Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 274 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 17 Mar 2019 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2015
Posty: 68
Loty: 91
Kilometry: 139 677
Tamten hotel na pewno anuluję, bo nocleg w pobliżu starego lotniska teraz mija się kompletnie z celem. Napisałam jeszcze do TA, może oni coś więcej wiedzą. Trochę słabe takie przenosiny, kiedy infrastruktura jeszcze nie jest gotowa :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#42 PostWysłany: 24 Mar 2019 12:04 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
Dzień dobry.
Ja również z tych zdezorientowanych;-).Mam lot z Aten do Stambułu liniami Aegean na 07.04. czyli jak głoszą wieści na f4f wypada to na czas zamknięcia lotniska Ataturka. Ale nie mam jeszcze żadnych informacji że mój lot jest odwołany czy przeniesiony na nowe lotnisko. Sprawdzałam na stronie Aegean i nic nie ma,mało tego na ten dzień są bilety i piszą że na stare lotnisko... Hmmm..co robić...”szczekać” aż będzie jakaś informacja, czy napisać do lini lotniczych.
Pozdrawiam słonecznie;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 25 Mar 2019 15:51 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
Dzień dobry
Wczoraj poczytałam na blogu o Turcji, w komentarzach(wpis z 22.03) o nowym lotnisku ktoś napisał :szczere pole i, że zero infrastruktury. za to taksówkarze zacierają ręce i kasują prawie 50 euro za kurs do miasta...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 25 Mar 2019 16:12 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
Tak, ten dojazd do miasta (a raczej jego brak) to trochę porażka jak dla mnie, jak można przenosić loty na lotnisko do którego nie można normalnie dojechać? :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 25 Mar 2019 19:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22332
Są autobusy które kursują w różne miejsca Stambułu

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 25 Mar 2019 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
Najszybciej dojedziesz autobusem do metra m2 za 18 lir
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 26 Mar 2019 18:54 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Gdyby ktoś z was zobaczył ofertę hotelu w okolicy ( w rozsądnej cenie <<100Euro ,hotel lotniskowy widziałem) z darmowym/tanim transportem wrzućcie tu info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 26 Mar 2019 19:22 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
@Zeus Taaa, widziałem, autobusy odjeżdżające co godzinę i jadące dwie :D Rewelacja ;) Z lotniska, na którym samoloty będą lądowały co kilka minut. Bardzo jestem ciekaw, jak oni to ogarną :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 26 Mar 2019 19:26 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22332
Gazety tureckie mają nowy rozkład opisany ;)

İnşallah
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 26 Mar 2019 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
TK to podobnie jak linie z zatoki, przede wszystkim nastawiona jest na tranzyt, i zdecydowana większość nie będzie jechała do miasta, a autobusów jest dużo w zależności gdzie się chce dojechać, w ostateczności poczekaj z przyjazdem aż otworzą linię metra :D , pewnie w przyszłym roku, też się wybieram i czekam na rozwój sytuacji,
güle güle!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 26 Mar 2019 20:13 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
Nie no, wiem że JAKOŚ się dojedzie, jeszcze tak nie było żeby jakoś nie było ;) Lecę w połowie maja i mam nadzieję, że przez miesiąc się to jakoś ustabilizuje, dołożą tych autobusów albo co :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 26 Mar 2019 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Ja lecę w połowie kwietnia i jakoś nie mam nadziei. Tym bardziej że ląduję o 23.00 i będę z dzieckiem. Więc raczej tę taksówkę wezmę.
Taksówki z Ataturka też nie były najtańsze ale 50 euro to jednak smutek. Może te prognozy się jakoś nie sprawdzą, albo coś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 26 Mar 2019 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
Musiałem z tej okazji zrobić nieśmiesznego mema ze zdjęcia mojego autorstwa.
Załącznik:
PSX_20190326_193456.jpg
PSX_20190326_193456.jpg [ 300.66 KiB | Obejrzany 994 razy ]

Też lecę w połowie maja i mam nadzieję, że do tego czasu coś tam się zadzieje.
Otwierać największe lotnisko świata nie mając żadnego zaplecza logistycznego? No cóż..
Zostaję w azjatyckiej części Stambułu, mogliby zatem otworzyć wewnętrzne loty z Sabiha haha.
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 26 Mar 2019 20:59 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22332
Ludzie spokojnie...
Będą busy havatas..

