Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Legalnie w Sprytnym Bilu dokonamy następujących płatności:

http://www.sprytnybill.pl/faq_bill.php

kartę debetową/kredytową i mpin po zarejestrowaniu karty przypiszemy po rejestracji i zalogowaniu na ( z prawej u góry strony)

https://upaid.pl/users/login


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 228 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Kwi 2015 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Anonymous napisał(a):
bo ile można przelewać na szkołę tańca, języków obcych itp

Teoretycznie na szkoły językowe również nie powinno przechodzić
Cytuj:
3.Za pomocą Usługi można opłacić tylko następujące rachunki:

◦czesne za szkoły, uczelnie**

** uwaga - nie dotyczy szkół językowych

ale u mnie też już przechodziły takie płatności, gdzie w nazwie podana była wprost "Szkoła Języków Obcych XXX"
Co do "100-200" złotych na szkołę tańca, to chciałbym żeby to tyle kosztowało :lol:

Co do tej "osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą" chodziło mi o odróżnienie przedsiębiorcy od osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#22 PostWysłany: 10 Kwi 2015 16:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Dziś kolejna płatność za kolejne warsztaty taneczne, pierwszy raz, nieznana mi (i pewnie Sprytnemu też) szkoła tańca. Ręczne wprowadzenie rachunku, próba wykonania przelewu i błąd - proszą o skan rachunku. Takowego jak zwykle w takich przypadkach nie posiadam więc z głupia franc zrobiłem zdjęcie ekranu lapka z widocznym potwierdzeniem zapisu na warsztaty, danymi szkoły i nr. rachunku i wysłałem. Po 15 min przychodzi mail, że numer IBAN zweryfikowany poprawnie i można puszczać przelew :)

wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 17 Kwi 2015 12:24 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Mam pytanie - czy do weryfikacji rachunku nie można wydrukować sobie rachunek z generatora druków przelewu z kodem QR lub paskowym ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 17 Kwi 2015 12:37 

spróbuj, a nuż zweryfikują pozytywnie (do końca nie wiadomo co pracownicy UPAID vel Sprytny Bill weryfikują i jak sprawdzają dane konto np. forumowiczowi j/w wystarczyło zdjęcie umowy z szkołą tańca i przeszło)
Góra
 PM off  
      
#25 PostWysłany: 30 Kwi 2015 21:24 

Niestety negatywne zmiany od 05.05.2015r. w sprytnym billu, powyżej 1000 zł opłata to 3% co czyni taka transakcją nieopłacalną bo prowizja od 30 zł wzwyż
http://www.sprytnybill.pl/target.php

Załączniki:
sprytny bill.PNG
sprytny bill.PNG [ 51.67 KiB | Obejrzany 4376 razy ]
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 30 Kwi 2015 21:28 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
Ale będzie chyba można podzielić ją na dwa przelewy poniżej 1.000 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 30 Kwi 2015 21:29 

komunikat jest akurat jasny, do 1000 zł opłata nadal 0,97 zł (max. dla starych użytkowników 5000 zł/miesięcznie)
Góra
 PM off  
      
#28 PostWysłany: 30 Kwi 2015 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Na szczęście takich opłat powyżej 1000 zł jest jak na lekarstwo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 01 Maj 2015 09:58 

Rejestracja: 01 Sie 2013
Posty: 99
Jak u was ostatnio z potwierdzeniami płatności ? u mnie dzisiaj mija 14dni od płatności i dalej nic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 01 Maj 2015 10:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Płatności zaksięgowane w Orange dawno temu, potwierdzeń brak. Też jakieś 2 tygodnie temu płacone.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 01 Maj 2015 10:05 

Zero problemów, choć często potwierdzenia płatności lądują w spamie np. w interii
Ponadto możesz zarejestrować się i płatności sprawdzać, karty dodawać, limity dzienne zmieniać itp itd logując się na stronie:
https://upaid.pl/promocje
( u góry z prawej "zaloguj się lub dołącz")
Góra
 PM off  
      
#32 PostWysłany: 01 Maj 2015 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Davepl napisał(a):
Jak u was ostatnio z potwierdzeniami płatności ? u mnie dzisiaj mija 14dni od płatności i dalej nic

Napisz do nich na bok@sprytnybill.pl i podaj nr transakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 01 Maj 2015 11:32 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1863
HON fly4free
Davepl napisał(a):
Jak u was ostatnio z potwierdzeniami płatności ? u mnie dzisiaj mija 14dni od płatności i dalej nic
Jeśli nie dostałeś potwierdzenia w dniu wykonania płatności, to już go nie dostaniesz, o ile się nie upomnisz. Z potwierdzeniami są coraz bardziej na bakier, ale póki co jeszcze przelewają jak należy... Miałem z nimi kilka spięć na ten temat, ale nie widzę poprawy (dalej bardzo często nie ma potwierdzeń wykonania przelewu) :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 01 Maj 2015 12:54 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
1 osoba fizyczna, owszem działalność gospodarczą prowadzić może, ale nigdy w formie spółki cywilnej, bo do tego trzeba co najmniej dwojga
jak ktoś słusznie pisał może przekształcić się w spółkę z o. o., ale to już nie będzie osoba fizyczna :)

te uwagi trochę obok wątku głównego, ale trochę wiedzy prawnej nie zaszkodzi przy okazji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 04 Maj 2015 12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Być może (?) ktoś tam w Billu zaczyna większą weryfikację bo coś za co płaciłem wcześniej (mimo ze nie było tego na liście regulaminowej) teraz zostało odrzucone przez BOK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 19 Cze 2015 00:49 

Rejestracja: 30 Sty 2014
Posty: 57
Witam, chciałbym pierwszy raz skorzystać ze Sprytnego Billa.
Nie mam żadnych rachunków do zapłaty, a potrzebuję wydać 1300 zł.
Planuję dwie płatności, żeby wzięli mi 2 razy po 0,97 zł.
Proszę doświadczonych użytkowników o pomoc.

Przykładowo, jeśli:
1) zasymuluję rachunek 700 zł za przedszkole i wpiszę mój numer konta X,
2) zasymuluję rachunek 600 zł za czynsz i wpiszę mój numer konta Y,
a kartę podpiętą do Billa mam z banku Z, to przejdzie to?

Czy Bill jakoś wykryje, że właściciel kont X i Y, to ta sama osoba, co właściciel karty z banku Z (czyli ja) i mi to odrzuci?

Z góry dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 19 Cze 2015 01:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Serio? Weź idź do żabki. Serio.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 19 Cze 2015 07:27 

Tak jak kolega napisał bezproblemowo za 0,4 ‰ prowizji od rachunku przejdzie w żabce, w sprytnym zapewne od razu podczas wprowadzania nie mając tych rachunków w swojej bazie otworzy się funkcja sfotografowania do weryfikacji rachunku lub umowy z rachunkiem na niej na który chcesz przesłać
Góra
 PM off  
      
#39 PostWysłany: 19 Cze 2015 11:21 

Rejestracja: 30 Sty 2014
Posty: 57
Dzięki za info.
Czyli Bill jest dla tych, którzy naprawdę mają jakieś rachunki do zapłacenia.
A mnie pozostaje Żabka/Fresh.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 27 Lip 2015 12:18 

Rejestracja: 12 Mar 2014
Posty: 1
Czy Sprytny Bill umożliwia zapłatę za zakupy w sklepie internetowym? Mam rachunek podany, adres, nr zamówienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 228 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: h3rlitz, Legion1, mechiko, tropikey oraz 18 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group