Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Kwi 2016 03:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2015
Posty: 141
Loty: 69
Kilometry: 121 425
popcarol napisał(a):
Jasne że kupiłam, 6 sztuk:)
\
Aaaaaj, no to teraz zazdroszczę! Ten zapach na skórze niezmiennie wraca mnie na Lankę i poprawia humor :) Mam nadzieję, że i Tobie też!
Cieszę się, że jednak na plus wyprawa. Myślę, że Lanka jest tak fajna i zróżnicowana, że można do niej wracać - ja planuję, i tym razem nie odpuszczę ani Jaffny, ani Trincomalee! I zrobię konkretny zapas mydła i olejku king coconut ;)

Dzięki za zabranie mnie na chwilkę na wyspę przez Twoje zdjęcia! Bardzo są fajne i rzeczywiście przywracają wspomnienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 09 Kwi 2016 09:38 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 516
srebrny
hej!
jakbys sie wybierala i nie miala z kim, daj znac, tez mam ochote i na Trinco i wczesniej na polnocy na Jaffne:)
Mydelka niestety czesciowo rozdane, jedno juz prawie wymydlilam, 2 zostaly.. troche malo kupilam, dosc malo wydajne sa:) ale zapach nieziemski, mam to samo co Ty :) taaaak, zapasy tez bym teraz zrobila :)
pozdrawiam serdecznie:)
Karolina
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 10 Kwi 2016 17:19 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Witam też też jestem na etapie planowania wycieczki na Sri Lanka właśnie napisałam do waszego pana
przewodnika. Popraw mnie jeśli się mylę ale wygląda na to że wszystko jest w cenie za wyjątkiem posiłku wieczornych i obiadów. Zastanawiam się czy są jakieś miejsca które warto odpuścić sobie albo takie których warto spędzić więcej czasu. Mam sześć dni na Sri Lanka bez plażowania. Dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 10 Kwi 2016 17:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
oczywiście ze są
ale to jest sprawa indywidualna
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 11 Kwi 2016 01:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2015
Posty: 141
Loty: 69
Kilometry: 121 425
Tak jak to rzekł @becek, co odpuścić, a co zobaczyć , to bardzo indywidualna kwestia. Jeśli dasz nam znać , co Cię najbardziej intersuje, jak lubisz spędzać czas i po co na tą Lankę jdziesz, to postaramy się pomóc :)

-- 11 Kwi 2016 02:25 --

popcarol napisał(a):
hej!
jakbys sie wybierala i nie miala z kim, daj znac, tez mam ochote i na Trinco i wczesniej na polnocy na Jaffne:)
Mydelka niestety czesciowo rozdane, jedno juz prawie wymydlilam, 2 zostaly.. troche malo kupilam, dosc malo wydajne sa:) ale zapach nieziemski, mam to samo co Ty :) taaaak, zapasy tez bym teraz zrobila :)
pozdrawiam serdecznie:)
Karolina



My najpierw musimy zaliczyć wymarzony przez chłopa Wietnam, może w międzyczaeie Indonezję, ale na Lankę wracam na 100 - i super by było się spotkać i podróżować w większym gronie!
A te mydła to wiesz, ja już obstawiam wszystkich znajomych, co się wybierają na wyspę, i terroryzuję ich żeby przywieźli dla mnie mydło właśnie. Jak uda mi się wymóc więcej niż jedno to uczciwie dam znać i się podzielę, Karolina ;) :p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 11 Kwi 2016 08:02 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 516
srebrny
Aviel, tak jak piszesz, my sié umawialismy na wszystko prócz kolacji i wejsciówek. Tak jak pisza przedmowcy co odpuscic - to bardzo indywidualna sprawa, ja bym chciala pojechac do Polonaruvy i na polnoc, Jaffna, i na wschod do Trinco. Co odpuscic? Yala na rzecz Udawalawe, chociaz ze nie wiem chyba gorzej trafilismy, po prostu.

Wietnam juz zrobilismy, ale tez wrocimy, bo polowa nie zaliczona - 2 tygodnie to za malo zeby liznac calosc...
Mydla w zasadzie do zalatwienia, piszemy do Budki, przysyla do PL wraz z kolejnymi wracajacymi zadowolonymi klientami z Polski :)
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group