Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Kwi 2017 10:00 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
moze ktos sie wie ile depozytu na karcie blokuje Europcar i Thrifty za samochod z klasy kompakt lub sredniej ?

na kazdej stronie innego posrednika pisze o innej kwocie, ( holidayautos, rentalcars, arguscarhire )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#22 PostWysłany: 30 Kwi 2017 23:33 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
moze ktoś wie jaka cena jest na dzien dzisiejszy benzyny ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 05 Maj 2017 11:31 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Dario Klaudio P napisał(a):
moze ktos sie wie ile depozytu na karcie blokuje Europcar i Thrifty za samochod z klasy kompakt lub sredniej ?

na kazdej stronie innego posrednika pisze o innej kwocie, ( holidayautos, rentalcars, arguscarhire )

Najlepiej do nich zadzwonić (lokalny oddział) i się spytać.

Dario Klaudio P napisał(a):
moze ktoś wie jaka cena jest na dzien dzisiejszy benzyny ?


https://www.moenr.gov.ae/en/knowledge-c ... rices.aspx
Góra
 Profil Relacje PM off
Dario Klaudio P uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 07 Maj 2017 11:05 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 21
Może ktoś coś powiedzieć o wypożyczalni Alamo ? Znalazłam atrakcyjna cenę z ubezpieczeniem jestem ciekawa jak to w praktyce wychodzi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 31 Maj 2017 12:14 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
A czy ktoś wypożyczał kiedyś w Sixt? Czy ta blokada 1000 AED jest obligatoryjna? Czy da się tego jakoś uniknąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 31 Maj 2017 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 168
Loty: 122
Kilometry: 353 215
niebieski
Wypożyczałem w sixt,ale w Izraelu (900$) myślę,że 1000AED to nie dużo i chyba się tego nie ominie,
ale dość szybka zwracają kasę na kartę u mnie było to ze 3 dni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 01 Cze 2017 22:57 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 21
Czy zna ktoś wypożyczalnie w której nie jest wymagana karta kredytowa ? Albo komuś w jakieś wypożyczalni przeszła karta debetowa ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 05 Cze 2017 11:15 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 21
darialod1997 napisał(a):
Czy zna ktoś wypożyczalnie w której nie jest wymagana karta kredytowa ? Albo komuś w jakieś wypożyczalni przeszła karta debetowa ?



Podbijam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 05 Cze 2017 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
w tym czasie już byś wyrobił kredytówkę, na co czekasz?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 05 Cze 2017 12:28 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 21
A polecasz jakaś kredytowke bez zarobków ? Albo poczekam tez na prace może zdążę przed wyjazdem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 05 Cze 2017 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
z nudów poprzeglądaj forum, znajdziesz tam rozwiązanie swojego problemu
chyba ze czekasz aż ktoś coś za ciebie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 05 Cze 2017 13:06 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 21
Z nudów to chyba ty przeglądasz to forum , bo twoja odpowiedz nie dała żadnej pomocy w moim pytaniu, jeżeli nie mogę wyrobić karty kredytowej to juz moja indywidualna sprawa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 30 Cze 2017 01:07 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
jak bylem w Dubaju bralem auto z thrifty z BurJuman , bezproblemowo, blokada na karcie 1000 aed, i kolejnym razem tez wezme z tej wypozyczalni
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 04 Wrz 2017 21:03 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 44
Loty: 119
Kilometry: 307 051
Spotkał się ktoś może z taką sytuacją że rezerwując auto W Budget przez pośrednika Rentalcars.com jest informacja : "PO ZA LOTNISKIEM , ZADZWOŃ PO ODBIÓR " ?

