Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Maj 2017 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
cześć,

korzystając z tymczasowego Golda w United próbuję na infolinii Lotu zarezerwować miejsca w samolocie, ale mówią mi, że to jest bezpłatne tylko dla goldów w M&M :-(
Czy jest tak faktycznie? W Oneworld - z pewnymi niechlubnymi wyjątkami - gold daje możliwość rezerwacji miejsc za darmo niezależnie od programu. Czyżby w Star Alliance było inaczej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 14 Maj 2017 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
A próbowałeś dodać kartę *A do rezerwacji wcześniej, czy podajesz numer karty telefonicznie?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Maj 2017 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Podaję teraz telefonicznie. Bilety kupiłem kilka miesięcy temu, a status w United dostałem dopiero dziś. A co, gdybym poprosił agenta, u którego kupilem bilet (mytrip), żeby dodał mój nr w MileagePlan do rezerwacji w LO? Coś to pomoże?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Maj 2017 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Tak, to co mówią na infolinii to prawda. Podaj numer MP podczas odprawy online, system zidentyfikuję Cię jako *G i będziesz miał dostępne wszystkie wolne miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 14 Maj 2017 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Trudno, będę musiał poczekać do lipca. Mam tylko nadzieję, że ostaną się jakieś 3 miejsca przy wyjściu awaryjnym... W każdym razie, pod tym względem jednak duży punkt przewagi dla Oneworld.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Maj 2017 08:10 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Na stronie LH można dodać nr FQTV do rezerwacji LO.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Maj 2017 08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Dzięki za podpowiedź. Wysłałem już prośbę do agenta, ale gdyby coś nie wyszło, skorzystam z tej ścieżki :-)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 16 Maj 2017 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2015
Posty: 215
Ja się nie bawię w korespondencję z OTA tylko dodaję swój numer do mojej rezerwacji na stronie Austrian.
Zawsze działa :)

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 16 Maj 2017 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Mytrip dodał mój nr w United, ale z ciekawości zajrzałem też, jak to wygląda w Lufie i Austrianie. Faktycznie, bezproblemowo można tam dodać numery frequent flyer (co też uczyniłem w odniesieniu do małżonki i latorośli). Teraz pozostaje przypilnować momentu rozpoczęcia odprawy online...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group