Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Paź 2015 20:06 

Rejestracja: 23 Sie 2015
Posty: 23
Hej, czy ktoś może polecić jakąś dobrą, bezproblemową no i przede wszystkim atrakcyjnie cenowo (żeby nie powiedzieć "tanią" :P) wypożyczalnię aut? W Entertainerze widze zniżki na Hertza, ale dot. one auta wyższej klasy i za 5 dniowy rental wychodzi i tak 720AED. Z google maps znalazlem Yeti Car Rental i wychodzi nieco taniej ok 560AED (Elantra), czy też Amex (500 AED). Jakies inne sugestie będą mile widziane! :) dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 15 Paź 2015 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
my jak bierzemy służbowo to zawsze bierzemy z Dollar - Rent-a-Car [na lotnisku ] czy coś w tym stylu, na pewno 'dollar' w nazwie.

Jest tanio, tyle wiem, ale cen dokładnych nie pamiętam

Kiedyś wypożyczałem w Abu Dhabi na lotnisku i tam, co zaskakujące, Hertz wychodził zaledwie pare promili drożej niż te dollary i inne 'tanio-wypożycz-u-Zdzicha', więc wziąłem Hertza

ogólnie to wszystko spoko maroko dopóki nie masz stłuczki, a jak masz stłuczkę to też nie wiem bo nie miałem : )

ale -uwaga! - jak chodzi o rysy / uszkodzenia to sprawdź sobie dokładnie wszystko jak bierzesz od nich samochód i zobacz czy to co nanieśli na protokół odbioru zgadza się ze stanem faktycznym , bo ponoć przy oddawaniu potrafią być czepialscy [to generalna zasada w UAE, we wszystkich wypożyczalniach]
ale tu znowu szczególnie nie pomogę bo nie wiem, ja nigdy nic nie zadrapałem : )

i uważaj na radary!
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Mar 2016 12:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2016
Posty: 6
Loty: 87
Kilometry: 191 938
Hej,
Na którym lotnisku lądowaliście?
Czy kupowałeś dodatkowe pełne ubezpieczenie - u pośrednika, na lotnisku?
Pozdrawiam,
Bullus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Kwi 2016 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 617
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Czy zna ktoś wypożyczalnię Diamond lease? Taką "wylosował" mi Econmycarrentals. Na tripadvisor opinie mocno podzielone...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Kwi 2016 14:57 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
Ile kosztuje ta DiamondLease ?
Dlaczego nie brac czegos miedzynarodowego
?
wole juz kopac sie z miedzynarodowym niz z lokalnym biurem.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Gru 2016 01:38, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Kwi 2016 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Cze 2012
Posty: 617
Loty: 136
Kilometry: 204 655
srebrny
Gdybym wiedział że taka będzie wcześniej, to sam bym nie kliknął. W economycarrentals jaka wypożyczalnia widać dopiero po rezerwacji, dlatego zastanawiam się czy anulować, czy nie. Cenę na większy samochód dają sporo niższą od sieciówek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Lis 2016 19:00 

Rejestracja: 08 Lis 2016
Posty: 19
Loty: 2
Kilometry: 8 436
czy znacie wypożyczalnie które nie wymagają międzynarodowego prawa jazdy ?
wg tego co piszą na stronie emirates
http://www.emirates.com/pl/polish/desti ... _hire.aspx

- Kierowcy przebywający w ZEA lub przejeżdżający przez Zjednoczone Emiraty Arabskie muszą posiadać zarówno oryginalne prawo jazdy wystawione w swoim kraju, jak również międzynarodowe prawo jazdy.
- W przypadku wynajmu tylko w Dubaju gościom z wymienionych poniżej krajów wolno prowadzić samochód w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na mocy ważnego prawa jazdy wydanego przez ich kraj: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Francja, Japonia, Belgia, Holandia, Szwajcaria, Dania, Niemcy, Włochy, Szwecja, Grecja, Austria, Irlandia, Hiszpania, Norwegia, Turcja, Kanada, Polska, Korea, Finlandia, Republika Południowej Afryki, Australia, Nowa Zelandia i Rumunia.

jak to w końcu jest ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Gru 2016 00:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Międzynarodowego prawa jazdy nie wymaga na pewno Europcar. Wypożyczałem na 3 doby cena 100 AED z pełnym ubezpieczeniem bez wkładu własnego. Kategoria auta B - dostaliśmy Hyundai - automat.

Załącznik:
europcar.jpg
europcar.jpg [ 158.56 KiB | Obejrzany 7519 razy ]


Wypożyczalnie polecam. Lotnisko DWC.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Dario Klaudio P lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 26 Gru 2016 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
żadna wypożyczalnia nie wymaga międzynarodowego prawa jazdy
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Sty 2017 00:57 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
Antek12 napisał(a):
Międzynarodowego prawa jazdy nie wymaga na pewno Europcar. Wypożyczałem na 3 doby cena 100 AED z pełnym ubezpieczeniem bez wkładu własnego. Kategoria auta B - dostaliśmy Hyundai - automat.