Rezerwowałem Hyundai Tucson

Dodam że Budget jest na lotnisku Terminal 1 DXB , i taki adres odbioru wskazują... więc o co chodzi z tym dzwonieniem... ma ktoś jakieś doświadczenia w tej sprawie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 04 Wrz 2017 21:43 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Wypożyczałem auto w Hertz przez rentalcars. Wszystko gładko i przyjemnie, po powrocie okazało się że mam jakąś opłatę za autostradę-nie nagabywali tylko wysłali dwa maile i tyle (chodziło o kilkanaście złotych)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 09 Sty 2018 16:06 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3561
złoty
Dla wszystkich rozważających rezerwację w Emiratach w Europcar wskaże, że przy rezerwacji z zakładki accorhotels (partnerzy - na dole strony) dla członków tego programu (rejestracja jest darmowa) rezerwacja jest z 15% rabatem względem cen na oficjalnej stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Arnoldx19 uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 17 Sty 2018 19:38 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Czy ktoś z was wie jakie są przepisy dotyczące podkładek dla dzieci? Mój syn ma skończone 11 lat i 149 cm wzrostu i nie wiem czy zabierać podkładkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 03 Lut 2018 23:19 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Jeżeli chodzi o siedzisko dla dzieci to odpowiem sobie sam - od 10 roku życia nie trzeba stosować, ja jednak zabrałem z polski kupione w achaun za 15 zł aby młody miał lepsze widoki.

Co do wypożyczalni to brałem z Europcar, aktualizowałem rezerwację 4 dni przed przylotem i jednocześnie została opłacona, oddział na DWC jednak nie dostał żadnych informacji i przygotowali dla mnie inne auto oraz chcieli ponownej zapłaty, po krótkiej dyskusji zostawili sprawę do wyjaśnienia i znależli dla mnie mazde 6 - auto było niestety brudne i na zewnątrz i w środku, jasna tapicerka mocno zabrudzona, auto całe poobijane jednak pod względem technicznym bez zarzutów. Plusem było to że na protokole odbioru pracownik zaznaczył wszystkie elementy porysowane, przy zdawaniu nie było co sprawdzać.

Ogólnie polecam, choć było trochę zamieszania.
Góra
 Profil Relacje PM off
greg1291 lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 20 Kwi 2018 23:50 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3561
złoty
Polecam Europecar. Samochód wypożyczony na 3 dni. Obsługa praktycznie od ręki bez czekania. Samochód taki jaki zamówiłem Mitsubishi Lancer w automacie. Manuala nie mają. Rzeczywiście obsługa średnia. Gość dopytywał czy to na pewno jest kwota jaką zapłaciłem (fakt udało się zrobić w miarę tanio). Blokada na karcie kredytowej 1000 dirhamów mimo pełnego ubezpieczenia na poczet paliwa i zniszczeń w środku pojazdu. Okazało się jednak po fakcie, że nie udało mu się zrobić żadnej blokady. Specyficzne jest, że facet z obsługi prowadzi ciie do pojazdu, który stoi na parkingu przed terminalem. Jeszcze lepsze jest to, że samochód jest odpalony i otwarty a klima działa na całego pozostawiony bez jakiegokolwiek nadzoru. Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym z jedną ryską zaznaczoną w protokole. Samochód miał być zwracany w DXB, a był brany WDC. Obsługa poinformowała,że za zwrot w innych pkt w Dubaju nie ma opłat zaś za lotnisko jest dodatkowa opłata w kwocie 50 dirhamów. Podobny zapis był w przesłanych warunkach wynajmu. W rzeczywistości w DXB jest taki młyn w wypożyczalni, że nikt o tej opłacie nie wspominał. Ciężko było się doprosić by odebrali auto. Pracownik sprawdził paliwo i obejrzał z grubsza auto i popisała protokół. Karta kredytowa po 2 miesiącach od wyjazdu został obciążona tylko za przejazdy płatnym fragmentem autostrady w Dubaju. Za zwrot w innej lokalizacji nie pobrali.
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 06 Wrz 2018 23:27 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
witam, czy za sam wynajem samochodu mozna zaplacic gotowka w punkcie odbioru ? Interesuje mnie wynajem auta w Dubaju gdyz bede tak przebywal. Depozyt oczywiscie zaplace karta kredytowa, ale chodzi mi o sama platnosc gotowkowa na wynajem. Chodzi o EUROPCAR
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group