Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 28 Lut 2020 06:12 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi - zgadzam sie, ze zachowanie dosc skrajnie niepowazne, ale jest to osoba latajaca 2-3 razy w roku, ktorej do glowy wkladalem od zawsze, ze boarding time to rzecz swieta. Troche mnie zeslocilo zachowanie ludzi na lotnisku w Brukseli - zero pomocy czy czegokolwiek - jedynie zaproponowano bilet na nastepny dzien za bagatela 7500 pln. Glownym problemem jest rowniez no-show czyli przepadek biletu powrotnego. Zatem zycie dalo kolejna nauczke ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#22 PostWysłany: 28 Lut 2020 06:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Dobry zwyczaj - podziękuj klikając w przycisk pod postem.
Kilka osób się zaangażowało w odpowiedź dla Ciebie.
Góra
 Profil Relacje PM off
LLAP lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 28 Lut 2020 07:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
LLAP napisał(a):
zgadzam sie, ze zachowanie dosc skrajnie niepowazne, ale jest to osoba latajaca 2-3 razy w roku, ktorej do glowy wkladalem od zawsze, ze boarding time to rzecz swieta. Troche mnie zeslocilo zachowanie ludzi na lotnisku w Brukseli - zero pomocy czy czegokolwiek - jedynie zaproponowano bilet na nastepny dzien za bagatela 7500 pln. Glownym problemem jest rowniez no-show czyli przepadek biletu powrotnego. Zatem zycie dalo kolejna nauczke ;-)


Sorry, ale ktos, kto lata 2-3 w roku nie jest zadnym nowicjuszem i powinien umiec odczytac boarding time z karty pokladowej.
Kolezanka powinna wiedziec, ze samoloty nie czakaja na pasazerow.
Btw linie lotnicze powinny zatrudniac dodatkowo psychologow na lotniskach, aby pomagali i opiekowali sie spoznialskimi podroznikami, jak rowniez odpalac z buta nowe bilety za darmo bez dodatkowych oplat czy wyplacac odszkodowania... 8-)
Take care.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
LLAP lubi ten post.
 
      
#24 PostWysłany: 28 Lut 2020 09:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2011
Posty: 597
niebieski
Tak, samolot to nie dorożka, która czeka aż się zapełni do ostatniego pasażera.
Informacje zamieszczone na boarding passie nie są ostateczne, często dochodzi do różnych zmian (np; gate`ów). Skoro pasażerka lata 2-3 razy do roku to powinna wiedzieć jak działają procedury lotnicze.
Jej spóźnienie wynika tylko i wyłącznie z jej winy.
Nikt inny nie jest odpowiedzialny za jej spóźnienie
_________________
Proszę, wejdź i kliknij. Możesz pomóc innym :)
www.pajacyk.pl
www.wyklikajzywnosc.pl
www.okruszek.org.pl
www.pustamiska.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 29 Lut 2020 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja latam x_dziesiąt razy w roku mimo wszystko udało mi się raz odwalić taki numer : godzinę odlotu potraktowałem jako godzinę boardingu. Więc zamiast biec na przesiadkę poszedłem do lounge na kawę... Ale obyło się bez kary, udało mi się wyprosić przebookowanie na kolejny lot godzinę później
i nawet zdążyłem na oryginalnie planowany pociąg...

Niemniej świadomość ludzi jest średnia i latając pojedyncze razy w roku można nie ogarniać dokładnie. Co nie umniejsza ich odpowiedzialności.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Lut 2020 11:31, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
Pietrucha lubi ten post.
LLAP uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 29 Lut 2020 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dlatego warto dodatkowo kontrolowac na tablicach.
Jak biesiaduje w lounge to pytam dodatkowo, tak na wszelki wypadek czy gate sie nie zmienil.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 29 Lut 2020 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Wiadomo. Ale czasem jest zaćma i to wszystko nie zadziała.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group