Załącznik:
europcar.jpg


Wypożyczalnie polecam. Lotnisko DWC.



wlasnie szukalem na ich stronie auta i nie wychodzi taniej niz 700 EAD, mozesz dac namiar na ta wypozyczalnie gdzie tak tanio znalazles auto?

-- 27 Sty 2017 02:09 --

W maju bedziemy w Dubaju w dzielnicy Bur Dubaj, chcemy wynajac samochod na 2-3 dni, i w sumie nie wiemy na co patrzec, ogladalismy ceny na stronie economycarrentals i rentalcars . Zawsze wypozyczalismy zagranica samochod juz na miejscu , nie przez internet, nigdzie nie chcieli od nas karty kredytowej, placilicmy gotowka przy odbiorze samochodu i tyle. Moze ktos poradzic czy lepiej wynajac samochod wczesniej przez te strony internetowe czy szukac na miejscu? A moze ktos polecic jakas sprawdzona wypozyczalnie ? Jak to jest z tym ubezpieczeniem i wkladem wlasnym? Dzieki za odpowiedz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Sty 2017 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Normalnie szukałem na stronach www wypożyczalni, bez pośredników :
a europcar standardowo tutaj znalazłem:
https://www.europcar.com/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 28 Sty 2017 01:04 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
Antek12 napisał(a):
Normalnie szukałem na stronach www wypożyczalni, bez pośredników :
a europcar standardowo tutaj znalazłem:
https://www.europcar.com/



niestety ceny na stronie europcar wieksze niz np na economycarretntals :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 31 Sty 2017 01:22 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
wlasnie zastanawiam sie nad wyborem wypozyczalni europcar,dollar, thrifty, moze ktos mi pomoc w wyborze ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 06 Lut 2017 09:55 

Rejestracja: 23 Cze 2015
Posty: 15
dollar and thrifty mają niepochlebne opinie.
W innym wątku ludzie piszą, że zdażają się kradzieże na drobne kwoty z karty kredytowej.
Mimo wszystko to jednak najtańsze wypożyczalnie.

Dodatkowo Du Tourist Plan daje teraz 50% zniżki za wypożyczenie. Nie wiem jakie dokładnie warunki bo nie korzystałem ale może warto sprawdzić: http://www.du.ae/personal/mobile/prepai ... ourist-sim

Czy ktoś zna jakieś wypożyczalnie gdzie nie trzeba pokazywać karty kredytowej?
Albo jakieś inne sposoby, żeby skutecznie zabezpieczyć się przed nieautoryzowanymi transakcjami z naszej karty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 07 Lut 2017 01:31 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
Piotr Jan napisał(a):
dollar and thrifty mają niepochlebne opinie.
W innym wątku ludzie piszą, że zdażają się kradzieże na drobne kwoty z karty kredytowej.
Mimo wszystko to jednak najtańsze wypożyczalnie.

Dodatkowo Du Tourist Plan daje teraz 50% zniżki za wypożyczenie. Nie wiem jakie dokładnie warunki bo nie korzystałem ale może warto sprawdzić: http://www.du.ae/personal/mobile/prepai ... ourist-sim

Czy ktoś zna jakieś wypożyczalnie gdzie nie trzeba pokazywać karty kredytowej?
Albo jakieś inne sposoby, żeby skutecznie zabezpieczyć się przed nieautoryzowanymi transakcjami z naszej karty?


teraz to juz sam nie wiem, bo zamierzalem wlasnie wynajac auto z dollara :(, wiec teraz pozostaje tylko Europcar , maja auta tez w miare rozsadnych cenach, z tym ze blokuja kwote na karcie w wysokosci 2000 AED :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 07 Lut 2017 14:32 

Rejestracja: 30 Lis 2016
Posty: 4
Brałem w avis. Żadnych niespodzianek.
Góra
 Profil Relacje PM off
Dario Klaudio P lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 17 Kwi 2017 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
europcar,
przywieźli samochód do hotelu godzinę późniejale bez kosztów dodatkowych, odanne bez problemu na lotnisku,
jedyna uwaga, krzesełko dla dziecka na pewno nie spełniało europejskich standardów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Dario Klaudio P lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 18 Kwi 2017 14:34 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
myslalem wlasnie o europcar lub thrifty :idea:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 19 Kwi 2017 18:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2013
Posty: 292
Loty: 217
Kilometry: 450 288
niebieski
Europecar I thrifty żadnych problemów. W europcar dostaliśmy prawie Nowego lancera
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 20 Kwi 2017 01:26 

Rejestracja: 27 Sty 2017
Posty: 21
w konkretnie ktora wypozyczalnia ? my chcemy blisko dzielnicy Bur Dubaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group