie na ten weekend i przed chwilą rozmawiałem telefonicznie na ten temat. Pan dodał numer do rezerwacji, poinformował, że wszystkie przywileje się należą mimo rezerwacji przez booking :) jednak, ponieważ miałem już zarezerwowany pokój Executive to powiedział, że upgrade'u nie może już zrobić ale bez problemu przyznał mi pokój na najwyższym piętrze i od strony jakiej chciałem.


Dziwne, ja zadzwoniłem do Sheraton Warszawa i miła Pani powiedziała, że mojej rezerwacji nie można dopisać do konta SPG
(ponieważ była zrobiona przez inny booking-AFT, wspominała coś o rezerwacji grupowej, co jest trochę dziwne),
punkty nie przysługują, jak również przywileje dla Preferred Guest Plus.
Zobaczymy jeszcze przy check-in-ie, będę molestował:>
Także w Westin są chyba inne zasady niż w Sheratonie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 23 Kwi 2014 19:14 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
smuti99 napisał(a):
Też mam rezerwację w Westinie na ten weekend i przed chwilą rozmawiałem telefonicznie na ten temat. Pan dodał numer do rezerwacji, poinformował, że wszystkie przywileje się należą mimo rezerwacji przez booking :) jednak, ponieważ miałem już zarezerwowany pokój Executive to powiedział, że upgrade'u nie może już zrobić ale bez problemu przyznał mi pokój na najwyższym piętrze i od strony jakiej chciałem.


Też jestem na weekend w Westinie, całe 30 zł/2os ze śniadaniem, więc jak przejdzie jeszcze upgrade, to będzie mistrzostwo :D

EDIT: Skontaktowałem się telefonicznie z recepcją z prośbą o dodanie numeru karty do rezerwacji. Miła Pani bez problemu przychyliła się do mojej prośby. Gdy jednak zapytałem o możliwość skorzystania z przywilejów, ewidentnie nie spodobała się jej kwota mojej rezerwacji, ponieważ stwierdziła iż "dokonał pan rezerwacji po cenie znacząco niższej od standardowej stawki westin, stąd przywileje nie mogą być zagwarantowane" Zobaczymy, powalczę w sobotę w recepcji :)


Ostatnio edytowany przez scorpion1077, 23 Kwi 2014 19:40, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
karder lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 23 Kwi 2014 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 607
Kilometry: 709 900
srebrny
kacper451 napisał(a):
smuti99 napisał(a):
Też mam rezerwację w Westinie na ten weekend i przed chwilą rozmawiałem telefonicznie na ten temat. Pan dodał numer do rezerwacji, poinformował, że wszystkie przywileje się należą mimo rezerwacji przez booking :) jednak, ponieważ miałem już zarezerwowany pokój Executive to powiedział, że upgrade'u nie może już zrobić ale bez problemu przyznał mi pokój na najwyższym piętrze i od strony jakiej chciałem.


Dziwne, ja zadzwoniłem do Sheraton Warszawa i miła Pani powiedziała, że mojej rezerwacji nie można dopisać do konta SPG
(ponieważ była zrobiona przez inny booking-AFT, wspominała coś o rezerwacji grupowej, co jest trochę dziwne),
punkty nie przysługują, jak również przywileje dla Preferred Guest Plus.
Zobaczymy jeszcze przy check-in-ie, będę molestował:>
Także w Westin są chyba inne zasady niż w Sheratonie.


Ja dziś dostałem potwierdzenie mailowe z hotelu Westin że numer karty został dopisany do rezerwacji i oczekują mojego przyjazdu. Niestety nie widzę rezerwacji na koncie SPG.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Kwi 2014 21:50 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3305
HON fly4free
A jednak się udało się w Sheratonie, chociaż po wcześniejszej rozmowie tel. (wyżej) wynikało że
rezerwacji nie można dopisać do konta, benefity nie przysługują, natomiast przy check-in okazało się coś zupełnie innego.
Rezerwacja dopisana do konta, upgrade do pokoju deluxe.
Musiałem się oczywiście upomnieć, pokazałem moją nową kartę:) w telefonie i wszystko czego wcześniej niby nie można było,
nagle, udało się wszystko pozytywnie załatwić.

HIT jest tutaj z 1H internetu w ramach przywileji dla tego konkretnego statusu:> której i tak nie otrzymałem, bo nie otworzyłem limitu kredytowego w hotelu:>
Na szczęście w hotelu działa REGUS (jest o tym na forum), pod który udało mi sie podłączyć.
Mam u nich status gold (na koncie) albo preferred (karta), także mam nadzieję że będzie za free:>
Góra
 Profil Relacje PM off
pawi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 25 Kwi 2014 22:00 

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 226
Loty: 54
Kilometry: 59 518
Zbanowany
No to cóż, skrzat znów wykonał świetną robotę! Zawsze to jakaś alternatywa dla kończącej się platyny w Accor.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 25 Kwi 2014 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1557
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
kacper451 napisał(a):
A jednak się udało się w Sheratonie, chociaż po wcześniejszej rozmowie tel. (wyżej) wynikało że
rezerwacji nie można dopisać do konta, benefity nie przysługują, natomiast przy check-in okazało się coś zupełnie innego.
Rezerwacja dopisana do konta, upgrade do pokoju deluxe.
Musiałem się oczywiście upomnieć, pokazałem moją nową kartę:) w telefonie i wszystko czego wcześniej niby nie można było,
nagle, udało się wszystko pozytywnie załatwić.


Świetnie, jednak co na żywo, to na żywo! :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 205 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group