Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Wrz 2012 20:10 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 364
Hej :)

Po głowie tłucze mi się pomysł, aby wyruszyć w podróż poślubną [ale to pewnie dopiero za 1,5 roku] w podróż dookoła świata.
Ponieważ nie mam środków ani czasu na wyprawę z prawdziwego zdarzenie, pomyślałem o czymś na kształt: 1 miesiąc, 3, może 4 przystanki [przystanek na równiku i na każdym ze zwrotników maybe]

Sama idea okrążenia Ziemi byłaby nagrodą :) Uprzedzając głosy które pewnie się pojawią: nie, nie mam możliwości zaplanować coś większego.

Problemem jest oczywiście złożenie odpowiednich połączeń. I tutaj chętnie zasięgnąłbym waszego języka :) Gdzie i jak szukać nietypowych połączeń pomiędzy kontynentami ?


1. Australia - z jakiego miejsca można złapać tani lot na ten kontynent i jakie linie to by były? Czy np. z Singapuru jest to możliwe? Może Tokio ? A jakie są połączenia RPA z Australią [Quantas są b. drogie...] ?

2. Jakie są możliwości lotów przez Pacyfik ? Japonia/Australia - Hawaje - USA i Nowa Zelandia-CHile/Argentyna to jedyne możliwości ? A mniejsze wyspy [Kiribati, Wyspa Wielkanocna] ?

Będę wdzięczny za rady lub chociaż sugestie gdzie szukać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 25 Wrz 2012 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
viewtopic.php?p=159660#p159660
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Wrz 2012 20:31 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 364
Chodzi ci o post Pele ? Sprawdzę Air New Zeland :)



ps. jeszcze raz spojrzałem na jego posta i dopiero sobie uświadomiłem, że on zrobił to, co ja bym chciał :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Wrz 2012 22:08 

Rejestracja: 19 Wrz 2011
Posty: 193
Analizowalem dlugo opcje i air new zealand wyszla najlepiej. Ba/quantas byly duzo drozsze a skladaki typu one world to wogole dramat.
Chcialem tez odwiedzic us jako pierwsze.opcja przez hawaje byla w podobnej cenie
Probowalem tez lowcostami ale oszczednosci byly niewielkie a musialbym odwiedzic miejsca ktorych nie chce.poza tym bagaze i inne koszty a jesli jest jakas obsuwa to robi sie problem.bilety kupilem w styczniu jak weszly do systemu.Kupic mozesz 330 dni przed wylotem,zauwazylem ze im wczesniej tym taniej. Dodam ze mieszkam w londynie takze bez dodatkowych kosztow dolotu.Jedyny bol to ze jestem ograniczony czasowo ze wzgledu na prace
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Paź 2012 16:37 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 364
Słuchajcie, a jakie są jeszcze opcje żeby dostać się z Azji do Australii ?


Znalazłem np. lowcostowe linie JetStar, i fajne mają ceny po Oceanii, ale jak chcę lecieć z jakiegoś miasta z Azji do jakiegoś w Austrialii to nic nie ma poniżej 1400 zł [patrzę na odległe daty].
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Paź 2012 15:10 

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 23
Air Asia sprawdzaj ciągle maja jakąś promocje.
http://www.airasia.com/ot/en/promotion/ ... 12.page?mb
W tej chwili z KUL do Melbourne 26 XI za 158 Euro już z podatkiem, w świeta i Sylwka nawet taniej.
KUL - Sydney za 174 Euro kilka dat mi.n 26,27 XI 3,4 XII.

Do KUL ich głównej bazy też lekko i tanio z całej Wschodniej Azji można się dostać.
http://www.airasia.com/ot/en/promotion/ ... 12.page?mb
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Paź 2012 15:58 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 1144
niebieski
Pele napisał(a):
Analizowalem dlugo opcje i air new zealand wyszla najlepiej. Ba/quantas byly duzo drozsze a skladaki typu one world to wogole dramat.
Chcialem tez odwiedzic us jako pierwsze.opcja przez hawaje byla w podobnej cenie
Probowalem tez lowcostami ale oszczednosci byly niewielkie a musialbym odwiedzic miejsca ktorych nie chce.poza tym bagaze i inne koszty a jesli jest jakas obsuwa to robi sie problem.bilety kupilem w styczniu jak weszly do systemu.Kupic mozesz 330 dni przed wylotem,zauwazylem ze im wczesniej tym taniej. Dodam ze mieszkam w londynie takze bez dodatkowych kosztow dolotu.Jedyny bol to ze jestem ograniczony czasowo ze wzgledu na prace


A ile Ci cały składak wyniósł jeśli można wiedzieć?
_________________
www.farfrombreaking.net - photoblog
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Paź 2012 16:51 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 364
^^ przecież napisał w linkowanym poście: ok 1050 gbp

Dobra cena. Mnie pierwsze poszukiwania oświeciły, że 5-6 tysięcy na bilety lotnicze to minimum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 19 Lis 2012 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Dla leniwych: słowacki pelikan wrzucił ofertę podróży dookoła świata:
VIE-LAX-HNL-SYD-BKK-VIE
Podróż odbywa się liniami BA, i trwa, zależnie od wybranego wariantu, od 14 do 28 dni.
Cena to 1590 Euro (~6600 zł) - szału nie ma.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group