Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Cze 2014 09:03 

Rejestracja: 27 Gru 2012
Posty: 9
Cześć Wszystkim,
Przewertowałem posty na temat Sri Lanki i znalałem tylko jeden polecany kontakt do przewodnika (chamilatours@live.com lub telefon 0094717213484). Wybieram się na Sri Lankę z córkami (10 i 8 lat) i potrzebuje kontakt do sprawdzonego gościa. Bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Pawel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#2 PostWysłany: 12 Cze 2014 09:38 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1386
Loty: 808
Kilometry: 1 217 879
srebrny
Na Sri Lance jest 3-4 przewodników mówiących w jęz. polskim. Podaję jeden kontakt: lukasz@tropicalasiatours.com
Nie korzystałem z jego usług ale wiem, że Łukasz jest na Sri Lance od pół roku i pracuje dla tutejszego biura podróży, tworzy i składa pakiety wycieczkowe, a jak przylatuje polska wycieczka to robi za pilota.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Cze 2014 09:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Z anglojęzycznych (no powiedzmy, posługuje się bardziej "lankijską wersją angielskiego" ;) , ale bez problemu można się dogadać) polecany na forum był Buddhika Gomis. W sumie od 3 osób słyszałam same pozytywy.
Dogadałam się z nim na wrzesień, więc wtedy sama sprawdzę :) Póki co też zrobił na mnie dobre wrażenie.

buddhikagomis@gmail.com
+94 777 194 751
lub fb Buddhika Gomis
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Lis 2014 01:44 

Rejestracja: 13 Lis 2014
Posty: 108
My z kolei korzystaliśmy z usług Kusumsiri Vijetunga http://kusumsiritravels.com . Przesympatyczny facet, z którym większość ustaliliśmy przed wylotem z kraju.
Znalazłem opinie o nim na którymś z portali i mogę go naprawdę polecić.
Z reguły polegamy na sobie, ale to był pierwszy wyjazd naszą córką, więc zależało mi na ograniczeniu niespodzianek i powiem szczerze, że Kusumsiri spełnił oczekiwania w 100%.

Przez dwa ostatnie dni jeździł z nami Kithsiri Wijith i też był bardzo pomocny, radosny i uczynny (znalazł nam fanastyczny apartament w Negombo, jakieś 40m od plaży): travelkith@yahoo.com

W razie pytań piszcie, a póki co zapraszam do obejrzenia naszej relacji:

na końcu są namiary na kierowców i świetny nocleg u Polaków ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Lis 2014 14:28 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
Ja mogę polecić: ranaweerak1961@yahoo.com

Tanio, sprawnie, miło, punktualnie, z dużą wiedzą i perfekcyjnym angielskim - polecam :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Sty 2015 18:08 

Rejestracja: 08 Kwi 2014
Posty: 4
Jesli chodzi o atrakcje i plan zwiedzania to polecam przewodnika Malinga (z panstwowa licencja) z ktorym zwiedzilismy caly kraj. Jest uczciwy, nie wciska niczego na sile i ma duza wiedze na temat Sri Lanki. Ma nowy, klimatyzowany samochod. Pomaga zoorganizowac wszystko od poczatku do konca - noclegi itp.

Przed wyjazdem kontaktowalismy sie z kilkoma przewodnikami i ten byl najtanszy. Bylismy bardzo zadowoleni z jego uslug i towarzystwa.

kontakt do niego:
mwimalinga@gmail.com
fb: Nature Visit Lanka
tel: 0094773609202
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Lut 2015 18:07 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
Miałem przyjemność korzystać niedawno z usług Buddhika Gomis. Wszystkie pozytywne opinie z forum są jak najbardziej zasłużone. Świetny człowiek, naprawdę zaangażowany w to żeby maksymalnie umilić pobyt. Fajnie opowiada, spełnia każdą prośbę :D , pokazuje kraj jakim jest w rzeczywistości. Organizował Nam również część noclegów i nie mieliśmy do nich zastrzeżeń. Wozi nowym, czystym, "pojemnym" busem.

buddhikagomis@gmail.com
https://www.facebook.com/buddhika.gomis?fref=ts
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 16 Mar 2015 16:52 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
czesc

lece sam w niedziele 22.03

szukam przewodnika na motocyklu lub skuterze.

czy znacie kogos?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Sie 2015 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2015
Posty: 8
Loty: 34
Kilometry: 102 469
Witam serdecznie. Wybieramy się na Sri Lankę na przełomie października i listopada, po przeczytaniu Waszych postów zaczęliśmy zastanawiać się nad wynajęciem przewodnika z busem choć na kilka dni aby objechać z nim środkową część wyspy. Mam w związku z tym pytanie, jak przedstawiały się koszty, czytałam gdzieś, że dziennie jest to kwota od 50 - 100 $. Czy możecie mi powiedzieć co w nią wchodzi? Serdecznie dziękuję za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Sie 2015 09:29 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 519
srebrny
Napisz do kilku z nich, powiedz co chcesz obejrzec, ile osob, ile dni macie do dyspozycji, przygotuja Ci plan i wycene. Zwykle w kwocie przez nich wymienianej miesci sie samochod, paliwo, oplaty za parkingi, koszt kierowcy i jego zakwaterowania na trasie objazdu, ubezpieczenie. pozdrawiam!
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off
Ma-lena uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 23 Lut 2016 07:55 