Sent from my Nokia 3330 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 26 Mar 2019 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Jak Ty tak mówisz to jestem spokojna :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 26 Mar 2019 23:28 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
Dobry wieczór..
no ja jednak jestem co raz mniej spokojna, bo ląduje 07.04..jakoś popołudniu...I już zgłupiałam...to jest ten autobus ,który ma mnie dowieźć do najbliższej stacji metra czy nie za bardzo...
I @Zeus... co to te busy havatas... :cry:
Trudno mi cokolwiek znaleźć w temacie dojazdu do miasta, a 50 ojro to faktycznie szkoda...razy dwa, bo w obie strony jak mniemam ;)
A tak właściwie, to na dobrą sprawę to nawet nie jestem pewna gdzie wyląduje :lol: Czy jest szansa, że w tym czasie jak sie będą przenosić mogą mi anulować lot, albo zaproponować inny termin..?
Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.
Pozdrawiam słonecznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 26 Mar 2019 23:53 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
@justysia75 Wydaje mi się, że dobrze by było skontaktować się z wystawcą biletu. Ja od kilku tygodni dostaję takie wiadomości:

Information regarding new airport in Istanbul

You receive this email since you have booked a trip to/from/via Istanbul.

Istanbul Atatürk Airport will shortly be closed. All flights that would have flown to/from Istanbul Atatürk will, from April 5-7, instead fly from the new airport Istanbul Airport. All airlines make the final move to the new airport between these dates.

The airlines update all bookings automatically. Until April 6, your ticket will show Istanbul Atatürk Airport, but from April 6 it will be updated to Istanbul Airport. If you fly from April 7 onwards, it is Istanbul Airport you will fly to/from.

In the event of any change of flight times, you will receive information regarding your booking via separate mail.


Zgodnie z tym co piszą, z dużym prawdopodobieństwem wylądujesz na nowym lotnisku - ale najprawdopodobniej zmienią się też godziny lotu.

Na stronie lotniska jest informacja: "The Great Move is Beginning! The relocation operation from Istanbul Ataturk Airport to Istanbul Airport will be carried out between 5 April 2019 3:00 a.m. and 7 April 2019 12:00 midnight (GMT + 3). Our passengers should contact the relevant airlines company for details about their flight."

Co do transportu, to zapewne trzeba będzie korzystać z tych autobusów: http://www.hava.ist/Home/Index_en .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 27 Mar 2019 00:31 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
Mam dwa bilety do IST i taki email jak wyżej dostałem z tickets.no. Drugi bilet mam wystawiony przez Opodo i u nich cisza.
Ponieważ dziś byłem na lotnisku we Wrocławiu, pozwoliłem sobie podejść do kasy LOT'u i zapytać się czy mają już jakieś wytyczne co dalej z biletami po 07. kwietnia. Kasjerka i kasjer powiedzieli, że z tego co im wiadomo, LOT prowadzi jeszcze negocjacje z zarządcą lotniska w sprawie zmian i możliwości odszkodowań. Na chwilę obecną nie ma jeszcze odgórnych wytycznych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 27 Mar 2019 02:00 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
ja mam kupione bilety bezpośrednio ze strony Aegean...hmmm..no to z tego wynika,że "trza" do nich napisać...Ciekawe czy to jakoś zagra, bo doloty do Aten mamy juz kupione :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 29 Mar 2019 00:57 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
Zapytałam gdzieś indziej i już wiem więcej 8-) może komuś się przyda...:
Co 10 minut z lotniska odjeżdża autobus kursujący do Bakırköy (koszt biletu to 18 TL), a co 11 minut autobus do Yenikapı-Sirkeci (również 18 TL). Najdłuższy kurs obsługiwany jest na trasie Lotnisko – Pendik (azjatycka część miasta). Obecnie najpopularniejszym połączeniem jest autobus H-2, podążający w kierunku stacji metra Şişli-Mecidiyeköyis (koszt biletu 16 TL), skąd można przesiąść się bezpośrednio do wagonów linii M2. Według najświeższych informacji nowa linia metra – M11, łącząca lotnisko z centrum miasta ma zostać otwarta w 2020 roku.

Pozdrawiam słonecznie
Góra
 Profil Relacje PM off
szfarcjeger uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 274 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group