Rejestracja: 14 Lut 2015
Posty: 6
Właśnie wróciłam ze Sri Lanki.
Wasze polecenia Budhhiki Gomes było trafione w 10. Absolutnie fantastyczny facet i można go polecić z czystym sumieniem. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 29 Cze 2018 15:58 

Rejestracja: 29 Cze 2018
Posty: 1
Ja spedzilem z moja rodzina 2 tygodnie na Sri lance . Bardzo polecam pania Ize , ktora mieszka na Sri lance od 5 lat ma spore doswiadczenie i jest bardzo mila i sympatyczna. Jest dobrze zoorganizowana i jej wycieczki sa bardzo interesujace . Razem z mezem maja firme turystyczna . Osobiscie jestem bardo zadowolony z pobytu na Sri lance , wczesniej paru innym osobom tez doradzilem Pania Ize i wszyscy sa pod wrazeniem. Tutaj kontakt do niej - 0094765395224 , srilankawycieczki@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 22 Gru 2018 19:01 

Rejestracja: 05 Gru 2018
Posty: 6
Budhika Gomes to gwarancja udanego pobytu. Bardzo dobrze mówi po angielsku, ma ogromną wiedzę na temat Sri Lanci i bardzo chętnie ją przekazuje. Jest znakomitym kierowcą i przewodnikiem (licencjonowanym). Jest członkiem jakiegoś stowarzyszenia „miłośników wodospadów” i ma je wszystkie policzone :). ( jest ich chyba 312). Dzięki temu wiedział gdzie nas zawieźć żeby był odpowiedni poziom wody co jest uzależnione od pory roku no i przede wszystkim mogliśmy się kąpać sami. Jest bardzo cierpliwy i uprzejmy. Wszędzie na nas czekał po parę godzin. Myśli o wszystkim - a to żeby zaparkować auto w cieniu, a to żeby doradzić który kokos będzie najlepszy, a to żeby w odpowiedniej porze przyjść do Świątyni Zęba i nie stać godzinami w kolejce. Dba o wszystkie zachcianki i potrafi się z entuzjazmem do nich dostosować. Opowiadał jak z jednym z turystów wspinał się na Adam’s Peak co jest wyczynem na miarę Szymona Cyrenejczyka. Innym razem zstąpił do piekieł lokalnej kopalni bo turysta pisał książkę o kopalniach świata. Jest bardzo dyskretny. Za każdym razem gdy stawaliśmy na jakiś posiłek albo drinka to zostawał w aucie. Gdy już trochę się zaprzyjaźniliśmy to dał się namówić na wspólne piwo. Po przyjezdzie do hotelu zawsze nas odprowadzal do pokoju sprawdzajac czy jest czysto, czy sa ręczniki itd, żegnał się z nami mówiąc, że w razie potrzeby jest do dyspozycji obok. A propos hoteli - obawialiśmy się, że z uwagi na rozliczenie All Inclusive będzie nas lokował w jakiś norach ale było to całkowicie bezpodstawne.mieliśmy hotel a basenem, innym razem z genialnym widokiem na Kandy. Genialne jest to, że Buddi ma niedaleko lotniska w Colombo willę z 3 pokojami dla turystów.h Hacjenda jest na prawdę komfortowa. Każdy z pokojów osobną łazienkę i klimę. Willa sterylnie czysta, pachnąca z ogrodem. Dzięki temu można się umówić na transfer lotniskowy i zostanie u niego w pierwszą/ostatnią noc na Sri Lance. Buddi był na tyle miły, że zorganizował dla nas gotowanie tamtejszych przysmaków. Byliśmy zachwyceni jego zaangażowaniem. Prawdziwe jest to co powiedział na pożegnanie „ pieniądze to nie wszystko. Staram się być w tym co robię najlepszy. Najlepszą nagrodą jest dla mnie to jak ktoś się uśmiecha. Wy się uśmiechaliście i to było dla mnie najlepszą nagrodą”. Mimo to daliśmy mu extra 50$ na pożegnanie. Karma jednak wraca. Gdy okazało się, że zapomniłem wziac od niego z domu buty wysłał mi je pocztą płacąc 30 $.

Obojętne czy jedziecie sami, w parze, z małym dzieckiem czy z przyjaciółmi Buddi zorganizuje Wam wakacje marzeń. Wybrał w nocy drogę, na której spotkaliśmy słonia, zatrzymał się w lesie abyśmy mogli posłuchać szmeru korników albo znalazł drzewo, na którym wisiała chmara nietoperzy. Kupił nam za pośrednictwem swojeko kuzyna bilet na pociąg chociaż w okienku już nie dało się ich kupić. Jak zażyczyliśmy sobie rafting to z 50 stanowisk oferujących tą rozrywkę wybrał to jedno, które miało bezpośrednie zejście do wody. Dzięki takiemu ogarnięciu udało nam się być we wspaniałych miejscach nie tracąc czasu na szukanie, stanie w kolejkach itd.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 15 Sty 2019 18:48 

Rejestracja: 15 Sty 2019
Posty: 2
Witam

Właśnie kończymy tydxien z Budikka Gomes

Nie spodziewalismy sie tak milego i profesjonalnego przewodnika

Warty każdych pieniedzy a w sumie bardzo tani

Rezerwuje dobre hotele i stara sie bardzo

Godny polecenia


buddhikagomis@gmail.com
+94 777 194 751
lub fb Buddhika Gomis
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group